• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ellab, my sme lyže nestihli ,ale jasenskú, boby a sánky áno..

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3632296&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

abetka, ja ešte len idem miesiť a vyberať receptíky..
19. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, prajem krásne usnežené decembrové ráno :wink:
už som stihla aj ss deťmi vybehnúť von,do potravín, obed sa za chvíľu bude variť............hm, polepím linecké koláčiky, dorobím kokosky, upečiem medovníčky...............ozdobím medovníčky,.............."uprace" sa bordel v byte a Vianoce môžu začať :grinning: :grinning: :grinning:
v utorok k nám dorazí živý stromček,tak ho budeme zdobiť. to sa teším veľmi, aj Fifko sa teší, lebo bude môcť vystrájať s elektrickými sviečkami :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

no a tak, ktosi vraví, že to tu upadá, no ja si myslím, že každý zháňa, nestíha, žúruje po firemných večierkoch a potom nemá čas na nás kobylky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ja som už dožúrovala a teda mám čas,....hm tak píšte píšte píšte :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face:

tak dnes sa môjmu bratovi narodila princeznička KIARA, sa veeľmi teším, je to ich prvé bábätko a decembrovča ako rominka a môj matejko...
bola som pri tom, priamo na sále som fotila, teda nie úplne, keďže rodila sekciou a zhodou okolností dnes slúžil aj môj svokor, takže by malo byť všetko ok...
zajtra budú fotosky, sama som zvedavá ako vyšli...
kráááááááásna, voňavučká, úžasnéééééééééééé

:dizzy_face:
20. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

ako krásne sneží,my sme sa vrátili z poslednej angliny, Matúško už spinká, ja idem čítať Moonwalk a oddychovať,
ocka už máme doma, odbieha do roboty len dozerať na inventúru, takže sa Vianoce môžu začať :slight_smile:

Boc, gratulácia k malej Kiare, aké netradičné meno :confused:
21. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: veru sa tešíme, ďalšie decembrové bábätko v rodine, ja mám v decembri narodeného manželíka, syna a dcéru, ďalší syn v januári, ja,moja mama a svokra sme február....takže si nemá kto čo závidieť všetky darčeky v zime..
:slight_smile:
lyžiarska sezóna nám už začala, my sme prvý tréning prepásli, chalani začali dáko kašľať, tak sme absolvovali snowland vo valči včera na 2h v mínus 15stupňoch mi bohate stačili

http://picasaweb.google.com/ski.team.martinky/PrvyTreningZima0910#

ale prišla som dnes od kaderníčky, mám konečne farbu aj melír, s new look-om môžem začať piecť

a kiara asi preto, aby ju nevolali chiara alebo čiara, keď sa už rozhodli pre také meno...

naši majú radosť z vnúčat, matej marko romina a kiara...
21. dec 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
julyb - my už tiež sviatkujeme, doobeda sme boli na masáži :wink: a teraz plánujeme, čo ďalej :grinning: :grinning: a my už dnes nemáme anglinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdeme cvičiť????
Boc - gratulujem k malej Kiare:slight_smile: my sme boli tiež včera lyžovať, ale bola kosaaaaaaaaaaaa, tie fotky su fantastické :wink:
21. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: no ked málo píšete aspon nemám vela čítania hihi. no už mám času dost saška je chorá tak som doma. len sa trošku nabehám s lavórom ked to na nu príde :wink: dnes sme s babamy zdobili medovníčky tak mám také originálne ale aspon sa zabavili hodinu pri tom :grinning:
22. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeda to čo sa tu deje ked samú seba stretávam :grinning:
22. dec 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
co vsetky pripravujete alebo ste podlahli nakupnemu sialenstvu ?? :confused:
22. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé ránko :slight_smile: a kde ste :frowning2:
23. dec 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné upršané ránko :slight_smile: idem Vám všetkým zaželať krásne, pokojné a šťastné Vianoce, plné lásky***** :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........hlavne si treba oddychnuť, i ked počasie nám nepraje, hlavne teda deťom :cry: .... :sweat_smile:
23. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je za počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme chceli ísť lyžovať :unamused:
saskarisko - nákupnému šialenstvu sme podľahli včera :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, :slight_smile:
kde ste ved vonku prši :fearful: ja som tešila na biele vianoce :frowning2: no čo už, ale tešim sa máme už stromček deti ho včera spolu otcinom urobili :slight_smile:

prišla som sem zaželat pokojne, krásne a štastne Vianoce. Vela darčekov pod stromčekom prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôl.
je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Vám prekrásne Vianoce.
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ŠTASTNÉ A VESELÉ
23. dec 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,,tak aj ja vam zelam krasne vianoce,,,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
stale nam nejde pocitac a ani nemam vobec cas tak snad cez sviatky ho dame opravit,,,,,ale aj tak nic nestiham,,,,nic nenapecene,,,stromcek nespraveny dneska konecne vsetko dorobim ak od unavy samozrejme nezaspim
23. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte aj od nás všetkým krásne Vianoce, prežite ich hlavne v šťastí spokojnosti a v rodinnej pohode....
23. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne Vianoce :dizzy_face:
23. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
želám vám všetkým krásne sviatky. cmuk :slight_smile:
23. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, krasne Vianoce vsetkym :dizzy_face:
23. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dec 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme všetkým krásne a pohodové Vianoce :slight_smile:
24. dec 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa pripájam ku želaniu, aby ste všetky so svojimi rodinkami prežili krásne a pohodové Vianoce plné lásky a rodinnej pohody. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my Vam zelame stastne a vesele................hlavne pohodicku

u nas danko skoncil s kiahnami a od vcera ich ma natala :slight_smile:
24. dec 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

krásne Vianoce aj my prajeme :dizzy_face:

plus zvolávam štefanské stretko, tak sa dohodnite kto ide a kam, lebo mne nejde pc. dohodneme sa v sobotu telefonicky :grinning:
24. dec 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adamovi všetko naj a Štefanovi popredu tiež :dizzy_face:
24. dec 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: adiku tebe špeciálne príjemné kiahňové vianoce, už budete mať navždy pokoj od nich.. :grinning: :grinning:

všetkým kobylkám krááásne vianocky...
ja som teraz vstala, sme zaspali spolu s deťmi... :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,co robkate? co ste pekne dostali od jeziska? xixix
sedim u nasich mame som pod stromcek kupila router tak konecne v pohode sedim za notebookom,,,,,no co zo stretkom? zavolajte mi,,,,,ja mam zajtra poobedku takze az o pol desiatej sa niekam dotrepem :slight_smile:
25. dec 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na stretko nejdem, zajtra ideme do Tatier, tak aby som nebola zničená :grinning: :grinning: Pekne sa zabavte :wink:
26. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my tiež zajtra ráno odchádzame do Tatier tak sa pekne zabavte.papa :slight_smile:
26. dec 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: čauteee, no my hýrime partia 16 priateľov, takže ja na stretko nem idem, zabavte saaaaaa...
:grinning:
no my sme dnes boli na prechádzke, konečne nepršíííí, na cintoríne zapáliť sviečky, deťom sa to páčilo..
teraz malá spinká, a chalani ani nevieme, že ich máme, dostali svoje legá
a ja to nechápem, matej mal trpezlivosť ich poskladať, kuknite na fb..
neskutočnéééééééééé...
tisíc kúskov, ja by som to nevedala a ani by som to nevydržala skladať
26. dec 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok