• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Kati - a neprídete ku nám na ihrisko??? lebo vidím že zas nič z toho :sweat_smile:

ževraj aj tie gély čo sa dávajú na ďasná keď idú zuby sú na to dobré :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no to pocasie nevyzera na stretnutie...zacina sa riadne oblacit a fuci jedna radost...asi idem este s malou von, nech sa trosku vybeha....
6. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka - poobede ti poslem sms, ako to s nami vyzera, bo Richard este nespi :angry:
6. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

stretko sa nekona.... :fearful:
6. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute- tak my na stretko nejdeme, lebo som dnes bola naprázdno na sociálke-. super, mali nestránkový deň, kua, ja ked sa s krpcami niekde vyberiem, vždy to dopadne. :angry: boli protivní, lietali po meste ako zvieratká, chichi, to musel byť pohľad, deti sa prepletali pomedzi ľudí a mne šli oči každé na inú stranu- ako chameleónovi, tak som zavelila, že ideme domov a s revom na celé mesto sme šli.stále som volala Alexandéééér, Filííííp a ľudia sa krútili, že kto to je? :sweat_smile: . aj vy máte taký problém? či vaše deťúrence idú organizovane? lebo tie moje dve blchy,sú neskutočné :grinning: :grinning: :grinning:

na afty-všetko od alkoholu štípe, neštípe len genciána, ale tá zase farbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .my používame v tom prípade kvapky do nosa( sliznice sú v ústach rovnaké) -dr.žiak nám naordinoval také robené kvapky, a tie teda zaberajú veľmi dobre, sú hnedé. alebo robené kvapky z myrrhy, tiež hnedé. a ked to nepomôže, tak šalviový odvar, presne ako zuzu-korenárka :grinning: ................alebo pri umývaní zubov dať vyplachovať slanou vodou=čistý zázrak :wink:
6. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devuchy, viete poradiť nejakú opatrovateľku, čo by mi postrážila dieťa, keď nebude môcť babka a stará mama?ale nejakú spoľahlivú. čosi som videla na pútači pri detskej pohotovosti.... :confused: alebo neviete kontakt na detské jasle?
6. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka, tak taky problem je aj u nás, ked som čitala tvoj prispevok myslela som opisuješ moje deti. Ked sme vonku tiež ma nepočuvaju až sa hambim ake su nevychovane :slight_smile: Tak to som si myslela, že len moje deti neposluchaju. Niekedy mám až slzy očiach.... :slight_smile:
6. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larisa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tým nič nenarobíme, že? :wink:
6. aug 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
bibi aj moje veverky idú v meste organizovane ako tvoje :grinning: každá iným smerom. minule som ich zobrala do žiliny na výlet a trpko som to olutovala :sweat_smile: a ked som prišla s výletu ku mame kde sme spali tak som zistila že niektorá pokrútila odvzdušnovací ventil na radiatore a sme vytopili susedov. :grinning:
na afty používam tantum verde
6. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak podklady do sutaze pre mojho draheho do roboty su dokoncene (aspon z mojej strany), tak mozem ist zobudit Riska a vypadnut von.
Ak nezacne do pol hodiny prsat, tak predsa len vybehneme na Ladoven :wink:

Bibinka - kebyze som vedela, co je dnes za den, tak by som aj pipla, ze socialka vo stvrtok nefunguje resp. pre obcanov funguje len podatelna :sweat_smile:

Bibinka, Larisa - aj po nas sa dnes ludia pozerali, ked mi Risko vyrevuval v kociku, a ja som s flegmatickym pohladom kocikovala k cielu. no, co som mala robit, ked sa nechcel utisit :sweat_smile: :confounded:
6. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky :grinning:

Viktor má u mňa pivo, za aupairovanie :grinning:

aj ja koľkokrát kráčam s revúcimi deckami a ľudia zazerajú že čo ich neukľudním :sweat_smile:
6. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pekne photos,,,, :slight_smile: lenka vsak na co ukludnovat, ze? :slight_smile:
6. aug 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...odovzdala som...nabuduce objednas.... :grinning:
6. aug 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, a co si myslis ako odchadzame my od Katky???placom...ale dnes som povedala Lucke, ze ma zobrat Lenku a Lucku za ruku aby neplakali...takze odchod bol bez placu aj u nas aj u vas....xixixi
6. aug 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci - už lepšie??? dúfam , že nešedivieš :unamused:

my čakáme kedy vychladne krupica, a ideme spať :slight_smile:
6. aug 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj toto stretko bola pohodicka. inak mne osobne viac pre deti vyhovuje taketo travnate pole s minimom preliezok, a hlavne s pieskom :wink:

detvaky okupane, este nech zaspia.

Zuzu - si ma navnadila na hranolky, tak sme este boli kupit :sweat_smile: :grinning: uz su upecene, a Risko na ne zatial s uspechom chodi miesto spanku
6. aug 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su pekne, len ked tak na ne kukam, asi by som tie hranolky nemala jest :confused: :sweat_smile:
6. aug 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko, pohodicka...ani ja by som ich nemala...a ani som ich nejedla{teda skoro nejedla...}...spravila som si paradajkovy salat s mozzarellou...mnaaaam...
my sme prisli domov, Lucka isla rovno do vane, zatial sa robila vecera, najedla sa, pozrela si rozpravku a isla spat...trvalo jej to necele 3 min. a spala ako dudok :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem hranolky :zipper_mouth: práve som zožrala 5ks chleba s pažítkovou nátierkou a paradajkami :sweat_smile:

naše išli tiež hned do vane, potom pozerali mustanga, ja som uvarila krupicu, vypili a polhodinu im trvalo kým zaspali :grinning: furt majú niečo proti tým vyžviachaným cumľom, no ale už to dobojujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s cumlami nemala niaky problém adke som zobrala a jednu noc sa ktútila a potom pohoda a saške som povedala že ho vysal vysávač že jej kúpim a doteraz ho kupujem :grinning: ale ani jej nevadilo že ho nemá
6. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matica však aj Verča v 14m stratila svoj vyžužlaný iný nechcela a vôbec nerobila problémy :grinning: ale toto sú ťažké závislačky :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to držkám palce :wink:
6. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja im ich nejdem brať, jednoduchú budú žužlať dovtedy kým ich z toho vyžužlanca nenatiahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: možno budú potom mať v hube tie umelohmotné kvietky :grinning: čo ja viem, hlavne to nebudem riešiť drasticky :zipper_mouth:
6. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning: :grinning: :grinning: som sa taaak s chuti zasmiala na tých kvietkoch v ústach
6. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nie je do smiechu, mali sme obdobie keď som 30min bezvýsledne hľadala cumeľ a decko ho celý vytiahlo z huby :stuck_out_tongue_closed_eyes: no fuj komplet cumeľ v hube a ono sa ti so zavretými ústami škerí do ksichtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
6. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: teeeda
6. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no teda

idem spať, lebo Lenka sa nejako koťuží po postieľke a vzdychá a to nič dobré neveští :pensive:

dobrú noc :wink:
6. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby...super foto z pieskoveho bujacenia....aj "opeeeer" sa mi pacil.... :grinning:
...nabuduce...idem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ak to stihnem este pocas prazdnin... :wink:
6. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok