• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
saskarisko, nemyslis vazne...my sme chceli ist ... hmm...takze mame po kulture... :frowning2: ....ale aspon usetrime...xixixixi :grinning:
30. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zajtra ešte o 16.00 jedno rande, ale to vybavím rýchlo, takže aspoň na hodinku by sme tam mohli ísť okuk, či sa štverajú vo vetre na preliezkach tu alebo tam a rýpu sa v mokrom piesku - to už je fakt jedno :grinning:
30. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pijem kávičku kto sa pridá?
dnes sa mi feeest darí :fearful: najprv som sa porezala a potom zas popálila :confounded: super den hlavne ak ho prežijem :sweat_smile:
30. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa budíme tak okolo 14tej, nám by to vyhovovalo okolo 15tej .............
a stvrtok nevyhovuje nikomu?
30. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teoreticky by bol štvrtok lepší :grinning: kuknime aké bude počasie
30. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskarisko no svokru som stretla :rolling_eyes: tak nabudúce teda :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka tiež by nám vyhovoval asi viac štvrtok, zajtra pôjdeme aspoň cvičiť. no počasie ma nepotešilo:

http://meteo.azet.sk/predpovede/europa/slovenska_republika

aj zajtra aj pozajtra zhruba rovnako ................ to akože kedy mieni prísť jar a slnko? :angry: :angry: :angry: :angry:
30. mar 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/slovensko/zilina.html

ja som našla zajtra hnus a vo štvrtok kúsok lepšie :wink: tak zatiaľ asi ten štvrtok predsa len :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak preco myslite ze som dala stretko na utorok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zatial sa dohodneme dnes niekde okolo ihriska na ladovni ca 16.oo a uvidime co dalej, ujo doobeda ihrisko upratal ale zas zamkol tak neviem :confounded: sa vidime!
30. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicol tak ihrisko na Ladovni je stale zatvorene? :frowning2:
30. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POcujte, vysvetlite mi niekto to ihrisko. To niekomu patri?Kedy sa to otvara a kedy nie?Ja tomu nejako nechapem....
30. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ad stretko - mne je jedno, či streda, al. štvrtok :wink: rada prídem, len nech neprší!!!!!!
očkovanie sme prežili úplne v pohode, Artur potom zahlásil, že to vôbec nebolelo :slight_smile:
30. mar 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni to ihrisko patrí mestu ale neotvoria ho skôr ako prebehne údržba a to bude neviemekedy :grinning:
idem písať primátorovi :grinning:

takže dnes NIEKDE na ľadovni :grinning: zajtra nič lebo prší a vo štvrtok OREA :slight_smile:
30. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt - to je dosť chorý systém :unamused:
30. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste ako včera dopadli???
30. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte nijako, ale ak to budeme chcieť udržať, budeme asi musieť platiť viac :unamused: tak uvidíme, riaditeľka sa musí na to pozrieť, aj tak už avizovala zvýšenie školného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha lenus zmenila si si fotku v pase???? kocica riadna samica

ad dnes my sme Vas so zuzu aj vyzerali presli sme celu nasu cast teda od ihriska cez acko hriska kde byva lenka az sme sli kuk ku pekarni na ihrisko a ztade zase dokola az po jednotu, boli ste tam niekde???? Lebo ak ano teda maskovali ste sa perfeknte :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zmenila, lebo nové pravidlá určujú že musíš mať foto ako v občianke tak som si dala ako z obálky playboya :grinning:

my sme boli kuk na ihrisku pri lienke, ale fučalo tak sme šli nina domov a ja k mamine :wink:

verejne ďakujem Zuzu za koláčik :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka...super foto...co dodat? Slovenskooooooooooo....... :grinning:
kolacik? hmmm...nie je za co... :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja bývam na ladovni,ale neviem o akom ihrisku je reč :confused: :sweat_smile: to je na tej strane ladovne ako je zdrav.stredisko?
30. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie...tam kde je skolka, skola, drogeria v tom vysokom panelaku... :slight_smile:
30. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak neviem kde :sweat_smile: musím sa ísť prejsť niekedy tým smerom.ja bývam na druhej strane ladovne,ako sú rodinné domy
30. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
no v porovnani s tym, co bolo u mojich rodicov vial v MT vanok :sweat_smile:. Ked sme prechadzali ponad Vah sme mysleli, ze nas o zabradlie vyplieska. :sweat_smile:

takze stretko vo stvrtok ? :confused:
30. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s Riskom sme dnes vyplnovali pracovny zosit Bibi, a je vyborny :wink:
www.prenajmensich.sk
30. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni - dik za info. Tak som teda zvedava, kedy to ihrisko oficialne otvoriua, lebo moja Vikina teda ziadostivo hladi vzdy na tie krasne preliezky....

Inak ja byvam pod Ladovnou - oproti nemocnici....
30. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to dnes videla aj na mc :confused: ozaj 17.4. bude burza mrc!
stvrtok sa nehlasim, delegujem dieta ockovi, musim ist urobit velkonocny nakup z prace a vecer je desmod! takze lenka, ella kedy mame meating? vsak to zacina uz o 19.oo :confused:
31. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

my mrc nie, máme nahlásenú návštevu. zajtra ešte uvidím, lebo ak dnes poprší tak to v orei bude na zabitie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

stretko na desmod, čo ja viem, to ideme od začiatku??? však najprv bude predkapela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my mrc tiez nie. Baby, ak tam niektora pojdete,nevyskrtnete nas prosim vas z toho malovania ??? a nezoberiete nam slniecko, co tam Risko robil ??? :confused: :sweat_smile:

Lenka - pred chvilou som nad tou Oreou rozmyslala rovnako, ze zajtra by to bolo na prizabitie na tych drevach
31. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra sa dohodneme.

Kati už vôbec nepôjdete na farbičkovo???

Ninuš - http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&album=68303 táto baba je z mt , skús jej napísať že koľko cm má vnútorný priemer toho kolesa 3-6rokov :wink:
31. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok