• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
@hmka Pozerala som si tvoje fotky na stranke a su uzasne :slight_smile: Mohla by som sa opytat kolko take fotenie stoji???? Ja by som strasne chcela dat odfotit dcerku, aby sme mali nejaku peknu fotku, taku profesionalnu na pamiatku. Pripadne fotku ja s dcerkou a s manzelom lebo ani nemame spolocnu fotku (ak nepocitam tu z porodnej saly) :slight_smile: Mohla by si mi prosim dat vediet cez IP, pripadne na meil: Nikina17@azet.sk
Velmi pekne dakujem, Veronika
3. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile: som tu nová. Nenájde sa tu nejaká maminka, ktorá má narodené septembrové dievčatko 2009 resp. ešte skôr a predáva aj vecičky na bazáre? Chcela by som nájsť nejakú, od ktorej by som mohla brať zachovalé oblečenie pre moju dcéru narodenú 9/2010. Momentálne nosíme v. 80 :wink:
3. dec 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuska32 mozes pozriet aj moj bazarik
5. dec 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikina17 - čo to je IP? Sorry ja som asi sto rokov za opicami v tomto, tieto inernetové skratky vôbec neovládam :frowning2:
Cenník zatiaľ žiadny nie je, fotím len pre radosť svoju a druhých. Teraz je trošku horšie obdobie lebo je aj vonku tma ako v rohu :frowning2:. Aterliér tiež nemám :frowning2:.
Ale ak by niekedy cez víkend bolo fajnejšie počasie tak môžeme niekde v parku? Hm?
5. dec 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmka IP je interna posta, ze to napises priamo mne a nie tu na nastenku :slight_smile: Co sa tyka pocasia, tak to mas pravdu, teraz je to take kadejake. Ale ak by bol nejaky vikend pekny tak nie je problem (akurat sa budeme musiet dohodnut lebo manzel niekedy robi aj cez vikend......on robi 12-tky tak niekedy mu vyjde aj vikend a ma volno napr. v strede tyzdna.
Ako mohli by sme sa dohodnut bud niekde v parku alebo aj u nas doma, to je jedno, ale asi na fotenie je lepsie vonku ako v panelaku, ze?
Pripadne sa mozeme dohodnut cez moj e-meil: Nikina17@azet.sk
Zatial dakujem a pekny den zelam, Veronika
5. dec 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikina17 hej na fotenie je lepšie vonku, len toto vonku čo je :frowning2: :frowning2: ... ach jo, asi musíme počkať kým sa počasie trošku umúdri
9. dec 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmka no jasne, pockame si na krajsie pocasie, nech su aj tie fotky peknucke :slight_smile:
9. dec 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky chcem sa spýtať či je niečo také v Martine kde môžem ísť s mojím malým synčekom trojmesačným sa trocha pohrať a zabaviť....myslím niejaké centrá kde sa stretnú mamičky a hrajú sa s detičkami aj za poplatok
10. dec 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama materske centrum
12. dec 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra a tam môžem tam ísť aj s trojmesačným lebo som sa tam dočítala že od dvoch rokov tak neviem
12. dec 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama - jasné, dokonca je tam aj program pre detičky od dvoch mesiacov, volá sa bábätkovo. Býva to pondelky o 14 hod.
12. dec 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja hej no super konečne na ďalší pondelok tam pôjdem a ty tam chodíš ?
12. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama jááj vy máte ešte čas :slight_smile: asi
12. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama - áno, my máme ešte čas. So starším som začala chodiť, až keď mal 4 mesiace, až vtedy to začal tak dobre vnímať.
12. dec 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ahá no ja neviem ako to bude malý vnímať ale tak uvidím ...ja to tu tak nepoznám som sa do MT prisťahovala v auguste tak sa nudím s malým doma ...nevieš mi ešte poradiť kam by sa dalo ísť ???
12. dec 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama s takým malým mimčom neviem... Je tu aj cukráreň s kútikom pre deti, čajovňa, ale to až pre väčšie deti. Kde bývaš?
12. dec 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja ja bývam na Košútoch I a ty ?
12. dec 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingmiriama - tak to môžeme niekedy spolu pokočíkovať :slight_smile: Bývam na Severe.
12. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matja no to by bolo super :slight_smile:
13. dec 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím vás poraďte mi dospeláckeho doktora, a ak máte aj osvedčenú gynekologičku tak mi prosím dajte kontakt. Malému sme už našli príjemnú pediatričku, už len nás dospelákov poriešiť. Och ako sa mi nechce, všade bude treba prehliadku ... brrr :sunglasses:
20. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmka dospelackeho doktora mam Zvodovu na Ladovni, a gyndosku Krkoskovu
20. dec 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky aj ja som tu nova. byvam v priekope a mam 16mes. synceka
20. dec 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinkaeich vitaj ja byvam vo vrutkach :slight_smile:
20. dec 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra dík! Zvodovú poznám, chodí k nej sestra, len Ľadoveň mám trošku od ruky, bývam v Priekope tak skúsim pohľadať niekde tu. No a tú ženskú skúsim asi Krkoškovú.

@karinkaeich Ahoj! Tiež sme čerství priekopčania :slight_smile:
20. dec 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prosim vas neviete kde v Martine by mohlo chodit dieta do skolky na 4h denne?
20. dec 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do helen doron. aspon minuly rok tam zacali tuto sluzbu ponukat...
20. dec 2011 o 19:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hmka tak hadam niekedy aj rande dame :slight_smile: mas deti?
20. dec 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra zeby niekedy nejake rande?
20. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinkaeich - mám jedného syna skoro šesťročného ... bože to kedy tak vyrástol? :slight_smile:
20. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok