Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
1. mar 2010

lenkamt - my máme dnes anglinu 😉
vonku je krásne, bože už aby to tak zostalo....
a čo zajtra, bude mrc?

saskarisko
1. mar 2010

Ahojte,
Leni - vsak som ti hovorila, ze sa to ako tak rozbieha az na 200-strane, co je tretina knihy 😅

my pojdeme asi do ZA (teda, ak deti co to pospia) kupovat jarne topanky, a pre Sasku prve topanky 😉 , bo som bola zatial v Tulipe a tam nicoho nic. Pacili sa mi jedny topanky z elephantenu, ale vahovo su tazsie ako ma teraz Risko zimne zo Saste. takze asi zbehneme v ZA do velkej predajne Sante, a nieco pokupime 😉

zuzu13
1. mar 2010

lenka, hocikedy...teraz som doma...az kym sa nezamestnam...a to podla ponuky prace veru skoro nevyzera byt... ☹
lucia ma kasel, a teploty...takze my budeme poobede urcite doma... 😀

adiku
1. mar 2010

no takze zapis do MS mam za sebou aj ja teda nas Danko a som zvedava coho sa dockam toho roku, dufam ze len prijemnej spravy 😒

zuzu13
1. mar 2010

adi, verim, ze len pozitivnej...ved riaditelka si nedovoli zobrat do skolky dieta nesplnajuce podmienky...teraz to kontroluju, lebo sa dostavali deti do skolok po znamosti, tak si myslim, ze riaditelka nechce byt nezamestnana.......takze tak... 😎

lucxy
1. mar 2010

no damy takze stol na piatok je rezervovany,,,,takze viete co to hadam znamena? pripadne staznosti neprimam,,,hihi

zuzu13
1. mar 2010

fiha...tu sa zase hyri...no toto...musela som sa pozriet na akej stranke som...ved tu zurka za zurkou.... 😀

lucxy
1. mar 2010

zuzu neprehanaj 🙂

pepies
1. mar 2010

caute babenky,

my sme si uz tiez podali ziadost do skolky na buduci rok - pre istotu........ na Hurbanku do Kosut 😀

My sme malemu piatok kupili dvojo topanok Elefanten v Deichmane, mali akciu, ze ak si kupite 2 pary, za druhy par zaplatite len 50%, tak sa to oplatilo a mam zasa na polroka pokoj, bo malemu strasne pomaly rastie noha 😕

tento tyzden mam nastupit do prace na polovicny, tak dufam, ze to uz konecne vyjde ......

dnes mame vyrocie svadby, tak sa idem venovat manzelovi...

ozaj, a v stredu VAS ocakavam v Harmonii na cviceni.

pekny vecer vsetkym 🙂

lenkamt
2. mar 2010

ahojte.

dnes mrc 😵 😵 😵

kto sa pridá???

ellab
2. mar 2010

ahojte 😉 😉
pepies - tak ti držím palce s robotou 😉 pokecáme v harmonii 😵
lenkamt - do mrc prídem 😉 o 15:30? ideme dnes ku kaderníčke, tak dúfam, že ma nedohubí 😀 😀 😀

lenkamt
2. mar 2010

medzi 15,30-16,00 😉 uvidíš že budeš pekná 😵 som zvedavá či nebudeme na rovnako 😀

ellab
2. mar 2010

lenkamt - uvidíme 😀 😀 😀
ozaj som čítala verčin článok vo zvončeku, je fakt talentovaná, hlavne keď písala o tej nehode, keď skončila na rtg 😀 😀 😀 dúfam, že ste boli na kontrole 🙂 🙂

ellab
2. mar 2010

dnes mám úplne nepracovnú náladu 😝 😝

lenkamt
2. mar 2010

😀 tak príď na jednu 😀

Verča hej, najnovšie ide písať knihu o lesbách s názvom - tá podprsenka je moja! na nervy s tým deckom 😀

ellab
2. mar 2010

lenkamt - idem na rehab a potom ti zavolám 😉 dúfam, že sa k tej knihe dostaneme medzi prvými 😀 😀 😀

abetka
2. mar 2010

Ahojte. TAk dieta do skolky mame vraj zapisane a dakujem za spolupracu nasej expertke.Zlata to osoba 😵
A kde sa to ide hyyyrit?????,

pepies
2. mar 2010

ahojte,
ja som dnes po dlhom case bez maleho, tak sa chystam upratovat ......

Lenka ak to budete besteller, budete dlhodobo financne zabezpeceni 😀 😀 😀 😀 kde nato tie deti chodia, hmmmm? 😎

bocmanka
2. mar 2010

saskarisko kde je predajňa santé?

saskarisko
2. mar 2010

Ahojte,
Risko nechce jest 😠 , uz 4 den bojkotuje varene jedlo. sladkosti ma obmedzene az na jeden puding na olovrant, kusok kozieho syra a flasu mlieka,ktoru dostane vecer. inak bojkotuje vsetko cez ovocie, omacky, ryby, vsetky jeho oblubene jedla.

MRC - neviem, uvidim. ak tam nahodou prideme, tak nech ho baby dobre poprovokuju keksikmi, a inymi dobrotami, lebo doma ma vsetko zatrhnute odkedy prestal riadne jest
Leni - pre istotu zober knizku

Bocmanka - v ZA v ulici od Stefanikovho namestia k malemu tescu. kusok od elektrarni. je tam celkom slusny vyber ako aj pre deti, aj dospelakov. a na zimne topanky maju 25 % zlavu, ale kedze neviem odhadnut detom velkost na buduci rok, tak nic nekupujem
Peppies - jedny elephanteny sme skusali. na to, ze su to prechodne topanky boli tazsie ako zimne zo Sante, a cena bola 40 eur, co je teda riadna palka. a ak mam do toho kupit este ortopedicku vlozku, tak je to este viac.

pepies
2. mar 2010

saskarisko ajoj,
nas vysli jedny tie Elefanten 15 EUR, jedny som kupila sandalky a druhe take zimno-jesenne na buduci rok ... Ja ortopedicku vlozku nedavam, radila som sa s rehabilitacnou doktorkou, ta povedala, ze nemusime davat. A ze vyslovene ani nemusime kupovat ortopedicke topanky ....
Ty davas ortopedicke vlozky do topanok?
Clovek uz ma niekedy chaos, ze co sa ma a co nie, tak neviem ... 😀 😀 😀 😀 😝

saskarisko
2. mar 2010

Peppies - davam, lebo sme boli na lieceni u rehabilitacnej, a ta sa vyjadrila, ze ich potrebuje. takze radsej kupujeme, a tiez sa snazim este stale kupovat topanky so spevnenym clenkom, lebo mam pocit, ze na lavej nozke ma klenbu troska zosunutu

pepies
2. mar 2010

aj my sme boli u rehabilitacnej kvoli tomu, ze neskoro zacal chodit .... hned som sa jej opytala, ci mam ist kupit ortopedicke boty a ona ze netreba. preto sme kupili tieto Elefanten ......

Teraz kukam, ze Saska uz bude mat 10 mesiacov, to je neuveritelne, to uz musi byt z nej riadna baba ...... 😀
Ako sa drzkate?

Risko asi strajkuje, ked nechce papat......... To my mame stale, maly ked ma prsnik, nechce skoro nic ..... Teraz mame zeleninove obdobie, varena zelenina, vyvary a podobne .... Surove ovocie ani bohovi ...... Pecivo tiez nie ...... Sa riadne natrapime, kym sa poriadne naje .... 😒

saskarisko
2. mar 2010

Peti - drzime sa (klop, klop). Babulka rastie a vymysla 😉
a vidim, ze s Jakubkom to mate obdobne, co sa jedla tyka ☹

nakoniec sme dorazili len pred MC o 17.30, lebo sme sa zmenili na motorizovanych (Risko isiel z domu na trojkolke), takze to troska dlhsie (presne 50 minut) trvalo 😀 . ale na to, ze isiel na trojkolke 1x od jesene si chalanisko riadne slapol 😀

zuzu13
3. mar 2010

...breee raaanko.... 😀

lenkamt
3. mar 2010

ahoj 😀

Kati - Risko bol fakt zlatý, a konečne Saška neplakala keď sa jej škaredá teta prihovorila 😀

dnes cvičíte 😖 mi doobeda pôjdeme po obchodoch 😀 a poobede neviem 😖 nech už je teplo, ma nasral ten sneh dnes ráno 😠 😝

ellab
3. mar 2010

dobré ránko 🙂

lenkamt - saška si pomaly zvyká na škaredé tety 😀 😀 a čo idete nakupovať? sneh nasral aj mňa
😠 😠

lenkamt
3. mar 2010

pečivo, salámy a zubnú kefku Verči 😀 😀 😀 ale s dvojičkami to beriem ako dlhodobá trasa a ťažký boj o kinderká 😀

pepies
3. mar 2010

caute babenky, dnes sa ide vo velkom cvicit, v Harmonii Vas cakame aj s Ellou o 17,30 😀

ellab
3. mar 2010

pepies - teším sa 🙂 aj keď tam zase budem vzdychať, a nadávať 😀 😀 zajtra si to vynahradím na marlenke v tulipe, kto sa pridá, lenkamt, nina,...
lenkamt - som myslela, že chystáš nejaký riadny shopping, a ty že pečivo a salámu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre