• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
no vidím že aj ikul aj ostatné ma túžia veľmi vidieť :grinning: vyzerám po tomto chorobnom týždni fakt dosť hrozne, ale myslím žeby ste to prežili :grinning:
30. júl 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- ty si drak, jasné, žeby sme mohli. len ja to vidím tak na podvečer-večer, lebo mám zajtra doobeda povinnosti, a budem na ľadovni.jasné, že kriváň to istí :grinning:

vidím, že sa náš tábor kobyliek rozdelil čo sa týka mimozemšťanov čo máme doma, na také dva; aj keď všetkým nám kobylkám sa tie stenové nálepky neskutočne páčia :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby, už nebudem ani polovičná Pamelka, lebo to klesááááá :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi ja som myslela úplny večer, okolo 21,00 :sweat_smile: zajtra alebo sobota, možno skôr tá sobota :wink: ALE nikto iný sa nechytá tak neviem :sweat_smile:
30. júl 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ikulka, no tak kup, nalep a neries :grinning: mangel to uz bude musiet predychat...
leni super, ze su baby uz ok...
nicol...kde je foto????????
my sme boli s adiku na pivko...aj moj mangel prisiel za nami, kedze sme bez deti...od rana zaciname makat....
30. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka hod viac foto z dovolenky nech vydime ako ti bolo dobre :slight_smile: :wink: :grinning:
30. júl 2009 o 22:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :grinning: :grinning:
Lenka - aj ja sa hlásim na stretko, kriváň mám blízko, aspoň nemuśím šoférovať a môžem si dať dve tri :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa bude organizovat aj nejake stretko s detmi, tak by som sa pridala uz aj ja s mojim krpcekom, ak nas zoberiete do timu :slight_smile:
31. júl 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak som tu po krátkom oddychu ale je mi ešte horšie ako pred lebo mi ruplo v krížoch :frowning2:
31. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute no ja na stretko nepridem,,,poobede ideme kuknut na svadbu a potom uz ostaneme spat u svokrovcov,,,lebo odisli na dovcu,,,takze asi tak :slight_smile:
31. júl 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže zase nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: budúci týždeň ideme inak s vami končím :grinning:

Matja - s deťmi asi najskôr zase pôjdeme do sučian do orey, alebo teda do toho mesta, ak to niekto zorganizuje :zipper_mouth:
31. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute- akože nič???? ja súhlasím s 20-21h kriváň. kto je za? zuzu,lenka,ellab, kto ďalšííííí? :astonished:

dnes som mala fajn deň, teraz krpčekovia spia a ja sa môžem pustiť do domácich prác :stuck_out_tongue_closed_eyes:

matica- no to poteší, juj, mňa ked sekne tak musím ostať v tej danej polohe,absolútne sa nesmiem ani pohnúť kým mi nezaberie brufen,dúfam, že ty sa dáš dokopy veľmi rýchlo :wink:
31. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak nic? jasne ze sa ide :grinning: ja mam krizu, som doteraz upratovala po malovani spotena, hladna, furt to nie je hotove :angry: len vidina vecera a vas mi to sprijemnuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
tak kedy, kde, o kolkej a kam?
31. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja navrhujem okolo 20-20.30h v Kriváni.je tam aj záhradka, takže sa môže sedieť aj tam.

nicol- však sa to nezdá, ale také maľovanie je drina riadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a hlavne potom to upratovanie :angry:
31. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže, Kriváň môže byť :grinning: :grinning: :grinning: zajtra mám narodky, takže môžeme oslavovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- íha, tak to je dobrý dôvod na to pifčo :grinning: :grinning:

ide aj ukana :wink:
31. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastne aj ja mám čo oslavovať, poviem na stretku :grinning:
31. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no ja vecerne stretko ee, kedze deti v poslednom case zaspavaju rekordne o 21.30 resp. 22.00, a kazdy musime byt pri jednom :confounded:

ale detske stretko, ano, ano, aj my chceme ist. kedy, kde. dajte mi prosim potom vediet. ja som aj za oreu, aj za mesto :dizzy_face:
31. júl 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som do albumu nejaké foto :wink:
31. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesim, na vecer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo čo sa už skášlujete na večer? :grinning:
31. júl 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Co to tu citam. Stretnutie???? Ja som teraz prisla zo ,,stavby storocia,, :grinning: , Tak neviem ci to stihnem, bo idem este piect tortu, ale len korpus, tak mozno , ale urcite neskor. Ak mi to vyjde a podla toho ako pride MMM
31. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica - my sa nepotrebujeme skrášľovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos, tak teraz neviem, bo najprv sa mi zdalo že nik a teraz taká účasť :confused:
Bibinka mi písala že teda ona a Ukana idú, tak som volala Nine , ale sme sa zhodli že keď nás je tak málo tak do vrútok inokedy, ibaže teraz sa hlási aj Ellab a možno aj Abetka, no tak neviem :sweat_smile:

žeby sme predsa len šli???????????? :grinning:

viete čo, chodte , my ak sa vykopeme z domu tak sa posmelíme a možno aj dôjdeme,predtým zavoláme :grinning:

žeby som si šla zmyť vlasy???? :grinning: ale zas chcela som pozerať angeliku :grinning: ťažká dilema :grinning:
31. júl 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ze Angeliku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: si ju este nevidela???? :angry: :grinning: len pekne zmyvaj vlasky alebo pohladaj parochnu a ides :grinning:
31. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu nejde? je niekde mimo? :frowning2:
31. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tak zavolaj angeliku s vami.....depejrak jej neutečie nájde ho potom :grinning: :grinning: :grinning: ved ked ide aj pamela tak aj angelika pojde :grinning:
31. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to fakt, angeliku som už videla ale polovičnú pamelu ešte nie :grinning:

no idem písať Nine :grinning:
31. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak prídeme bus nám ide 20,45 tak nás tam počkajte :grinning:
31. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok