• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
...abetka...prosiiiiiiiiiiiiiiim Ta....kazda z nas je doma na tyx par hodin NAHRADITELNA :wink:
...netvrdte mi..ze sme si za mangelov brali nezodpovednyx tajtrlikov....ktori nevedia podat detom pohar vody...utriet soplik a ritku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja jasne pojdem, ale ak by to bolo kriticke, tak neslubujem, ale mne dobre padne ked z toho kolotoca vypadnem :wink:
no , ale musim sa priznat, ze napr. MM este maleho ako sa narodil nekupal :angry: . Tak ja sa hlasim, zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mata ty si akurat vosla do obchodu a ja som isla ku pokladni tak som ti len hlavu vydela kricat som uz nechcela ved ked si tu v bytovke tak dojdi kuknut :wink:
10. júl 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no normalne uvazujem ci si neprideme po kiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: sara je sice malicka ale kym som doma este by som to "rada" absolvovat :confused:
ozaj vy ste dali deti zaockovat proti kiahnam :confused: lebo my to neodporucili a ked uz ich raz dostat musime :zipper_mouth: noze baby radte :grinning:
10. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz nestihla dat zaockovat, ale vraj u chlapcov je lepsie ked to dostanu mladsi, vraj to ma potom vplyv na plodnost :confused:
nicol/ ides do prace?
10. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee ranko...
abetka...bud rada, ze to ma teraz...a ja tiez uvazujem, ci nepridem na kafe a psychicky ta podporit...a cestou by sme si zobrali kiahne :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, ja tiez pridem po kiahne, ale my sme uz boli viackrat u deti s kiahnami a nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja uz by som to chcela mat za sebou :rolling_eyes: matko sa dve hodiny hral so kamosom, co mal kiahne, cerstvo vysypane,,,,,niekto vraj kiahne nema nikdy :confused:

na stretko urcite nejdem :frowning2: :frowning2:

a co sa chlapov tyka, ked MM zvladol dva cele dni mat tri deti 6-6-7rokov, tak vasi zvladnu jeden vecer :wink: aj program im spravil,......... a ja teraz davam byt dokopy :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana, preco urcite nejdes???? :frowning2:
11. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ale stretko je az o tyzden, nie?
11. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co chcete kiahne rychlo pridte, lebo potom nebudeme infekcni. Ale ak to chyti aj Tomi, tak budeme znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj :slight_smile:
ja chceeem kiahne pošli kuriérom :grinning:
11. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co ste sa vsetky zblaznili :slight_smile:
11. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy to je davová psychóza ved nebudeme horšie ako abetka :sweat_smile: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: tak my kiahne nechceme ani kuriérom......
chlapci mali a romy ich hádam až neskôr pozve na návštevu....
11. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ak nejde ukana...nejden ani ja... :grinning: :grinning: :grinning:
....iba ak by ma na stretku cakali plaxty.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja isto pôjdem, ale asi zase len na kofolúúúúú, lebo musím byť pojazdná aby som sa dopravila aj domov. Takže hoďte dátum a čas na sklo :grinning: :grinning: :grinning:

cestou domov toimôžem priniesť to pifčo..................za plachty od expi :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol, vsetko najlepsie k meninam :wink:
12. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicolmt- tiež sa pripájam ku gratulácii- všetko najlepšie :wink: :wink:
12. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol vsetko naj k meninkam :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
12. júl 2009 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
nicol...vsetko naj...k meninam :grinning:
12. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejde mi pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som prišla k segre že všetko naj Našej Ninuške :slight_smile:
takže kdyby neco tak mi volajte a pište na mobil :wink:
12. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
nicol všetučko nááááj....
my sme akurát dooslavovali už len lahnút a spat taká som unavená a baby behajú kde berú tú energiu. a zajtra sa idem poslušne hlásit na úrad práce :unamused:
12. júl 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica...tak to pekne prezisti na UP, nech sme mudrejsie.... :wink:
12. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu len kým som povypisovala papiere tak mi bolo treba dalšiu maturitu :confounded:
12. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica / no tak drzim palce. A nic nemas na obzore? Ja som tiez zvedava kde, ako a ci sa vobec po MD zamestnam :frowning2:
12. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nájst by sa dalo keby som nemala deti ale ja potrebujem protizmenu s manželom :unamused: alebo treba vodičák čo ja nemám alebo prax alebo je to daleko na dochádzanie a tak
12. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...matica....netrap sa...vela veci v zivote sa "vyriesi" samo.... :wink:

...co jeeeeeee???....ostatni kiahnujete???? :sweat_smile: :grinning:
12. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata takze sa zda ze nas caka pekny den
my sme vcera absolvovali zoo v zline tak som trosku unavena ale bolo supeeeeeeeeeeer
13. júl 2009 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka zuzu mi odovzdala odkaz takze ta cakam napis do IP co a ako :grinning:
13. júl 2009 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
matica, no je to tak...s pracou... ale neboj...urcite si nieco najdes...ja mam vodicak...ale pracovne do auta a za volant by som nesadla...xixixi... :sweat_smile:
ideme von...kym je dychatelny vzduch...vyzera, ze bude hic... :wink:
13. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok