• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
Ako bolo v Katke? ja som už potom nestíhala, tak som si nebola istá, či prídete... ale zajtra so mnou rátajte :grinning: :grinning:
práve prežívame s Adamom krízu pri písaní úloh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: minulý rok bol v pohode a teraz mu vlas do chuti padol :angry: :angry:
10. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- ja som tiez robila s malou ulohy. No nebolo to take strasne, ale zase ani krasne to nema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. sep 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka - no už sme to dokončili, a vyzerá to hrozne :unamused: :unamused:
10. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

v Katke len my a Nina s rodinou, dobre bolo :slight_smile:

zajtra teda okolo 21.00 niekde :grinning: ja navrhujem dve alternatívy ak nás bude viac z "martina" tak jakub ak viac z vrútok tak kriváň. takže zahajujem súťaž o väčší počet zučastnených :grinning:

naše úlohy vyzerajú tiež hrozne, ale nám už ide hlavne o správnosť :sweat_smile:
10. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vrútočanky - pridajte sa :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to vyzerá takto:

martin - lenka, nina, adiku, zuzu? abetka?
vrútky - ellab, lucxy?

takže buď 3:1 alebo 5:2 :grinning:

idem napísať bibinke :wink:
10. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apropo, keby bolo na mne tak idem do kriváňa, neviem prečo ale tam sa mi veľmi páči, asi že ma tam nik nepozná :grinning:
10. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty si super najprv vyhlasis sutaz a potom napises ze radsej by si sla do krivana ved to ty organizujes nie??? takze ty si hlavny velic rozhodovac atd....
10. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
vsetkym maminam skolopovinnych deti :grinning:
predavam stvrtkove husle, a polkovu gitaru. takze, ak by ste ich niektora potrebovala pre svoju ratolest do kruzku, tak sa ozvite. :wink:
10. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer...
konecne som dorazila z prace...
vidim, ze sa organizuje...ale ja pridem zajtra z prace okolo 21,15...a do prace idem o 6,15...takze uz nebudem schopna nicoho...len hodit sprchu, lahnut a spat...a to neviem ci cez vikend netaham 12-tky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takze ja na 90 percen nie...ale ak nahodou...tak volam... :wink:
apropo skolka...Lucka bola pochvalena od p. ucitelky, ze je velmi dobra...vie sa sama obliect a pomahala aj inym detom ....aby isli cim skor von :grinning: ...zo skolky sa jej nechcelo, tak musel mm na nu cakat, kym sa dohra :grinning: ...o 19-tej uz bola okupana a v posteli...
to je zivot...pridem domov, deti naporiadku,poriadene...v chladnicke pre mamicku orosene pivecko... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: aj ja by som sa možno pridala, ale v jakubovi ma poznajú, patrí našim kamošom, čo s nami ich syn lyžuje :grinning:
vypýtam si priepustku..???
10. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,tak idem s malou na kontrolu do mesta na chirurgiu,,,tak vas zdravim hned z rana :dizzy_face:
11. sep 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Adiku, ibaže podľa mňa je spravodlivé ísť tam odkiaľ je väčšina, fakt by bolo divné aby sa 5vrútočanok trepalo do martina k 3martinčakám alebo naopak.

Bibinka nestíha, na stretko pôjde iba ak bude vo vrútkach :zipper_mouth:

Zuzu, vyzerá že na stretko pôjde iba ak bude v martine :zipper_mouth:

tak akože ja fatk neviem :sweat_smile: :grinning:
11. sep 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak spravme jedno stretko vo Vrútkach a jedno v Martine a kto bude chcieť a môcť, zúčastní sa oboch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte stretkarky,

vikend vyzera zasa hrozny - co sa pocasia tyka ............ tak si dajte aspon dnes vecer do tela - aj za mna :wink: :wink:

Ella, July - tesim sa do tej Besenovej :wink:
11. sep 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies - práve som pozerala tatralandiu :grinning: :grinning: :grinning:
My na sobotu plánujeme firemnú akciu pri rybníkoch, čo si ulovíme, to nám ugrilujú a my zjeme, poniektorí ostanú hladní :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daju nam 4 listky do Tatralandie - to je super, ze to tak maju zariadene :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte napíšte niekto prosím ukane, a podvečer to rozhodneme :sweat_smile: fakt som v koncoch :grinning:
11. sep 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som........ :wink: ja urco nejdem, leni, MM je vecer v praci, mama je chora :confounded:, druha babka je v praci, :confounded: ani nemam naladu :pensive:......zabavte sa :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jo :frowning2:

tak vrútky: Ellab, Bibinka, Lucxy
martin: ja, Nicol, Adiku, Zuzu???? Abetka???

takže ak pôjde Zuzu a Abetka tak jakub ak nie tak čo?????

končím, so s nervami v koncoch :grinning: :grinning: :grinning:

proste chystajte sa na 20.30 niekde :grinning: asi sa dohodneme večer telefonicky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, večer sa dohodneme :wink:
11. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idemmmm , ale napiste kde ideme. Ja chcem JAkuba :grinning:
11. sep 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za Jakuba :slight_smile: ale jasne ze sa prisposobim vacsine :wink:
11. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Jakub je kde :grinning: :grinning:
teoreticky by som nemusela piť a zobrala by som autom bibinku a lucxy do MT, čo vy na to????????
11. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ella ty si genialna :sweat_smile: ale neviem ci od teba mozme ziadat taku obetu :wink:
11. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nicol - myslím, že to zvládnem :grinning:
vonku prší- - a ja mám vyvesené prádlo :unamused: :unamused: :unamused:
11. sep 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab tak to by som ani nesla na oslavu, aby som nemohla pit, to si myslela asi zo srandy? :grinning: :grinning:

Jakub je tusim tam pri cintorine, taka krcmicka...... :wink:
11. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ja už som bola ochotná zaplatiť taxík, akože v rámci mojích narodiek :grinning: to by mi bolo ľúto aby si Ellab s nami ani nepripila :confounded:
tak teraz už vôbec neviem, asi sa stretneme ľadovčanky 20.30 pod hodinami a zavoláme vrútočankám čo s načatým večerom :grinning:
11. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
dávajú Flashdance, nacvičte si na večer kreácie :grinning:
idem teda aj ja kuknúť tú Tatralandiu čo ma čaká a neminie :wink:
11. sep 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy čo máte za kúpaciu akciu? :confused: aj my chceme :wink:
11. sep 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok