• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
ahojte.

nakoniec sme boli vo valči http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/Vianoce#

Adiku - sledujeme ťa na fb, že kedy čo máš :grinning: podnik si vyber ty, mne by nevadilo presunúť aj ten impozant na tvoju oslavičku, len sa musíme dohodnúť ktoré dve nebudú piť a budú šoférovať :grinning:
6. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a celá som nejako mimo, lebo som zabudla na Riška - dúfam že je to len zohrievanie organizmu po toľkých sánkovačkach, lebo mne je podobne a to som bola von len 2hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Lenka - ee, ma anginu. uz som s nim bola na pohotovosti, lebo zase mal teplotu 38,9 na obed, takze ani netusim, co nas caka vecer a v noci :frowning2: ale pozitivom je, ze nema afty, lebo stale si ukazoval na lica, a nechcel pit.

a kebyze nie je chory, tak by sme dnes boli opatovne vo Valci. a na fotkach som si vsimla aj nejakeho napadnika babuliek
6. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je Riško :grinning: Lenkin frajer z levíčat, z nových zámkov prišli randiť :grinning:

škoda, tej angíny, už sa pekne držal :frowning2:
6. jan 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :slight_smile:
My sme dnes boli len na prechádzke v lese :wink:
6. jan 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt - pekné fotky :wink: hlavne snehuliak :grinning:
6. jan 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab, lenkamt- no krááásne fotečky. Tvoje kočky aj tvoji chalani sú zlatí :wink: :wink: :wink: :wink: inak aj tam aj tam je krásne prostredie.

ani mne by nevadilo presunúť adikinu oslavu do impozantu. ja piť nemusím :wink: a kľudne odšoférujem. ale neodpustím si jedno nealkoholické pivčo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

saskarisko- no teda, tak angína sa z toho vyvinula? hm, dúfam, že mu to skoro prejde, hlavne tie noci sú vždy kritické. a neuvažovala si žeby si mu dala tie mandle vybrať?
6. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mne je to uplne jedno kludne aj ten impozant to akoze co najprv sa ist opkupat a potom pit??? ci ako??? len skoda tych co by si s nami nedali.
ja sa prisposobim ako chcete ale kludne by sme moje meno aj narodky mohli zapit aj len niekde tu v meste ale ak poviete ze naprv plavame a potom pijeme ok :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož dobrý nápad,adiku, najprv sa vyhrejeme v bazéne, pošportujeme či už na bowlingu alebo na svahu a potom hajde do báru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ja som za :grinning:
6. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute holky. ja som si co na vas vymyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: vcera som bola v PL dokupit plienkove zasoby a tolko som mala zoznamov ze som vsetky peniaze minula :astonished: este pred tym ako som sla sem: www.sfera.com.pl kuknite a prihlaste sa na nakupny zajazd :grinning: vsetky krasne znackove oblecka so zlavami :sweat_smile:
takze navrh :wink: nejdeme sa dohodnut viacere baby , sadnut do auta a vyrazit sa vyřádiť do PL Biasko-Biala? :confused: :grinning: sobota?? :wink:
7. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Adiku - všetko naj k tvojím 18narodeninám :grinning: myslím že sme konečne komplet všetky dospelé :grinning:

Ellab - krásne fotky, snehuliačke dokonca vidím aj prsia :grinning:

my sme teda včera boli v cosmopolitane na chvíľku a chlap by víkendové rošošo už asi neprežil, takže ja budem tiež rada ak sa to posunie na budúci týždeň :grinning:

Nina - ja teraz nepotrebujem žiadne oblečenie :sweat_smile:
7. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

U mňa tiež víkend nehrozííí, z tých istých dôvodov ako lenkamt :grinning: :grinning: :grinning: dala som si nealko mojito a bolí ma hlava, akoby som prežúrovala celú noc :unamused: :unamused: asi tam chýbal alkohol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mojito by som si dala aj ja, ale dám si asi koňačik zo salka, už som robila tretiu dávku....

kto ste ešte na fb a nemám ho?....adiku dík, že si ma prijala...hhahahah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte,ako sa mi mate? mne stale nejde net a absolutne nemam teraz cas,,,ale vikendy uz mam volne takze teraz som citala len tak letmo o dakom stretku,,,,tak ak by cosik dajte mi vediet na mobile,,,,musim ist ale cez vikend sa ozvem
8. jan 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocmanka- ja som na fb, ale ešte som ťa nekontaktovala, bo ťa ani reálne nepoznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................a ten koňačik zo salka mám aj ja v chladničke, ale šetrím si ho :grinning: :grinning: :grinning: , teraz cickám vínko :sweat_smile:
8. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a toto čo 24 hodku niktoooo :astonished: :astonished: :astonished:
adiku všetko najlepšie
9. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute, ozaj to tu žije :stuck_out_tongue_closed_eyes: , všetky ste akési zaneprázdnené???

adiku- všetko najlepšie k narodkám :wink: :wink: :wink:

dnes zase prší, je smutno a my sa doma ponudievame, ja som podošívala staré resty, idem dať zohriať obed a potom sa asi zložím do postele s deťmi :pensive:
10. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
čo nové?
Adiku všetko naj, my sme dnes boli plávať v Impozante, bolo super :slight_smile:

peknú nedelu :wink:
10. jan 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no baby pobalené do školky koneeečne :grinning: je otvorená
10. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

aj ja sa teším že je koniec prázdnin :grinning:

Julyb koľko c mala voda???? :grinning:
10. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- ti závidím, aj ja by som hned skočila do teplej vody :grinning: :grinning: :grinning:

náš chodí do škôlky už od minulého pondelka, inak by som to ja psychicky nezvládla
10. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, cca 30, bolo napísané 32 :wink:
10. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- ach jáj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja som si dala doma aspoň vriaci kúpeľ :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabudúce daj vedieť keď pôjdete, radi sa vtierkneme :grinning:
10. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
uz mam doma stareho Riska - vymysla, a na obed nespi :wink: , ale som stastna :dizzy_face: z normalnej anginy zo stredy, sa v piatok vyklula hnisava angina. dva dni a dve noci v 40, potom v 39, zmenene atb, boj o kazdy pohar vody, jedlo. nakoniec jeden den jedol len chipsy, cim slansie, a tvrdsie, tym bolo lepsie, lebo mu to zoskrablo ten hnis :sweat_smile:

Sasenka nam zacina stvorkovat :dizzy_face: , a zacala robit aj mostiky a la nozicky, rucicky a ritka vysoko :dizzy_face:

Bibinka - zatial som o vybrati mandli neuvazovala
10. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neuvažuj :wink: super že už ste fit.

ja chcem vidieeeeť Sašku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mohla by si si naplánovať nejakú návštevu, doznievajúca choroba mi nevadí :wink:
10. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes dočítala všetky štyri twilight a normálne mi je smutno. asi začnem odznova. trvalo mi to presne týždeń :slight_smile:
10. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, v stredu ideme na kontrolu, uvidim co povie doktorka. ak bude OK, tak by sme sa dohodli na piatok.

Twilight je dobry :wink: , ja mam v kniznici zabookovanu novu knizku od tejto autorky. tak dufam, ze sa k nej v januari aj dopracujem :wink:
10. jan 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom si požičiam. ak by sa dalo tak štvrtok, v piatok hádžem deti ockovi :grinning:
10. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok