• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
chudák Iľko, tak si to zlízne :angry:
20. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zly RNDr. Iľkisko-dedisko :slight_smile:
20. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa prave vratili domov z 1,5 hodinovej prechadzky,,,,celkom mi to prospelo,,,,ono nie je az taka zima ale ten vietor je fakt hnusny
20. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna skoro pri Sucanoch odfuklo aj s autom :slight_smile:
20. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pridala fotky :grinning:
20. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kuknut :wink:
20. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknucke fotky,,,, :wink:
20. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni- tie tvoje baby su na zjedenie. Su strasne zlate, okane okate :grinning: :dizzy_face:
20. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, sama som si robila :grinning:
20. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, pekne si si to urobila :grinning: :wink:
20. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt, obdivujem všetky mamičky dvojčiat. ja mám pocit, že by som potrebovala na pomoc sem ešte aspoň ďalších 3 ľudí, neviem si predstaviť mať takéto detičky dve :confounded:
20. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leni najviac ti nezavidim to neustale kladenie otazok,,,,myslim tym dvojnasobne ja by som bola na psychyatrii :fearful:
20. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka super fotky, a ked som videla vahu oboch dievcat, ked sa narodili, tak Ta obdivujem, ako si ich obidve nosila, vynosila a porodila :grinning: krasne si to urobila :grinning: :grinning: :grinning:, su zlatucke .............
20. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoa - ide o zvyk :wink: a ja pomoc mám :wink: takže dá sa :slight_smile:

Lucxy - ty ma nestraš, héééééj :grinning: ja sa najviac bojím školy - úlohy a potom frajerov :grinning:

Pepies - no donosila, a ešte by som nosila, našťastie som doktora v 38tt ukecala nech ich vytiahne. vždy ma strasie keď si spomeniem na tie posledné dva týždne. von 40C a ja furt v kope :grinning:
20. mar 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale stálo to za to, no nie???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnéééééééééé :grinning:
20. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som teraz zaujímavejšia :grinning:
20. mar 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt, tak teda idem túžobne čakať, kedy sa tá moja mátožnosť a nevyspatosť premení na zvyk a budem to brať v pohode. zatiaľ mám stres z každého pučenia sa a zaplačkania... :unamused:
20. mar 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pasoa - ibaže my sme boli od začiatku na fľaši - takže 3hodiny spali, potom jedli a tak stále dookola. v noci jedávali len 2x a to tak že vycucli a hneď zaspali.
kojenie je oveľa ťažšie :wink: tak sa držkajte, určite si rýchlo na seba zvyknete :wink:
20. mar 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hello :grinning:
20. mar 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenkamt, môj malý niekedy po papkaní zaspí ako anjelik a buva a niekedy sa pučí a pregrckáva a tak. ale tak či tak, ja som v strehu a som hore pri každom jeho prudšom nádychu. tieto nervy našpanované na prasknutie zo mňa urobia cvoka
20. mar 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka baby su zlatunke mne sa pačia dvojičky ale nachcela by som mat mne to stači po jednom :grinning: a na tej poslednej mas na stene mesiačik to si kde zohnala ja taky chcem :wink:
pasoa to asi každá bola pri prvom vždy v pohotovosti :wink: ja aj teraz niekedy v noci počúvam či dýchajú :grinning:
20. mar 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa zvyknes si, ja skacem doteraz, ked pocujem z postielky naznak zamrncania a to ma maly 7 mesiacov a myslim ze este dlho budem skakat............... muz si spokojne spi a ja mam v noci sluzbu......
kojenie ja vycerpavajuce, mne maly 2-3 mesacny spal 6-7 hodin v noci, potom sa to otocilo a do 5-tich mesiacov som kojila v noci kazdu hodinu........... :grinning:

a co z toho vyplyva babenky moje?
ze uz sa tesim, ked prestanem kojit a dame konecne nejake to pivecko, jedno-dve-tri ............ :wink:
20. mar 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies ved pivecko možeš čierne :wink:
20. mar 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica2 vsak mozem v podstate aj svetle, sem-tam zhresim, ale nie je to ono.......................
inac som citala, ze je to len mytus, ze cierne pivko je na mlieko, zevraj to nema s tym nic spolocne .......
:confused:
ja lubim aj vinecko, zvykli sme si otvorit s manzelom po veceroch vinko, teraz mi to chyba, ale sem-tam si dam, vsak nemozem malemu vsetko dobre, co som mala predtym, odopriet, no nie? :grinning:
20. mar 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz vyzeram ako alkacka, no co uz, nemozem zato :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim že je to mýtus lebo sa my nezdalo že by mi niak pomahalo :grinning: a ked si das zavše pohar vinka neuškodí
20. mar 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie,nevyzeras ako alkacka...
20. mar 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ked uz pijeme...co ja prave skutocne popijam(xixi,a nie som alkacka)co to stretko?mam moznost na 15.5. Na pozvanky...vsak nicol...
20. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok