• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
Babenky, ale ja napr. chcem, aby Risko chodil neskor na nejaky hudobny nastroj. a je to mozno celkom dobry zaklad, ale hlavne je v kolektive :wink:
13. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prajem krasny vikend a zajtra pekneho Valentinka :slight_smile:
muz mi berie prave pocitac, takze budem niekolko dni off-line :frowning2:
13. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja osobne som tu hudobku nemusela! :unamused:(a este k tomu za tu cenu) mozno az ked bude starsia! Ale babetkovo a fitlopty by som sla sprobuvat! :wink:
13. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies Aj Tebe! :wink:
13. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka vitaj v klube :grinning:
13. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
tak sa hlasim...ale len taka bleskovka...lebo mlady okupuje notebook... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no sviatok zalubenych moc neoslavujeme...tak ako lenka...aj my skor to MDZ :sweat_smile: no stare struktury...zvyk, je zvyk :grinning: :grinning: :grinning:
ale deti dostali vankusiky a manzel flasku cerv. vina...aby mi mal co naliat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
len22ka vitaj medzi kobylkami :wink:
a hudobny nastroj zvazujem aj ja...zatial hraju len na nervy...ale mame piano, harmoniku, xylofon,flautu...no a aj saxafon sa este niekde v pivnici najde...takze vyber je bohaty... :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu13:veľké ďakujem za vrelé privítanie :sweat_smile: medzi kobylkami :grinning:
saskarisko: ja si myslím že ako základ to je dobré, ale ty už máš dietko ktorému už vysvetlíš čo a ako, lebo so mnou Samko absolútne nespolupracuje...deti sa mu páčia ale zbytok ani moc nie :sweat_smile:
13. feb 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
...cumim ako cumil...nasa tema vivat po 3.krat :sweat_smile:
13. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dôvod na oslavu :grinning: kľudne upečiem tortu :grinning:
13. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja urobím chlebíčky :grinning:
13. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poďme, poďme, Zuzu kde si??? zoorganizuj niečo :wink:
13. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja klasicky...xmelovy kupel s xmelovymi perlickami :grinning:
13. feb 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja co...dakych stripterov :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
alebo vymenim s lenkou...ja torta...ty stripteri??? :zipper_mouth:
13. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa nebojte zuzu isto zorganizuje... baby my tak vela piseme?? teda vy??? blahozelam Vam
13. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adiku vsetky...vsetky vela piseme :sunglasses:
13. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zavislacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste sa rozpisali. Tak krpata je po lyziarskom prechladnuta, som zvedava ako to skonci :unamused:
13. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, predtým, ako ste rodili, boli ste si pozrieť pôrodnicu? Myslíte, že robia aj nejaké "prehliadky"? Viem, ako vyzerá jedna izba, ale ja by som rada videla priamo priestory, v ktorých sa rodí... Ale bojím sa, že tam nikto nebude mať na mňa náladu a čas...
13. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...matja....prehlaidku Ti spravia kedykolvek :wink:
13. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte no konečne sedím :stuck_out_tongue_closed_eyes: saška zas vracala tak do teraz som pláchala obliečky a periny sa už peru, pán boh zaplať za anialergické, páperové si neviem predstaviť ako by vyzerali :rolling_eyes: tak budem zas čumákovať neviem do kedy kým sa to operie
a to som chcela ísť spať :unamused:
13. feb 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka a co dostala mala daky virus? :slight_smile:
13. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ani ni eto ona má slabý žaludok a ked jej niečo nesadne hned to ide von
13. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze to mava mala castejsie? no tak musi riadne prezuvat,,,,mne zase dako nechce jedavat :angry:
13. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved an naša nechce
a ked niečo zje takto to dopadne :unamused:
13. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak mala uz spinka.... muza doma nemam... a co s nacatym vecerom... :unamused: anio v bedni nic nedavaju...
13. feb 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri chod spať aj ja idem..... :slight_smile: :wink:
13. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku :pensive:
13. feb 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez povesala este pradlo , co som musela vecer vyprat a poskladala co som mala na susiaku a citam si knizku, ale nejako ma nebavi obsah, tak som ssem prisla kuknut :wink:
13. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kukla jeden serial, a prave som si vytiahla nejaku knizku, ale asi pojdem spat

Len22ka - este k tej hudobke - my sme na nu zacali chodit az v 13. alebo 14. mesiacoch, a az teraz je vidno, ze to ma nejaky zmysel. inak ja som chcela hrozne chodit s Riskom na to cvicenie, ale kurzy boli bud obsadene, alebo nebolo dostatok ludi na otvorenie :confounded:

Matja - prehliadku by Ti mali urobit. ale otazne je kedy, ked momentalne kvoli chripke nepustaju ani navstevy do porodnice
13. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá chrípk. epidémia ma vôbec neteší. Ani oteckov nepúšťajú do pôrodnice. Len ktovie, či sa to týka aj toho, keď chce byť pri pôrode. Dúfam, že ho pustia...
14. feb 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok