• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
July - ale však aj my sme začali v nedeľu a ešte stále nie sú úplne ok, takže rátam že až v pondelok bude všetko ok :wink:
11. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slivovicu nemááám, my sme tak už raz sestru nakazili tesne pred odletom, len len že dobehla domov :grinning: :grinning: :grinning: si robím srandy a uvidím ako dopadneme :frowning2:
zajtra ideme do Za na Alicu v krajine zázrakov, školská akcia :wink:
julyb - pozdrav bb :wink:
11. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré zasnežené ráno :sweat_smile:

Ellab - no ako ste natom???? :fearful:

my už len odkašliavame, dúfam že do pondelka máme po chorobe :zipper_mouth:
12. mar 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
lenkamt - Artur už vyzerá byť OK, tak ak to nás nechytí, malo by to byť dobre :wink: našťastie :slight_smile:
12. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chorobam zelame skore uzdravenie .....

Ella, stastnu cestu Ti zelame, uzi si to aj za nas a pozdrav segru :wink:

My stale soplime, ale uz je to chvalabohu menej......

Tak pekny vikend vsetkym :slight_smile:
12. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
nejako tu je ticho... ja uz som zbalena...a teraz rozdychavam tyzdennu nepritomnost doma s rodinkou...
peknu nedelu... :sunglasses:
14. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- a kam ideš??? :astonished: :astonished: :astonished:
14. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...zuzu, kde sa chystas? :confused: .my sme sa boli polyzovat, Jasenskej krasne sneží, doporucujem pre decka, naposledy sa vyjasit v snehu :slight_smile: ......... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,,,no zuzu prezrad kam ides? :slight_smile: ň
ukana a kolko je ludi v jasenskej?
14. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chystam sa do prace-tyzden zaucania...prave som si bola na stanici kupit listky na vlak...nechala som tam 22 Eur... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde budes robit
14. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde?v jednej spedicnej firme
14. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci si chcela konkretne miesto? :sweat_smile:
14. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu blahozelame k nove praci, dufam, ze budes spokojna :wink:

mne sa termin nastupu presunul na jun, uz som sa minuly tyzden zmierila s tym, ze idem do prace a zrazu zmena, stale sa mi to posuva :wink: ale jun by mal vyjst uz konecne aj z mojej strany, aj zo sefkinej :wink:

tak peknu nedelu a Zuzu, stastnu cestu do ........... /tam, kam ides na skolenie/ :wink:
14. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie no myslela som tym ze kde budes pracovat
14. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies, dakujem...ja budem spokojna...len aby aj zamestnavatel bol spokojny...xixixi
14. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...ja chytra...nenapisala som kde,ze? ...no co uz...idem do BA na tyzden...
14. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si aj myslela,ze do BA, tak stastnuuuuu cestu :slight_smile:
14. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom budem v Ziline... idem si lahnut...rano o 2,30 budicek... :slight_smile:
14. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: lucxy, nebolo vela ludi, malo

zuzu, drzim palce, nech sa ti paci novej praci :slight_smile:
14. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana aj my sa chystame uz asi mesiac lyzovat a dnes nas odradilo to pocasie, asi ako kazdeho, kedze v Zaturci prsi..........
takze bolo v Jasenskej dobre?
14. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- šťastnú cestu a príjemný týždeň ti prajem aj ja a verím, že tá tvoja nová práca už bude v pohode :wink: :wink: :wink:

ukana- aj my sme sa od rána niekam chystali ,lenže pri pohľade z okna mi bolo do plaču :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ja už chcem jááááár
14. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

Zuzu - tak ti prajeme príjemný týždeň zaúčania :wink:

Ellab - vám super oddych v zahraničí :wink:

pre ostatné - utorok mc??????????????????????? :grinning:
14. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme Sasku vysupli na balkon, a rodicia si kempili v teple :sweat_smile: ale jej sa tam tak fajne spalo :sweat_smile:

Zuzi - tak prijemne skolenie. a kde budes byvat v ba ??
Leni - my mc asi nie, pre zmenu je Risko chory. aj ked predpokladam, ze v utorok uz bude zdravy, a bude mi skakat po hlave
:sweat_smile:
14. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...aj ja dufam, ze neskoncim tak rychlo ako v terajsej praci...ale bohuzial je to firma, kde maju par stalych zamestnancov a ostatnych po skonceni zmluvy poslu dalej...bola som na to upozornena...ze rocne odtial odchadza neskutocne vela ludi...ale potrebovala som rychlo robotu, tak mi to bolo jedno...ale v dnesnej dobe je to tak asi vsade...
saskarisko budem byvat priamo na Zlatych pieskoch...s vyhladom na vodicku... :grinning:
14. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme včera prišli z BB, nakúpili sme, ponavštevovali kopu známych a zase sa mi nechcelo íst do Martina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V nedelu ráno sme už stupali na pohotovost, Matúsko mal zvýšenú teplotu, naštastie sa vyspal, napil a už je dúfam OK. len ma mrzí že sme nestihli pozriet dinosaurov v Európe...

Bibi, to si nevidela našu rannú cestu cez Šturec, mne sa chcela zastať uprostred, vystúpiť a plakať, nevidela som ani na krok a dnes to musí byt este horšie...

Zuzu, drž sa

:wink:
15. mar 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no julyb, teda, cez šturec by som sa dnes ráno neodvážila, všetka česť :grinning: :grinning: .Dúfam, že Matúško je už OK, čo to bola viróza či čo??

zuzu- veru ,dnešná doba je zlá na robotu, ale človek musí byť flexibilný a nedržať sa jednej roboty akk to tam nemá význam. verím, že táto sa ti už vydarí a riadne sa tam zapichneš a vytrváš do dôchodku :grinning: :grinning:

naši sú chvalabohu zdraví, sople si už vôôôbec nevšímam, z dnešného snehu boli nadšení. čo ja som ráno skoro zinfarktovala keď som kukla z okna. kurňa, túto zimu by som už poslala najradšej do čerta :angry: ,.......ale čo, idem si dať s mužom vínka, nech mámlepšiu náladu :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
15. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helooooo :slight_smile:
doleteli sme v pohode, je tu krasne slnieckovo, az na ten vietor :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak ako v anglicku :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

July Matúškovi želáme skoré uzdravenie.

Ejuš, myslela som na Teba, tak si to tam uži, kukni IP .... :wink:
16. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellab- prajem ti aj celej rodinke skvelý týždeň a v poriadku sa vráťte všetci domov :wink: :wink: :wink: .............a v stredu si choď zacvičiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok