• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
saskarisko prečo si zmazala albumy
3. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, popíšem viac neskôr, teraz treba dávať deti do hajan, ale..................sa mi zdá, že ideme mať kiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................obidvaja majú po tri také divné vyrážky a jedna z nich začína mať taký vodnatý hrbolček.............................................fuj......sa desím rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a díky za gratulko k práci... :wink: uverím tomu, až ked tam nacupitám v septembri
3. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: a majú aj teplotu??? :fearful:

ja chcem ísť zajtra kočíkovať do vrútok :sweat_smile: že na vlaky, opice a ihrisko pri kriváni :grinning: ostatok idete sem do katky???? :fearful: :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra bibinka ale akurat s vami sme neboli :astonished: ja som si dnes prave hovorila ze uz iba tyzden a pevne verim ze bude 100% ze my sme nikoho nenakazili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni neprovokuj, ved 8.8 je sakra blizko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: a miro cosi provokocne splietal ze ide v sobotu on..ale mozno snad :zipper_mouth: :zipper_mouth: strojar sice nemusim ale toto znie dobre :confused:
jo a bola som omrknut Katku na ladovni, nie uplne dokonale ale nema to k tomu daleko :sweat_smile:
3. aug 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi potom hod manual ze co a kde sa to musim kvoli praci prihlasit, odhlasit a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa asi tiež muž nepustí, to by musel byť s.. celý týždeň a kedže príde až v piatok tak nestíham :grinning: jedine žeby som mu nejakú objednala :grinning:
3. aug 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuuu potrebujem manual ako neznicit orchidei co som dostala, ze by chudata aspon do vianoc prezili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: myslela som ze idem googlit no ale ty mas prax :wink:
3. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha zda sa dievcata ze Vam teda nestacila tato akcia z piatka a uz sa chystate na dalsiu a co sa to ide nacvicovat??
3. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adiku, sme boli za hviezdy, tak sa nám to začalo páčiť, dokonca pri strojári ma slečna pomenovala že namyslená p..a :grinning: takto ti bolo super, no nezúčastni sa každý týždeň :grinning:

no a Bibi ide organizovať neorganizovaný výlet do ostravy, vo vlaku chlastáme, tam chlastáme+tancujeme a naspňť vo vlaku spíme :grinning: či tak nejako :grinning:
3. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi ak budete mat kiahne (radšej nie) taaaak prídem na návštevu :wink:
3. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co idete do ostravy akoze zurovat?? ci len tak jej robit garde ked si pojde vybavovat papiere
3. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papiere nech si vybaví sama, my ideme tancovááááááááááááť :grinning:
3. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru mali ste veselo ale hlavne ze ste sa zabavili :grinning:
3. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to az do ostravyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy???? to akoze kedy a kde tam???
3. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka ozrejmí, hodí aj link že kde, lebo som to zabudla :sweat_smile: jasné, veď v ostrave nás nikto nepozná, vieš ako bude dobre? :grinning:
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudla (ja sklerotik), Abetka ano, vcera na zmrzke s tym babatkom a dnes v buse som bola ja s detvakmi :grinning:

na co idete do Ostravy ?

Nicol - ja Riska stale pozeram, on je nejaky vyhadzany, ale nemyslim, ze su to kiahne :wink:

Matica - kukali na ne nepovolane osoby, a potom mali blbe reci. celkom sa nad taketo veci dokazem povzniest, ale od tychto ludi ee. tak su fotky na fb spristupnene pre priatelov.
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si nie uplne ista ci by som to zvladla ja ti uz nejako nevladzem a na diske som nebola dlho dlho predlhoooooooooooooooooooo
3. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby som sa uz asi vybrala tak len tu niekde pobliz nech mozem kedykolvek odist :wink:
3. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem asi off tak pa
3. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, vidím, že Ostrava má veľký ohlas..........takže ozrejmím situation: mohlo by sa ísť v nejaký piatoček poobede,aby sme podvečer boli tam, budeme vymetať bary a tancovať pri tyčke v nespočetných baroch a ranným vlakom sa ide domov. výbava- peniaze, občiansky, karta poistenca. toť vsio. treba mať veľmi dobre ukrytú peňaženku, lebo tam sa kradnééééé, až to plieska. ja som tam prišla o mobil a to som sa neustále dívala na kabelku a mala na nej ruku :angry:
takže ani mobily si neberte, jedine nejaké šunky staré,aby neboli lákadlom :wink:
idem hodiť link, pokochajte sa:
http://www.stodolni.cz/mapa.php?PHPSESSID=f651fe56ad582d98326039f581c39ce4
klikajte na modré body :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale naživo je to najlepšie. narváno je tam celodenne,cez prázdniny ani nehovorím.
3. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,no bibi riadne vela barov,,,, :grinning:
4. aug 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: teeda riadnu žúrku pripravujete :grinning: :grinning: :grinning:
saskarisko aj ja poznám pár objektov čo tu sledujú a komentujú ale nech my vylezú na hrb. :wink:
4. aug 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko no vidim bibi ze mas toho schodeneho vela prevela az na tu zlodejcinu to vyzera skvele, kedy sa tam chystate???
4. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko mile mamičky,
matica to som aj ja objekt ved som čosi komentovala..... :fearful: ved preto tu ja nemám žiade foto...
4. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaslem na vsetkych ved nech si komentuju :slight_smile:
4. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larisa nieeeeee ty nie
4. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute, ja som už mala aj neskutočne bleskovú návštevu :grinning: Adiku, prepáč že som sa s tebou ani nerozlúčila :sweat_smile: hneď ako bude pršať sa k nám prídte hrať, urobím ti aj kávu :grinning: a zviažem skrinky, aby si Natálka neublížila :grinning:

mňa komentujú aj naživo, tak na fotkách mi je to už fuk :grinning:
4. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale leni to je v pohode ja som akurat nechapala ako mozes mat taky vyluxovany byt pri troch detoch hned sme doma trosku upratali nech sa lepsie citim
a Nat je prieskumnicka neskutocna takze retazami vsetko a potom to bude ok
4. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zda sa ze ide riadna burka tak dufam ze ste vsetky pekne doma v teplucku :wink:
4. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok