Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
23. mar 2010

dnes bolo super perfiš, už mi to chýbalo 😵 myslím to keď naše deti šikanujú ostatné deti a demolujú ihrisko a my sa tvárime že ich nepoznáme 😀

Peti - zahlasované, to tiež dokonca týždňa máme klikať?

matica2
23. mar 2010

oslávencovi všetko naj....
pepies som hlasovala a pekná izba 😉
dnes sme zas piekli 😅 som babám povedala že ked dojedia medovníky tak zas dačo povykrajujeme no včera sa dojedli taaak sa zas pieklo xixi 😀 po tejto očr si asi otvorím kurzi kreativity 😅 😅 😅 lebo ich musím zabávat aby nebol dom hore nohami. na zajtra mám ešte prázdne krabičky tak si spravíme niake paneláčky a potom už neviem 😅

saskarisko
23. mar 2010

Ahojte,
ano na ihrisku bolo fajne, a decka boli podarene. kazde si islo sa svojim 😀

a hanbim, hanbim
Arturkovi vsetko najlepsie k narodeninam 😉

saskarisko
23. mar 2010

Fotky su na FB 😉

bocmanka
23. mar 2010

🙂 arturkovi kráásne narodeniny..
ellab ako to že si si v uk nič nekúpila??????
inak pepies fakt idete do zatonu?
no s malým dieťaťom by som tam nešlaaaaaaa, my sme tam boli vždy 1x počas dvoch týždňov čo sme boli na zadare a nám sa tam nepáčilo, špinavé more, pieskové pláže, kopuuuuuuu ľudí, je to taký uzavretý komplex, keď sú deti väčšie, taký teenageri možno, lebo sú tam diskotéky, animácie, ...všade hudba, rev, no neviem
mi potom povieš...
my máme radšej intímnejšie miesta..
hlas som dala..

saskarisko
23. mar 2010

Baby, kde ste kupovali detom vesty ??? 😕

julyb
23. mar 2010

No teda dobre Vám bolo na ihrisku, mne ste prečo nedali vedieť? 😒 😒

saskarisko
24. mar 2010

ahojte,
my mrc dnes nie, mne je blbo, tak nech nieco nerozsirim v uzavretom priestore

Lenciatko - nevies, kolko hodin je do konca zvieratkova ???

a mam radost. poslanci tejto stvrte dodrzali slub, a prave sa odtialto vyvaza bordel. uz musim ist len susedovi zazvonit, aby si preparkoval svoj uzasny bager

lenkamt
24. mar 2010

ahojte.

Kati - tak dúfam že to nič nebude 😉

ja idem volať k mojej dr aj babám dr že chcem kontrolné výtery, lebo keď to rátam tak už mesiac je tu niekto sopľavý, tak nech nás skontrolujú všetkých, muž berie atb teraz, lucka tiež mala, tak nech sme preliečený všetci ak niekto niečo má, lebo sa toho nezbavíme nikdy 😝

my máme vestičky z quelle ale to už asi neexistuje. ale videla som kedysi pekné aj u číňana nad bývalými policajtami 😅

Julka - ja nemám tvoje číslo, ipni mi ho prosím ťa 😉

julyb
24. mar 2010

Ahojte,
ja tiež presne chcem dat spraviť tie kontrolné výtery, aby sme si to tu neodovzdávali medzi sebou...
Sari nech Ti to rýchlo prejde....asi ani d tej knižnice nepojdeš, však?
My pojdeme vonku ked trošku vykukne slniečko.... 🙂

ellab
24. mar 2010

Dobré ránko 😉
ďakujeme za gratulácie 😉 oslavovať budeme až cez víkend...
Julyb - ma nenapadlo ti dať vedieť, čosi sa tu písalo, že sa ide, tak som myslela, že vie každý 😕 nabudúce ti dám určite info 😉
boc - nič som si nekúpila, lebo som v skúšobnej kabínke dostala depresiu pri pohľade do zrkadla 😀 😀 😀 ale deťom som, čo to kúpila, ale majú toho toľko, že som to vôbec nepreháňala 😉

nicolmt
24. mar 2010

july to sme sa tak o stvrtej rozhodli ze kam ideme 😉
my mame vestu z tesca-cheroke, pozriem ci nemam daku z minuleho roka co by saske bola 😉 mam krasnu next to si pamatam, ta je dost hruba poslem ti foto len mi hod mail do IP aspon si ho konecne ulozim 🙂

saskarisko
24. mar 2010

Leni - no dik, uvidime

my sme si dali robit vytery pred dvoma tyzdnami, este teraz ideme na kontrolne

July - pojdeme, ale az poobede. bo Risko by to asi neustal, kedze strasi od 4.45. Saska uz pol hodinu dospala (spala by aj viac, keby Risko nevyjadril potrebu zavriet jej dvere na izbe)

saskarisko
24. mar 2010

za info o vestach dakujem.

pojdem kuknut do toho centra. tesco 0 bodov. a este mi ma sestra kuknut v tom kinder centre v ZA, tam je aj akcia kup 2 veci, tretia zadara 😅

bocmanka
24. mar 2010

🙂 čaute kočky,
tie výtery sú dobrá voľba, ja by som ich navrhla aj v škôlkach, aby priebežne deťom robili, niektoré sú len nosičmi a mne sa to tu potom krúti, trojmo a niekedy aj ja a manžel...
ellab kde lyžujete tento víkend?
my ideme na zverovku spálenú do zuberca, sú tam lyžiarske preteky "goralský klobúčik", máme ešte voľnú izbu štvorku v penzióne, ellab nejdete????????

a detičky-vestičky sú úžasnéééé....

bocmanka
24. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/papuca/album...

tu je link na tú kočku, ktorá robí tie kvietky ak by ste niektorá chceli pre bambulku..
my ich máme, dajú sa pripnúť na čelenky, čiapky, oblečenie...
a máme štyri farby..
inak moje dieťa asi nerastie, vesta rastie s ňou, prvá je jar 2009 a druhá foto jar 2010

ellab
24. mar 2010

Boc - tento víkend nelyžujeme, máme Arturkovu oslavu, takže nič, škoda, rada by som išla 😉

lenciatko
24. mar 2010

Saskarisko - no zvieratkovo...to fakt netusim, ale ja by som povedala, ze sme uz aj v polovici, nie?Dokopy to malo mat vari 14 stretnuti, tak predpokladam, ze asi 5-7 lekcii este bude. Fakt netusim. 😅

No veci na Vikinu mam ako keby som doma mala 10 deti, takze je mozne, ze mam tradicne aj nejake vesty, ktore ani nemala na sebe, bolo by treba popozerat vsetky tasky, kde mam vesty ulozene. V kazdom pripade baby z MRC vraveli, ze v maji bude burza, tak snad zase kopec veci popredame. 😉

matica2
24. mar 2010

ahojte 🙂
počujete to ticho? hihi to ja mám klud baby sú von boli sme na kontrole tak v pondelok už skolka hurááá a von už možu 😉

pepies
24. mar 2010

ajojte,
Matica, aj ja už počujem to ticho 😀

Boc, ja som Ti pisala cez IP, ze kam chodite do Chorvatska, si mi neodpisala ☹ . Som sa rozhodovala medzi viacerými destináciami aj ubytovaním a chcela som link od Teba, že kam chodíte, aby som sa rozhodla. 😝
Pokial viem, si spominala, ze ste chodili do Zadaru sa kupat ku hotelu Donat ............... Ze tam boli spinave plaze ........ Hotel Donat bol moj prvy tip na dovolenku, aj Saskarisko tam boli a boli vcelku spokojní 😀
Ja kedze pracujem v CR som si zistovala strasne vela infosiek ohladom Zatonu a este som nenasla nikoho, kto by tam bol nespokojny, tak Ti poviem potom, ked sa vratime, ze ako bolo. Minuly rok si mi tiež písala, že nechápeš, ako môžeme ísť na sever Talianska - že je to grc, tam tie pláže, a ja som bola na severe Talianska asi 10x a ešte nikdy som nebola nespokojná.
Tak poraď teda, že kde budeme spokojní, hoď link na nejaké ubytko ........... 😉

julyb
24. mar 2010

Peti nenechaj sa znechutiť, dôležité je, že budete spolu celá rodina a spravíte si peknú dovolenku a v septembri tam už nebude tak rušno aj keby to bola rušnejšia oblasť 🙂

saskarisko
24. mar 2010

Peti - no nam sa tam pacilo. a este sme boli aj na vyletik v Nine, a tam bolo tichucko a krasne.

saskarisko
24. mar 2010

a deti mi este nespia, vobec neva, ze strasia od skoreho rana 😅 😕 😠

a dnes na nas asi trubila Expertka 😉

pepies
24. mar 2010

diky babenky, prave som zaplatila zalohu do Zatonu. maly je hore, musim ist, pojdeme asi do mesta sa vyvencit, ked je tak krasne, pekny dnik 😉

bocmanka
24. mar 2010

🙂 pepies ty si mi písala ip??????? 😲 😲
však ja nikoho neznechucujem, len som pepies napísala, že aby bola pripravená že to nie je typická chorvátska dovolenka ten zaton, je to niečo ako sever talianska, pieskové pláže, voda po kolená, my preto vyhľadávame chorvátsko, lebo je tam čisté more a nám kamienky nevadia, ale napríklad moje decká sa zo zatonu hrabali preč..
možno peti sa tam bude páčiť, vyskúšate..
my chodíme do chorvátska, no dva roky po sebe sme boli na zadare, zväčša cez talianske stránky, hľadala som len cez net a čítala recenzie..
a tiež my uprednostňujeme kľudnú dovolenku, ked doma je toho toľko veeľa a mne vyslovene hudba, animácie a kopec ľudí vadí, ale zase známi vyhľadávajú presne to, ruch, kopec zábavy..at´d., takže oni sa napríklad do zatonu vracajú aj tento rok, ale majú kočky v teenagerskom veku, a oni už aj diskošky a tak..

adiku
24. mar 2010

Larisa to si bola ty v tej nemocke?? Ak myslim na tu zienku co na mna pozerala ako nahanam malu po celej nemocnicnej chodbe a potom asi ty si ju napomenula ze nemoze ten kabel tak ano boli sme to my. Mala naladu ze az... ale ked sme vosli dnu to uz bolo o inom xixixixixi plakala ako drak. Si sa mala ku mne ozvat ja som tam nepoznala nikoho a ani len nesipila ze ma niekto pozna. Boc prosim ta napis mi tie linky do chorvatska ja neviem kam by nam bolo naj. Ja som tiez za pohodu a klud dakujem vonku je supeeeeeeeeeeeeer sa tesim ked pojdeme zase vonku

larisa
24. mar 2010

adiku, bola som to ja. Bola som tam bez deti, ale keby si videla mojich synov tak oni keby boli na chodbe tak by kričali, nahanali sa, nevedia sa správat. Ja som nemocke čakala až do 13,30hod. lebo primár vraj operoval... Teba rychlo zobrali dnu. Aj som zistila, že matky s detmi nenechali dlho čakat.

jedno dieta spinka a druhe moje dieta pozera DVD. Prajem pekny den... 🙂

bocmanka
24. mar 2010

www.homelidays.com
www.villanao.it
www.IHA.com
www.viagginrete-it.it
www.abritel.fr.

toto sú stránky kde sú úžasné dovolenkové vlky, domčeky
vždy sa čosi nájde tak kukajte

lenciatko
24. mar 2010

Fiha, vidim, ze riesite dovolenk. Hned by som sla.......

No nic, nejak sa ideme zorganizovat a pojdeme asi vonku do mesta na chvilu. Snad nebude vvadzat ako minule. 🙂)))

expertka8
24. mar 2010

...saskarisko....skusala som klaksooooooon 😀
...a konecne som Ti xcela zakyvat 😉 😅
....super...ze si ma spoznala 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre