• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
baby s Vami je sranda.... :slight_smile:

minule som kukala na prime tu damsku jazdu a zenska tam cvicila s kocikom vyady vpred, neviem reeálne na ulici ci by si ludia netukali na celo,ze co ta pani s tym kocikom robi... :slight_smile:) mne to prislo srandovne...ale ak chcete mozte vyskusat sú rôzne variácie:slight_smile:))))

JulyB - bodywork - je trochu choreografia s posilovacimi prvkami, posilovanie vahou vlastneho tela ( vypady, squaty, atd...nejake ruky.......takze zahriatie v jednoduchsej choreoske a potom este posilko pol hodku...ako vyda cas... :slight_smile:) niekedy stihame menej :slight_smile:)

tesim sa na stredu... :grinning:

pepies : prides este dva krat a budes vediet co tie nazvy znemanaju a budes najvacsia frajerka... uvidis :slight_smile:))
27. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som chodila zatial len na pilates a pred tym som skusila aerobic dance , ale to bolo strasne. Nikdy viac. Skoro som mlieko stratila :grinning:
27. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika si zlata, vies povzbudit, diky :slight_smile: uz sa tesim na stredu :slight_smile:

baby dobru nocku, idem sa venovat mangelovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: he he
27. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete kde by som v MT toto kupila?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=4732&category_id=453&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

konecne sa mi podarilo aspon vygooglit taku divnost co chcem, ze vidiet na dieta ked sedi v zadu :wink:
27. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika- ty tu chodíš šmírovať kto sa ešte pridá??? :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že keď tam dôjdem, nerozhodneš sa nasadiť vysokú latku......to by si tam mala hneď mŕtvolu :grinning: :grinning:

abetka- ja to vidím tak, že domov donesiem Alexandrovi smotanu :grinning: :sweat_smile:...ale keby som stratila mlieko, už by som sa ani nenahnevala :sweat_smile:

nicol- možno skús v tom moto obchode, čo je pri st.martinuse, neviem akosa to volá-myslím fortsinger? fakt neviem. alebo si to rovno objednaj z toho bábetkova a máš po starostiach.
27. feb 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi diky, asi tam skocim...radsej to chcem vyskusat...nie ze zabrzdim a klepne ma to samodrziace zrkadlo do cela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a baby ked uz tolko cvicite chysta sa niekdo aj na ladoven do deepu :confused: lebo to by som sa pridala :wink: muz uz je zdravy, tak moze ukoncit izolacku a starat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreee raaanko...

tak ja uz mam aj docvicene :grinning: okna umyte, periny prezlecene, poriadene, pradlo povesane...kava vypita...a co idem robit cely den to fakt neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...expertka, bibinka, lucxy...idem obj. tie parfemy...plati to???
28. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu to akože myslíš vážne s tými domácimy prácamy to si kedy vstávala :sweat_smile:
28. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Zuzu ja viem co budes-me robit :wink:
28. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja viem co by si mohla robi, ked si taka sikovna!!! :grinning:
Mozes prist aj knam sa realizovat! :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ja somteraz poprala periny, ale okna nemam umyte :grinning:
28. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica vstavala som o pol 6 ....ale Lucka vstala o 7-mej....takze az potom som zacala makat...xixixixi
anculka, to ma chyti taka mania, ze vsetko mam hotovo za 2 hodiny...ale musim mat chut... :D :D :D
erika, jasne, poobede ideme chlastosit....:D
28. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja periny idem budúci týžden ked baby budu mat po chorobe :slight_smile: ale okna až pred velkou nocou ešte cez ne vidno :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase okna by sa nemali často umyvat lebo sa zoderú :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...no u nas by uz boli zodrate :grinning:
28. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas sa nezoderu, ale poprane, povesane, povysavane, umyte dlazky...zeby som este tie okna pretrela??? a to som do jednej v noci zurovala....a o 7,00 uz som musela vstavat...idem ja radsej s krpcom na prechadzku..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na okna je najlepsie kladivo. ale este som to neskusala :sweat_smile:
28. feb 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute- zuzu- ten parfém platí, sa už teším. :wink:

okná? periny? čo???? nemám už čas? ja to vždy robím podľa potreby,a podľa toho ako sa mi "chce".ale ked tak premýšľam, vari by už bolo načase :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim teda citam ze ste makali hlavne zuzu to svedci o tom ze sa citi uz skvelo huraaaaaaaaaaaaaaaa
ja som okna pretrela cez tyzden v piatok som si upratala a tak dnes som len varila a bola si kupit lyziarske nohavky vo vypredaji a tiez lyziarky zajtra idem na kopeeeeeeeeeeeeeeec uz sa tesim
28. feb 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku, si to uzi na kopci, vyzera to, ze sneh sa uz konecne roztopi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak aby si to stihla :wink:
28. feb 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej asi som prvá tak to sa my ešte nestalo :grinning: :grinning: :grinning:
prajem pekný den
1. mar 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
a nie ste vy nejako moc aktivne ??? :fearful: :rolling_eyes: :sweat_smile:

Nicol - vsimla som si na stranke mc, ze je posunuta hudobka. nespominala tetusa posledne nieco o posunoch, aby som vedela, kedy sa mame v stredu dostavit. dik

a mangelik hlada do firmy obchodaka, takze ak o niekom viete, hodte mi info do IP prosim
1. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, vonku je tak krásne....konečne sa zjarnieva :grinning: :grinning: :grinning: . Ja len čakám kedy sa draci vyspia a hajde vonku do prírody.....

ukana- aj ty sa tak tešíš tomu počku?
1. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari..hej mame nove terminy...v stredu zaciname uz 15.15 tak dufam ze to dovtedy nezabudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a veronika uz ide do vyssieho levelu, som myslela ze aj vy? :confused:
1. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - aj my ideme, len neviem o kolkej to mame :sweat_smile:
1. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo to uz nebudete s nami :unamused: no veronika az 17.15 tak to budete aj vy :wink: som si myslela ze po nas, ale to bude ina skupina a potom vy...no ale v herni sa iste stretneme :slight_smile:
1. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, to je dost neskoro :confounded: ale neva, pojdeme. a v herni sa urcite stretneme :wink:
1. mar 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, svieti slnko :grinning: :grinning: :grinning:

penzión ľadoveň /terka/ otvorený- je tam aj sauna :wink: pivo 1euro pizza od 3,99 :wink: :grinning: ale nefajčí sa tam :grinning:
1. mar 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super mozeme sa saunovat xixixixixi

na lyzovacke supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer este chceeeeeeeeeeeem len neviem ci zajtra vstanem
1. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok