• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
lucxy, jemu je to jedno, len na kamosov zo skolky sa tesi :grinning: Laurinka ide uz do skolky? :wink:
10. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ukana...ako u zubarky??? :grinning:
10. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Dvojičkám všetko naj naj, hlavne veľa zdravíčka :wink: a mamine pevné nervy :wink:
10. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli v tepliciach v aquaparku, tam sme zistili, že sme si zabudli tašku s uterákmi a plavkami pre baby, tak sme boli u číňana a nakúpili plavky po 1 eure :grinning: :grinning: :grinning: to musí byť kvalita :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka, my dobre a ty? dala som malemu zapecatit jeden zub a PP :wink:

ellab, jednorazovky :grinning: plavky :grinning:
10. aug 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ukana a to sa kedy pečatia zuby ked všetky vylezú alebo sa to dá postupne
10. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica, pecatia sa len stolicky a Matkovi uz narastli 6-tky, tak co najskor po vyrasteni sa zapecatia..........robia sa postupne, ani nam nechcela dve spravit, ze dalsiu nabuduce, objednala nas az v oktobri :unamused: ..........tak zatial ma len jednu zapecatenu
10. aug 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
co tak v stredu okolo 15.30 stretko na Podhaji ? :confused: :wink:
10. aug 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sari ak nebude pršať :wink:

my sme konečne dooslavovali, fotky:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3130700&vReferer=
10. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka- ja nemám slov na tie fotky, sú krásnučké jak tvoje babuľky tak tortičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tie by kľudne vyhrali súťaž o najkrajšie dievčatká tu na koňovi :wink:
10. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda leni supér aj torta aj baby boli na zjedenie
10. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to snáď nie :sweat_smile: ďakujeme :slight_smile:
10. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuzasne fotos leni :sweat_smile:
na podhaji..moze byt..ale kde :confused: a prsat ma zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes sme ihriskovali doobeda na ladovni (lenka ma furt babysitterku ze... doobeda :wink: ) a poobede kus v meste (obiehala som urady ze co treba kde ked sa do prace nastupuje - a vraj ze nic :astonished: prakticky len 1 papier a aj ten si mam napisat sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a potom sme aj s ockom popijali pivo u Katky a Sara sa bila s chlapcami v pieskovisku :grinning:
10. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj co mam davat sare na tie jazvy po kiahnach :confused:
10. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús také tie mastičky na jazvy - cicaderma či ako sa to volá :wink:

babysiterka prišla aj keď som mala muža doma, tak sme sa nervačili s tortou a deti von so starkou :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a verca bonzla ze idete do zoo do zlina :wink: aj my sme planovali ale som to vzdala ze to je strasne daleko :zipper_mouth:
10. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - u nas :wink:
a v pripade velmi tepleho pocasia si zoberte aj plavky
10. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ide ona :wink: s mužom a jeho tetou a ujom, ja sa tam s dvojičkami fakt nejdem trepať :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj a ja som vam uz isla zavidiet :zipper_mouth: :grinning:
sari tak to :sweat_smile: len ci dieta potom bude aj domov chciet ist :grinning: :grinning: alebo ja :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ukana.....hned pri dverax som zistila..ze zubarka zrusila zmluvny vztah s /mojou/ spolocnou poistivnou...takze vsetky ukony idu na priamu platbu....v mojom pripade cele osetrenie zuba bude cca 120€...vrrrr :angry:
....mala som na vyber???
...prist o dobru zubarku???
...zmenit zdravotnu poistovnu???
...penila som a cvakala ... :rolling_eyes:

...lenka.....ty mas ale rozkosne detuxy....skoda prestat v Tvojom pripade s dalsou "instalaciou"... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. aug 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj zuzkam zuzickam zuzankam ..... :slight_smile:
11. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz noc ovela lepsie takze sme na najlepsej ceste byt rychlo fit, vsetkym Vam zelam krasny den aj ked uprsany ale aby bol fajn

veru leni dievcata su uzasne a tie torty tiez :wink:
11. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Zuzkam - vsetko naj k meninam :wink:

K tomu stretku - napiste mi, kto vsetko pridete, a do IP Vam poslem navigacne body :grinning:

Leni - ja som kukala foto na fb, a tam som videla len jednu torticku, tak teraz som si kukla druhu. obe su krasne, ale oslavenkyne su najkrajsie (co je uplne jasne) :wink:

Ellab - no, ked sa nerozpadli pri kupani, tak je fajn :grinning: a v tom aquaparku je aj maly bazen ? a voda je tam aka ?
11. aug 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dakujem za gratulacie...aj darcek som rano dostala :unamused: ...Lucka je chora...takze uz sme aj doma od dr...ma antb. a 17.8. ideme na kontrolu a zaroven aj na prehliadku v 3 rokoch + vstup do skolky...
11. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a aj ja prajem Zuzkam - abetke a ukane vsetko najlepsie... {dufam, ze som na nikoho nezabudla :sweat_smile: }
11. aug 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

všetko naj Zuzkám a Lucinke skoré uzdravenie :wink:

Sari - my prideme :wink: :grinning:
11. aug 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj dnes je zuzky...este ze pripominate :grinning: vsetko naaaj :wink:
sari ja planujem, a dufam ze lenka trafi lebo by som sla za nou :wink:
11. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ahojte teda,pridavam sa a aj ja sa pridavam ku gratulaciam vsetkym Zuzkam! :slight_smile:
11. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den,
klamolienka vitaj :slight_smile:
všetko naj naj Zuzkam prajem :wink:
detičkam prajem skore uzdravenie :slight_smile:

sari možeme sa pridat :slight_smile:
11. aug 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky, len som rychlo nakukla, bo sme na dovolenke a mam pozicany laptop, sme v Sturove, prsiiiiiii, tak hladam na nete, ze kam by sme isli, tak vsetkych pozdravujem, Zuzkam vsetko naj k meninkam, drzte sa, papa
11. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok