Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
26. jan 2010

lenkamt - v pohode 😀 😀 😀 priznaj sa, ty si nechceš dať ujsť príležitosť vidieť ma v šatách 😝 😝
Do jasenskej pôjdeme aj my 😉
A v sobotu Kriváň - môže byť 😀 😀
zajtra ideme do Rakúska na výstavu, vstávam o 4 ráno 😝 😝 😝

lenkamt
26. jan 2010

Sari- zober,ja beriem aj Ivku aj Verču takže opatrovníčok dosť 😉

tešíííííííííím sa aj do za aj do vrútok 😀 ja si chcem tiež aspoň odskúšať šaty, kedže na ples ma nemá kto zobrať 😝

nicolmt
26. jan 2010

sari iba ak budes mat opatrovatelku vedla. trieda je mala, tam sa nikdo viac nevojde a riskovi budes musiet asistovat 😉 a sedenie tam nie je moc dobre vymyslene takze este budes musiet aj davat pozor aby nespadol z lavicky 🤐 my tam mame jeden pidi stolik tam sa to da, ale ten zvysok su dost vysoke lavicky a spolocny stol 😎

bibinka
26. jan 2010

čaute, babuchy, kto ide do Kriváňa v sobotu? ja sa hlááásim 😀 😀 😀 a v nedeľu do jasenskej. muža som už spracovala, keďže on nemusí atrakcie 😝

baby a budúci týždeň by sme dali Valču? myslím bazén a vírivku??? 😕 😕 😕

lenkamt- aj ku mne môžeš prísť poskúšať šaty, mám niekoľko plesových, žičla by som ti 😉 😉
ellab- šťastnú cestu a vráť sa celá 😉

bocmanka- kde je v Za ten butik???

bocmanka
27. jan 2010

🙂 butik je hneď v bočnej uličke vedľa okrúhleho námestia, na ul.bernoláka, hneď oproti tržnici, volá sa alex sandria...a fakt odporúčam..
jasenskú v nedeľu sa pridáme aj my, začína to o 12h, takže my stihneme aj lyžovačku na martinkách
a leni, uvidím, či bude ples plesom, je to v turci, neviem aký je teraz hotel po rekonštrukcii, ale hádam bude zábava

lenkamt
27. jan 2010

ahojte.

takže sobota kriváň, ja, Bibinka, Ellab a Lucxy zatiaľ, + moja kámoška 🙂

do jasenskej ja by som vyrazila najradšej o 14.00, ostatok to vidí na kedy?

Sari - zober Sašku, bude ju strážiť Ivka, ona bude rada, Verča chce pomáhať jednej z dvojičiek na výtvarke 😉

larisa
27. jan 2010

dobre ránko kočky,

to máme dnes zimu.Pijem kávičku kto sa prida 🙂

saskarisko
27. jan 2010

Ahojte,
ja uz mam kavicku vypitu, aj povysavane, este musim podlahu zmyt. a budem dufat, ze najneskor o 11.00 bude primerana teplota, aby sme mohli ist von

Leni - OK, zoberiem aj Sasku 😉

ja sobota ee, ale v nedelu prideme 😉

Bocmanka - tak to sa tam potom stretnes s nasimi susedovcami 😉

saskarisko
27. jan 2010

a chcem JAR = neznasam zimu

lenkamt
27. jan 2010

my sme boli v škôlke na obzeračke, Zuzu - Lucka mala krásne šaty 😀 a najlepšie bolo keď moja mamina výchovne vraví dvojičkám - vidíte deti v škôlke už nemajú dudy, no a Lucka hneď ja ešte máááááááám 😀 😀 😀 tak zase sme ich na obed nevyhodili 😀 a Maťka zobrala Lucku a povodila ju po triede 😀

a von bolo celkom fajne, keď svietilo slnko 😵

julyb
27. jan 2010

Ahojte,
no my máme za sebou nejakú divnú chorobu, najskôr soplíky potom hnačka asi dva dni, tak neviem možno nejaká viróza u DR sme neboli, ale už mi pár mamičiek vravelo že deti mali to isté tak neviem 😕
Ja rozmýšlam este nad tým krúžkom Svet je Jéééj, celkom si viem predstaviť že by ho to bavilo a je to aj doobeda, tak by sme mali vyplnené doobedie.... 🙂

Ide dnes niekto cvičiť?

saskarisko
27. jan 2010

Leni - aj sa baby minule zaspinili ? staci nam len taka zasterka ?

July - skore uzdravenie. Svet je jeej je uz obsadeny, novy kurz zacina v aprili. aj ked teraz by vas zapisali s tym, ze by ste zaskocili za chybajuceho

lenkamt
27. jan 2010

my sme minule neboli, a ja im dám len nejaké na doma tmavé oblečko + zoberiem náhradné 😉

julyb
27. jan 2010

tak nič, helen doron zatial musí stačiť este by bol velmi mudry a čo potom 😀
Svokra isla s malým vonku a ja idem poriadiť tento binec 😝

bibinka
27. jan 2010

čaute, tak ja som cvičiť nešla, lebo mi Fifko ochorel a bohužiaľ asi ani Kriváň sa nebude konať, no kua, uvidím, či sa malý skonsoliduje do soboty. bo by som rada šla 😖

jasenskú by som chcela zažiť, ale ktovie ako bude vyzerať moje decko 😝 , ale pokiaľ majú byť také mraziská, tak to asi budem musieť oželieť ☹

julyb- ja mám binec doma permanentne a k tomu riadny huriavk, kým tie moje dve malé vši nepospia 😀 😀 😀 , potom je konečne ticho 😀

lenkamt
27. jan 2010

dnes bolo super, mamičky si spravili krabičky 😀

Bibi - ale však tam nebudeme dlho, a muž ti môže hocikedy zavolať aby si prišla máš to blízko, už som zlanárila aj Maťku 😉

bibinka
27. jan 2010

leni- OKi, ja to vidím tak do polnoci 😀 😀 😀

saskarisko
27. jan 2010

Leni, ale ved deti natierali lepidlo 😀 😀 ale bolo to fakt zlozite, pre nasich krpcov

lenkamt
27. jan 2010

Bibi - veď aj my, minule sme boli do 1 a stačilo, a super sme sa vytancovali 😉

Kati - naše mačky sú už obidve jednoočky 😀

saskarisko
27. jan 2010

Lenka - aj nasa 😀 😀 , ale ocko mam, tak zajtra si ho Risko prilepi 😅

adiku
27. jan 2010

leni na margo jasenskej po 14 hod uz bude po akcii teda takmer po ved kukni http://www.jasenskadolina.sk/images/rozpravka.jpg

lenkamt
27. jan 2010

tak my pôjdeme iba na tú diskošku, aj tak by nevydržali vonka v zime pozerať pata, mata. minulý rok sme tiež takto boli na tej akože diskotéke a kukali jak puky na tie tancujúce rozprávkové postavičky 😀

proste zase akcia pre deti od 12-14 😝

saskarisko
27. jan 2010

no, ja asi obetujem Riskov spanok (dufam, ze ho potom nebudem musiet davat zase tyzden na poriadok, aby poobede spal), a Saske je to jedno. ona sa vyspi aj vonku

julyb
28. jan 2010

Bré ráno,
Bibi, ani ja som nebola, manžel ma pozval na večeru, tak som nemohla odmietnuť 😀
Sari, mačka je zlatá, len neviem či je Riško taký nadaný, alebo ty taká šikovná 😀

lenkamt
28. jan 2010

čaume.

my sme hore od 7.00 zase sa im podozrivo skracuje spanie 😖

musím aj ja mačky jednoočky odfotiť 😀 pravda je že na týchto krabičkách sa deti moc nenarobili 😀 a von to vyzerá fakt zaujímavo, asi sa zase dlhšie /do nedele/ von nepôjde 😝

saskarisko
28. jan 2010

Ahojte,
Leni - my za hodinku a nieco vyrazame z domu na autobus, no tesim sa, ked som videla toto pocasie 😖

July - ani jedno, ani druhe. ale pomahal chalan aspon nieco

Leni - ano, ano odfot, vase su symetrickejsie

saskarisko
28. jan 2010

inak Saska sa tu zacala zdvihat o stol, o gauc. a je jej tazko vysvetlit, aby mi dala este pol hodinu casu, ze sa chcem v klude naranajkovat a prebrat 😅

ellab
28. jan 2010

Ahoojte 😉
som rada, že sme boli v Rakúsku včera, dnes sú hrozné cesty 😝 😝
Vidím, že ste cvičiť neboli, aspoň mi nie je ľúto 😀 😀

bocmanka
28. jan 2010

🙂 ellab a aká bola výstava?

saskarisko
28. jan 2010

tak som mala dnes super den, a skazila mi ho jedna baba zo vcera 😠 a v podstate som sa dozvedela, ze Saska na vytvarnej nie je vitana, pretoze Risko bol vraj nesustredeny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre