Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
17. sep 2009

Kati - 😕 tá je inak pohyblivá 😨

Julyb - nejaká iná drzaňa ťa zastúpila 😀

však zavolaj Lucii a bude ťa navigovať 😉

julyb
17. sep 2009

Lenka 😀 že drzaňa, ja také milé, skromné dievča 😀
Oki, zavolám Lucke ak sa rozhodnem, je v tej cokrárni aj niečo nahranie, čím by som zabavila moje dieta?

lenkamt
17. sep 2009

hej to ti je ževraj taká cvokáreň 😀 že tam majú aj hračky 😉

ellab
17. sep 2009

July - je tam detský kútik 😉 som ho len zahliadla, tak neviem, čo tam všetko je, ale bude to sranda, keď tam príde kopec detí 😉
Lenkamt - ešte si nespomenula moje dve rozvadené deti a zdutú Verču 😀 😀 😀

majkomajka
17. sep 2009

Saskarisko, ani maleho to v hlbokom uz nebavi. teda sa tam o chvilu uz ani nevojde, takze tiez pojde coskoro do sportiaku. vsak mu to neublizi ked este nesedi? ja by som ho tam este nedavala sediet, let tak skoro lezat. on bude stastny, ze moze vsetko pozorovat 🙂

lenkamt
17. sep 2009

ale tie staršie si stačí nevšímať, kdežto tie mladšie padali zo schodov , utekali s kolobežkou von a podobne 😝

julyb
17. sep 2009

neverím aj hračky?v cukrárni? 😀
Ked som bola v tej cukrárni novej v MT, tak mi tetuša vysvetlovala čo všetko majú pre deti, kadejaké mnamky, cukríky, dzúsiky a pýtam sa jej , že kde majú detský kútik "NEZMESTIL SA" 😠

julyb
17. sep 2009

Pridávam sa ku skupine I LOVE VRUTKY, teda aj materské centrum aj cukráren s hračkami, riadny luxus 😀

ellab
17. sep 2009

julyb - vrútky idú s dobou 😀 😀 😀

lucxy
17. sep 2009

no idu riadne s dobou

lenkamt
17. sep 2009

a ešte tam majú aj kriváň aj shangai 😀 aj ja sa pridávam ku skupine I love vrutky 😀

ellab
17. sep 2009

😀 😀 😀 že shangai 😀 😀 😀

julyb
17. sep 2009

o kolkej tam asi budete?

lucxy
17. sep 2009

no ja idem strazit timotejka takze ked budem volna tak hned dojdem asi tak o pol 5tej,,,a lenka dojde o pol 5tej

julyb
17. sep 2009

Lucxy si trúfaš strážiť také mimi? Dobre ja tiež dojdem o pol piatej asi aj s MM aby som mala au-pair tak ma potom nevyhodte
😉

lucxy
17. sep 2009

ale trufam 🙂 no tak idem sa dat dokopy,,,,tak potom sa stretneme
inak uz mam kontakne sosovky,,,ale este som nemala cas si ich dneska nasadzovat,,,ty kokso to bude nadlho

majkomajka
17. sep 2009

julyb - no on nie je az take mimi keby si ho videla 🙂

bibinka
17. sep 2009

čaute, stretkov kriváni som absolvovala, bolo fajn, aj ked som bola bez detí.... aj nabudúce. Inak, prišla som domov a Fiflipko chorý- sopľavý, oči jak angorák,teplota . no des 😝 Tak sme narýchlo riešili zajtrajšok, keďže obidvaja už robíme a poviem vám, je to o držku 😠 . Tak mm šiel aj s Fifkom ku starkým a tí ho budú zajtra strážiť. len dúfam, že choroba si dá odchod, lebo neviem neviem ako budeme riešiť pondelok a utorok a tie ďalšie dni 😔 mám nervy ☹

inak, kto chcete chodiť na aerobic do Harmónie na Podháji, napíšte mi do IP vaše mejlové adresy, ja vám pošlem ofotené rozvrhy cvičení. čakáááám 😀

lenkamt
17. sep 2009

Bibinka - ☹ to ma mrzí, snáď mu to do nedele prejde 😉

Majkomajka - nečkalo sa ti? sme ťa intenzívne spomínali, žeby si mala chodiť na stretká 😉

bibinka
17. sep 2009

lenkamt. no to neviem, ale vďaka imunoglukánu sa jeho choroby "zmestili " do tých troch dní 😅 , tak hádam sa aj teraz zadarí.

saskarisko
17. sep 2009

ahojte,
Filipkovi skore uzdravenie

Bibinka - myslis, ze by som mohla kombinovat imunoglukan a ribomunyl ? 😨

chystam sa varit, a tak sa mi nechce 😝

julyb
17. sep 2009

Bibi - aj mna to mrzí nech rýchlo vyzdravie, budeme na neho myslieť 🙂
Matúš zaspal hned asi ho tie vaše baby zase uštvali 😀

bibinka
17. sep 2009

saskarisko- ja myslím, že z toho Riško nevybuchne,ja by som to kľudne kombinovala.ved uvidíš nejaký efekt...

ešteže som tie deti nebrala so sebou, lebo by boli choré aj ostetné detičky 😔 mala som tušáka, že by to nebolo vhodné

bibinka
17. sep 2009

kočky, idem spať, Alexander spí ako sme sa viezli v buse od tej 16.30 chichi, verím, že potiahne do rána 😀

takže rozvrhy vám hodím na mejl až zajtra po 17h. pá.

lenkamt
17. sep 2009

dobrú noc 🙂

ja dopekám polotovar bagety a idem k verči na panelák 🙂

lucxy
17. sep 2009

no tak mna mala jedovala doteraz,,,,ona je na stretkach taka dobrucka ze nema vybitu energie a potom doma vystraja 😠

lucxy
17. sep 2009

no este som zabudla dopisat, ze hadam bude filipkovi lepsie,,, 🙂 a prejde mu to cim skor
majkomajka ako bolo na nozickach? v pohode?
no idem off 😵

lenkamt
17. sep 2009

baby u nás v levíčatách kámoška ponúka toto:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

+ bodynká do veľkosti 150 😉

slovenské výrobky, myslím že ceny tiež super, píšte jej ip ak máte o niečo záujem, veci by som vám doniesla ja po tom víkende v blave 😀

pepies
17. sep 2009

Bibi skore uzdravenie Filipkovi 😉

My stale horuckujeme ..... Dnes spal maly s mensimi prestavkami do 17,30 hod ........

abetka
17. sep 2009

bibi ☹ . Tak tie nervy si viem predstavit, , ked deti ochoreju a vy v praci. Poznam , doverne a asi vacsina z nas, vsak?
Neboj, to prejde a bude vsetko ok.
A tu cukraren ma moja kamoska 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre