• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
lenkamt - v pohode :grinning: :grinning: :grinning: priznaj sa, ty si nechceš dať ujsť príležitosť vidieť ma v šatách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do jasenskej pôjdeme aj my :wink:
A v sobotu Kriváň - môže byť :grinning: :grinning:
zajtra ideme do Rakúska na výstavu, vstávam o 4 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sari- zober,ja beriem aj Ivku aj Verču takže opatrovníčok dosť :wink:

tešíííííííííím sa aj do za aj do vrútok :grinning: ja si chcem tiež aspoň odskúšať šaty, kedže na ples ma nemá kto zobrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sari iba ak budes mat opatrovatelku vedla. trieda je mala, tam sa nikdo viac nevojde a riskovi budes musiet asistovat :wink: a sedenie tam nie je moc dobre vymyslene takze este budes musiet aj davat pozor aby nespadol z lavicky :zipper_mouth: my tam mame jeden pidi stolik tam sa to da, ale ten zvysok su dost vysoke lavicky a spolocny stol :sunglasses:
26. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, babuchy, kto ide do Kriváňa v sobotu? ja sa hlááásim :grinning: :grinning: :grinning: a v nedeľu do jasenskej. muža som už spracovala, keďže on nemusí atrakcie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby a budúci týždeň by sme dali Valču? myslím bazén a vírivku??? :confused: :confused: :confused:

lenkamt- aj ku mne môžeš prísť poskúšať šaty, mám niekoľko plesových, žičla by som ti :wink: :wink:
ellab- šťastnú cestu a vráť sa celá :wink:

bocmanka- kde je v Za ten butik???
26. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: butik je hneď v bočnej uličke vedľa okrúhleho námestia, na ul.bernoláka, hneď oproti tržnici, volá sa alex sandria...a fakt odporúčam..
jasenskú v nedeľu sa pridáme aj my, začína to o 12h, takže my stihneme aj lyžovačku na martinkách
a leni, uvidím, či bude ples plesom, je to v turci, neviem aký je teraz hotel po rekonštrukcii, ale hádam bude zábava
27. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

takže sobota kriváň, ja, Bibinka, Ellab a Lucxy zatiaľ, + moja kámoška :slight_smile:

do jasenskej ja by som vyrazila najradšej o 14.00, ostatok to vidí na kedy?

Sari - zober Sašku, bude ju strážiť Ivka, ona bude rada, Verča chce pomáhať jednej z dvojičiek na výtvarke :wink:
27. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko kočky,

to máme dnes zimu.Pijem kávičku kto sa prida :slight_smile:
27. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja uz mam kavicku vypitu, aj povysavane, este musim podlahu zmyt. a budem dufat, ze najneskor o 11.00 bude primerana teplota, aby sme mohli ist von

Leni - OK, zoberiem aj Sasku :wink:

ja sobota ee, ale v nedelu prideme :wink:

Bocmanka - tak to sa tam potom stretnes s nasimi susedovcami :wink:
27. jan 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcem JAR = neznasam zimu
27. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v škôlke na obzeračke, Zuzu - Lucka mala krásne šaty :grinning: a najlepšie bolo keď moja mamina výchovne vraví dvojičkám - vidíte deti v škôlke už nemajú dudy, no a Lucka hneď ja ešte máááááááám :grinning: :grinning: :grinning: tak zase sme ich na obed nevyhodili :grinning: a Maťka zobrala Lucku a povodila ju po triede :grinning:

a von bolo celkom fajne, keď svietilo slnko :dizzy_face:
27. jan 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no my máme za sebou nejakú divnú chorobu, najskôr soplíky potom hnačka asi dva dni, tak neviem možno nejaká viróza u DR sme neboli, ale už mi pár mamičiek vravelo že deti mali to isté tak neviem :confused:
Ja rozmýšlam este nad tým krúžkom Svet je Jéééj, celkom si viem predstaviť že by ho to bavilo a je to aj doobeda, tak by sme mali vyplnené doobedie.... :slight_smile:

Ide dnes niekto cvičiť?
27. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - aj sa baby minule zaspinili ? staci nam len taka zasterka ?

July - skore uzdravenie. Svet je jeej je uz obsadeny, novy kurz zacina v aprili. aj ked teraz by vas zapisali s tym, ze by ste zaskocili za chybajuceho
27. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme minule neboli, a ja im dám len nejaké na doma tmavé oblečko + zoberiem náhradné :wink:
27. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič, helen doron zatial musí stačiť este by bol velmi mudry a čo potom :grinning:
Svokra isla s malým vonku a ja idem poriadiť tento binec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, tak ja som cvičiť nešla, lebo mi Fifko ochorel a bohužiaľ asi ani Kriváň sa nebude konať, no kua, uvidím, či sa malý skonsoliduje do soboty. bo by som rada šla :confounded:

jasenskú by som chcela zažiť, ale ktovie ako bude vyzerať moje decko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pokiaľ majú byť také mraziská, tak to asi budem musieť oželieť :frowning2:

julyb- ja mám binec doma permanentne a k tomu riadny huriavk, kým tie moje dve malé vši nepospia :grinning: :grinning: :grinning: , potom je konečne ticho :grinning:
27. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bolo super, mamičky si spravili krabičky :grinning:

Bibi - ale však tam nebudeme dlho, a muž ti môže hocikedy zavolať aby si prišla máš to blízko, už som zlanárila aj Maťku :wink:
27. jan 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni- OKi, ja to vidím tak do polnoci :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ale ved deti natierali lepidlo :grinning: :grinning: ale bolo to fakt zlozite, pre nasich krpcov
27. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi - veď aj my, minule sme boli do 1 a stačilo, a super sme sa vytancovali :wink:

Kati - naše mačky sú už obidve jednoočky :grinning:
27. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka - aj nasa :grinning: :grinning: , ale ocko mam, tak zajtra si ho Risko prilepi :sweat_smile:
27. jan 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni na margo jasenskej po 14 hod uz bude po akcii teda takmer po ved kukni http://www.jasenskadolina.sk/images/rozpravka.jpg
27. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my pôjdeme iba na tú diskošku, aj tak by nevydržali vonka v zime pozerať pata, mata. minulý rok sme tiež takto boli na tej akože diskotéke a kukali jak puky na tie tancujúce rozprávkové postavičky :grinning:

proste zase akcia pre deti od 12-14 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja asi obetujem Riskov spanok (dufam, ze ho potom nebudem musiet davat zase tyzden na poriadok, aby poobede spal), a Saske je to jedno. ona sa vyspi aj vonku
27. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ráno,
Bibi, ani ja som nebola, manžel ma pozval na večeru, tak som nemohla odmietnuť :grinning:
Sari, mačka je zlatá, len neviem či je Riško taký nadaný, alebo ty taká šikovná :grinning:
28. jan 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaume.

my sme hore od 7.00 zase sa im podozrivo skracuje spanie :confounded:

musím aj ja mačky jednoočky odfotiť :grinning: pravda je že na týchto krabičkách sa deti moc nenarobili :grinning: a von to vyzerá fakt zaujímavo, asi sa zase dlhšie /do nedele/ von nepôjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Leni - my za hodinku a nieco vyrazame z domu na autobus, no tesim sa, ked som videla toto pocasie :confounded:

July - ani jedno, ani druhe. ale pomahal chalan aspon nieco

Leni - ano, ano odfot, vase su symetrickejsie
28. jan 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Saska sa tu zacala zdvihat o stol, o gauc. a je jej tazko vysvetlit, aby mi dala este pol hodinu casu, ze sa chcem v klude naranajkovat a prebrat :sweat_smile:
28. jan 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte :wink:
som rada, že sme boli v Rakúsku včera, dnes sú hrozné cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím, že ste cvičiť neboli, aspoň mi nie je ľúto :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ellab a aká bola výstava?
28. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som mala dnes super den, a skazila mi ho jedna baba zo vcera :angry: a v podstate som sa dozvedela, ze Saska na vytvarnej nie je vitana, pretoze Risko bol vraj nesustredeny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok