• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
no baby,tu to bezi naplno... :slight_smile:))
a s cvicenim chcem aj ja zacat.. chcela som skocit ku vonsovi na nejake hodiny,u neho je step aerobik od 19-20h,ale mozno pridem k martinkovej :slight_smile:
16. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
včera v Jakubovi parádna zábava...tancovalo sa ... jedlo .... pilo... a zabudlo sa na čas...takže som dorazila s adiku domov po 01,00 a ráno budíček 5,30 do práce...takže dnes to bude pre mňa dlhý deň...
takto to dopadne, ked sa neplánovane rozhodnete zúčastniť ..... :grinning:
17. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak v impozante bolo super, voda teplá preteplá, presne taká akú mám rada :wink: . Boli sme s Filipkom, bola tam aj Julyb a bolo ozaj fajn. Baby, pridajte sa nabudúce!!!

V Jakubovi vám teda bolo perfektne, aj trochu závidím, ale nebola by som to zvládla, tak snáď nabudúce.... :wink:

zuzu- ty sa dneska nepredri, dúfam, že ti v robote dajú aspoň málinko roboty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Bibinka, super, že ste sa vykúpali :wink: mrzí ma, že som nakoniec nebola, ale až teraz sme sa vrátili z jasenskej, takže by som to určite nestihla, ale určite sa niekedy pridáme, my tiež máme radi teplú vodu :wink: :wink:
17. jan 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
super Bibi že sa vám páčilo, Filipko je zlatučký :dizzy_face:
My ideme teraz este na návštevu k susedom a včera som bola obzerať 2 mesačné miminko, júj len tak mi srdce zapištalo :grinning:

papa
17. jan 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julyb- hej je zlatý, ale ked ho tá "zlatosť"prejde, je z neho riadny čertík :grinning: :grinning: :grinning: .veľmi sa mu páčilo a hneď mi aj zahlásil, že nabudúce ide znovu :grinning: :grinning: Aj matúško je krásny chlapček, tie očiská, juj, a teda pekne rozpráva :wink:

ellab- to ste si fajn zalyžovali, tak kedy bude to nabudúce?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

muž mi práve nafarbil vlasy, tak som znovu trochu počlovečená :grinning: :grinning: :grinning: , akurát idem dať deti do hajan, ale podľa kriku v izbe, no neviem neviem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile: ranný frmol úspešne za mnou :wink: Artur išiel na lyžiarsky do jasenskej, tak dúfam, že sa mu bude páčiť.
Bibinka - nabudúce by mohol byť ďalší víkend, s deťmi, či bez detí???? ja by som prijala aj s deťmi, ja by som si zobrala aj au pair :wink:
18. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. JA rychlo z prace, prajem vam pekny den
18. jan 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

ja sa hlásim o nejakej 14.30 na plávanie s deťmi, tiež beriem aupair :grinning:

zajtra mc , tak ako minule :wink:
18. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
o kolkej je zajtra mc ?
18. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko - o 16 hod
18. jan 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: a ako bolo kočky na stretku, dáko ništ, iba zuzu napísala , že boli tanečky na stoloch...
18. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boc. nie...na stoloch nie...na parkete...xixixi...stoly boli uzke a nevyzerali dost pevno... :grinning:
18. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
vsetky asi cvicite, ze ???? :wink:
zajtra sa budeme snazit dostavit aj my, len prideme mozno trosku neskor, bo pojdeme autobusom :wink:
18. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk na FB dala som foto zo zurky :grinning:
18. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, hlásim sa len na chvíľku lebo pôjdem spať. celý deň ma morila migréna a až večer som už musela dať brufen. ani neviem ako som ustála v robote pri tých stoloch :grinning: :grinning:

nabudúce ten bazén platí, pokiaľ nepríde mrcha :sweat_smile: , ale ja by som šla len s jedným dieťaťom, lebo aupair nemám akú, ledažeby sa niektorá z vás ponúkla :grinning: :grinning: :grinning: .

abetka-ako sa ti páči v práci? dnes som ťa vyzerala či nejdeš do práce pred siedmou :wink:
18. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Bibinka celkom fajn, len ja nestiham chodit pre maleho kedze koncim, ked aj v sanatoru, tak to budem musiet nejako poriesit, dohodou s vrchnostou :wink:
19. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello
Sárinke všetko naj k meninám :slight_smile:
19. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, Sarke vsetko najlepsie :dizzy_face:
19. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes meating v MC plati :wink: urobime detsku party :grinning: :grinning: :grinning: a konecne uvidime sasku po dlhoooom case :wink:
19. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj my Sarke prajeme vsetko naj k meninam :dizzy_face:

btw v bare museum v mt je v nedelu babkove predstavenie, vstupne je 2.50 eura/osobu (predpredaj), alebo 3 eura (na mieste). hra sa o 16.00 a o 17.30
prida sa niekto ???
19. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Sárke všetko naj :dizzy_face:
mne sa tak strašne páči toto: :grinning:
http://www.traileraddict.com/trailer/babies/trailer
19. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello, ste dnes na stretku? ja som dnes bola s Arturom domka, lebo ho ráno prehnalo a čakala som, či z toho niečo bude a našťastie nič, ale radšej som neriskovala, aby sme niekoho nenakazili :zipper_mouth:
užite si to
papa
Julyb- dobré video :wink:
Saskarisko - to divadlo som pozerala aj ja, ale nebude to už vypredané?
19. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sme boli :wink: , a pacilo sa nam :dizzy_face: len to obuvanie a vyzuvanie je pre nas troska adrenalinovy sport :sweat_smile:

Ella - o 14.00 bolo na 16.00 volnych cca 60 miest, ja si idem rezervovat listky cez ticketportal. jedine, co ma zaraza je rovnake vstupne aj za dieta. ale skusime, prinajhorsom odtial odideme z vreskom :sweat_smile:
19. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, a dufam, ze som tam pri odchode nedala niekomu z taskou po hlave. bo to by ma velmi mrzelo :confounded:

Lenka - ako babulky, uz su OK ?
19. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Sarka a Matusko su uz riadny velkaci :wink:
19. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati náhodou to zvládaš super, ked si odchádzala pripomenula si mi vianočný stromček :dizzy_face: Ja mať tolko energie ako ty už mám minimálne 4 deti :grinning:
a Sárka bola tradične rozkošná a dobrunká, neviem čo to tá jej mama splieta o neposlušnosti :grinning:
19. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

my sme ok, len nám idú stoličky, tak im trochen tečú sople, nič hrozné, len som nechcela aby nejaké "cudzie" mamičky na nás zazerali :sweat_smile:

Sárka je nezbednica iba s dvojičkami, Ellab potvrdí :grinning:
19. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nezbednice,

my sme dnes boli kupovat lyze, tak som nestihala to MC :cry:

zajtra kto ide cvicit do Harmonie? Elab, July, Bibinka a ????? :slight_smile:

Ja som bola aj pondelok na tom stepe a nestihala som, odchadzala som odtial poriadne ohucana, ta Kika ma strasne nahlas tu hudbu, no co uz, asi starnem....... :wink:
19. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, jaj tak preto. btw ide na to divadlo ?

a nech baby zoberu do partie aj toho mojho Richardina, nech sa troska otrka :sweat_smile:

Peppies - ja som zacala cvicit doma. a ked chytim kondicku nastupuje este squash
19. jan 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok