• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ahojte,,,no ste tu toho popisali,,,,,krasne fotky, ste pridali,,,, :slight_smile:
my sme boli vcera na holiach ale bolo tak naprd ze az :unamused:
16. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: von je "úžasne" ale ked sa teraz vyapriluje tak april bude pekný :wink: ale už mám potvrdené že jar sa blíži :grinning: lebo my začala pučit gloxínia a aj orchidea :slight_smile:
16. mar 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte Babenky!
Sme mali doma tyzden na brazdninach nasu Babcu! Tak sme sa vytesovali a tak sme tu neboli! :wink:
16. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ancula, ides v stredu cvicit? minule si bola taka hyperaktivna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja som nevladala akosi ............
16. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - dakujem za ponuku, momentalne mam dost veciciek (nieco este po neterke, nieco po Riskovi, a troska som sa vyburila na nakupoch - dostala som povolenie :grinning: ), ale ak by nahodou nieco pochybalo, tak by som sa ozvala (hanbim, hanbim, ze som nezareagovala skor, ale doobeda som prispevky len rychlo prebehla

Peppies - pekne fotecky mate, ale teda kocikovat som Ta este nevidela

Jednou z nasich momentalne najoblubenejsich aktivit je malovanie
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=314649
16. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska ja kocikujem na balkone :grinning: :grinning: :grinning: , ked je taketo pocasie na prd .............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze idem! :wink: Hyperaktivna :grinning: :grinning: :grinning: To hadam nie!? :sunglasses:
Aky veget, ze na balkone! :grinning:
16. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anculka vsak co mi ine zostava? nechce sa mi v takom case, neviem sa prinutit ....... keby aspon neprsalo, hned by sme sa isli prevetrat .......
ja mam ist v stredu do polska, tak asi cvicenie odpada, skoda ....... :wink:
16. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska, risko je zlaty, zeby buduci Picasso? :wink:
16. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Co ides do Polska?
16. mar 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz zacali trhy?
:fearful:
16. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Posledna aj prva! :grinning:
17. mar 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. baby, mam otazku, na to cvicenie, co chodite, da sa tam prist aj s dietatom?....teda s mojim konkretne :sweat_smile: , nebude sa tam nudit? :unamused: aj by som sem tam sla , len ho nemam kde nechat :unamused: teraz sme chori, takze najskor o tyzden :slight_smile:
17. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,vyzeralo, ze bude krasne ale asi nie,,,,uz sa zatahuje,,,,, :angry:
17. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ukana, je tam aj detsky kutik a je tam aj pedagogicky dozor!Detom sa tam ocividne paci a budes nanho aj vidiet a aj on na Teba, keby chcel!Ale myslim ze budete obaja v pohode. :wink:
Kedy zacinaju v Polsku tie trhy?
17. mar 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ancul, tak to je super :slight_smile: s tym kutikom :slight_smile:

v Polsku su trhy stale, v Nowom Targu v sobotu urcite , Jablonka neviem :slight_smile: cosi sa mi mari, ze streda :sweat_smile:
17. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj cez zimu boli? :astonished:
17. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ráno aké pekné počasie som sa aj von stihla s malou prebehnút a teraz pršííííí :frowning2: aspon nemusím íst do školky pre adku teraz má službu ocinko :grinning:
17. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anculka, podla mna boli, vsak na Vianoce je najvacsi biznis :grinning: su stale, urcite :wink: aj keby furiky padali :grinning:
17. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj idete do Polska?? v takom pocasi???
17. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :grinning:

ja idem za týždeň, ale nie na trhy, normálne do mesta do obchodov.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa.
trhy fungujú furt, v stredu v Jablonke, štvrtok sobota Nowy Targ :wink:
17. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
how are you???

konecne som sa zastavila...ale uz nemam sil konikovat...tak prajem vsetkym pekny vecer...

leni...nakupte aj za nas....my sme dnes behali po meste...synovi chceme izbu...my spalnu...a ja kuchynu :sweat_smile: len sponzor hlasi, ze bude musiet ist do debetu... :sweat_smile:

tak nekdy priste si pokecame....howk
17. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,,no mame zase suprove pocko :confounded: ja idem zase k zubarke tak tak,,,no uz aby som to mala za sebou
zuzu takze rekonstrukcia v plnom prude, co? :slight_smile:
18. mar 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko!
Pane Boze, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, nech uz je jar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. mar 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: aj my chceme zmenu počka, ide mi vydriapať plechy na balkóne čo tak fučí a chceme nosiť sukničky a šatičky :grinning:
18. mar 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chcem teplooooooooooooooooooooooooooo a snliecko tak dufam ze coskoro sa ukaze
18. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no dnes je najlepšie doma sediet lebo je strašne :frowning2:
18. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak slnko svieti, co sa stazujete :grinning: :grinning: a snezi a prsi a fuuuuka vietor......vsetko naraz :grinning:
18. mar 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj my chceme slniecko. a dnes ideme von az poobede, teraz urcite nie. brrr, sa mi tam vobec nechce :sweat_smile:
18. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte joooj veru ani sa nedá presne povedať ako je dnes lebo okrem tepla je všetko zlé počasie čo može byť :frowning2:
aj my sa chystáem do polska len neviem kedy to svokrovci ekd pojdu sa zveziem s nimi a neviete mi poradiť či tam kupim zábranu k posteli ale na tržnici to asi nie však to asi len v obchodoch....
18. mar 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok