• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
mne toho robila viac - sestrička si zapísala do karty všetky údaje - posledná ms, váha, zmerala tlak a doktorka ma pozrela zospodu + mi spravila vaginálne sono :wink:

Sari - áno červené sponky mala Lenka, Lucka bola od nutely celý čas a keď už nebola tak revala a odmietla sa fotiť :grinning:

apropo - na fotkách sú deti strašne doobliekané, lebo v rámci polievania sme im obliekali akurát to čo bolo suché :grinning:
12. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klamolienka - u mna to iste, co Lenka (zeby to bolo tym, ze mame rovnaku dokinu ? :sweat_smile: :grinning: )

uz som zacala davat fotky do albumu, len evidentne musim ist uspat aj Riska, kedze si ma stale pyta :sweat_smile: :confounded:
12. aug 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
streko bolo super :slight_smile:
detom aj mne sa velmi páčilo bola to :slight_smile:
sari dakujeme :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari fotky su pekne :slight_smile:
12. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucia s prstom v nose je úžasná :grinning:

inak zaspali po 100rokoch o 19,45 takže Sari, my ku vám budeme chodiť často :grinning:

Larisa - škoda že si musela stále dávať pozor na chalošov, však sme si vôbec nepokecali :zipper_mouth:
12. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby stretko bolo super skveleeeeeeeeeeeeee :sweat_smile:
nebudem komentovat ktore dieta tam vymyslalo najkrkolomnejsie sprostosti :zipper_mouth: ale to ze zisla po schodoch sama bez drzania aj mna prekvapilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fakt sari bolo uzasne, detom sa mega pacilo, nam tiez..take spontalne vsetko :wink: kedykolvek radi zopakneme a tie syrove mnamky som hadam zjedla vsetky ja, bo uz sa mi ani vecera nezmesti :grinning:
12. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super fotky :slight_smile: idem povešať to prádlo :sweat_smile:
12. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fotky nahodene
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=431036

Nicol - nabuduce si skor precitam IP :sweat_smile:
Larisa - naozaj skoda, fakt sme malo pokecali. a bonznem - Larisa sa nechcela fotit, takze ju nemam na fotkach, ale chlapci si fotky nechali urobit

a zopakovacie stretko - kedykolvek :wink:
12. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas Richard este nespi, a Saska sa budi

Idem aj ja vesat, a vyvarit flasky
12. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky uzasne..vsak su na nich aj uzasne deti ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, tak stretko vám v dobrom závidím, aj som sa chcela pridať,lenže moji krpci spia do tej tretej a to ste vy asi boli v plnom prúde. no snád nabudúce ak ma vezmete, tak idem aj ja :wink: . fotečky krásne, ako vždy :wink: :wink:

larisa- ja by som na stretku tiež asi moc nepokecala,lebo by som tiež musela dávať pozor na tých mojich zbojníkov :grinning: :grinning: :grinning: , tak by sme aspoň pokecali spolu kým by sme ich naháňali :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc no uz som sa obavala ze ta budem musiet bonznut ze si kludne ides na ladovenske ihrisko a ani sa nehlasis vopred ze meating baby meating :wink: by sme ta aj my prisli pozdravit, nielen deti poslali :grinning:
12. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibinka a do kedy si myslis ze spia nase detuchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice do ca druhej ale pre tretou sa mi nikdy z domu nevyhrabeme (to vies zenske :grinning: ) a stretko sme zahajovali 15.30 skoro presne :sweat_smile:
a nahodou sari to tam ma krasne baby friendly takze zas az tolko na deti striehnut netreba :grinning:
ozaj ake papiere si vyzistila ze ti treba pred nastupom do roboty? a mas uz to uzasne prehlasenie na UPSVAR?
12. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello zuuz tak kde si??
dnes sme trosku slavili meniny a zuzu niet
12. aug 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zuzu ma zlozila :stuck_out_tongue_closed_eyes: som KO idem haji
12. aug 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda...vy ste nadsene zo stretka...ale aj ja a adiku sme nadsene...xixixi....spraskali sme sa ako v 18-tke...fernet s pivom...genialna kombinacia....xixixi...dufam, ze rano budeme ok...lebo sme isli domov ako rintintin...xixixi...tak dobru noc...
foto pozriem zajtra...lebo aj tak by som si to nepamatala... :sweat_smile:
12. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku...hello
ty vladzes??? :grinning:
12. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som predsa kuk foto..ste mali fakt super stretko....aj ja chceeeeeem....nabuduce...ok? beriet ma do partie??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...howk..dopisala som...idem haji...lebo som KO...papa...
12. aug 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
13. aug 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zuzu
13. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky fotos uzasne ste sa mali super hlavne ta fotka kde lenka a nina sedia akoby nic, total vegetka
13. aug 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj my so zuzu super zijem takze fajn den bude sice tazky ale hadam zvladam a co je total bomba u nas este vsetci spia a mne sa uz neda :frowning2:
13. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...adi...taknakoniec my po flame sme tu prve...a kde je lucxy???ta vzdy robila budicek???
13. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemyslis vazne...fakt spia???tak to je huste...ale co dajme si kafe a hlavne syte ranajky... :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis lucxy absentuje a my tu ako take dve kukucky :grinning:
13. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne ze sme ok...aj ked sem tam mam este pocit ako keby som sa teraz vratila z krcmy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no co ...stare kozy si isli vyrazit z kopytka a takto to dopadlo...ale aspon sme nevystrajali a pekne slusne isli domkov... :grinning: :grinning: :grinning: aj ked musim skonstatovat, ze uz fakt nemam taky alkoapetit...nejako uz nevladzem... :grinning: :grinning: :grinning: a to je dobre... :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ako ok ale cakala som horsie takze som rada, nechapem co vsak urobil muz s nasimi detmi ze este spia, asi musim chodit zurovat castejsie...
13. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ok...ale zacneme chodit asi na kofolu...alebo caj... :grinning:
13. aug 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre ja asi radsej teply caj ved sa uz blizi zima
13. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok