• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
@moni244 Detsky sen je úplne super! ja tam chodím so synom ako začal chodiť a to má 6 rokov:slight_smile: Keď je škaredo, zima alebo už neviem kde a kam tak idem tam. Vždy sa tam prehrá a nechce odtiaľ ani odísť:slight_smile: 2 hodiny je mu málo.
16. feb 2016 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denaha len sukromne
16. feb 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2016 o 07:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky...čas upratať skrine :slight_smile: burza na Ľadovni :slight_smile:
20. mar 2016 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den. Prosim mohli by ste mi odporucit niekoho na upratovanie do domacnosti v martine? Podla vlastnych skusenosti ak je to mozne. Dakujem
27. sep 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, som študentka medicíny a píšem diplomovú prácu na tému Vplyv autoimunitných ochorení na plodnosť u žien. Veľmi by mi pomohlo, ak by ste obetovali 3 minútky Vášho času a vyplnili mi dotazník. Ten je určený ženám, ktoré počas života boli tehotné, alebo sa aspoň pokúšali otehotnieť, či už sú to ženy zdravé alebo trpiace akýmkoľvek ochorením. Dotazník je samozrejme anonymný. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem. http://www.survio.com/survey/d/X5R5R6M8N2S1I1X3P
27. sep 2016 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. okt 2016 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prídťe pozrieť...čakajú na Vás chutné koláčiky (na predaj), voňavý punč, originál hand made výrobky, živá hudba a príjemná atmosféra :slight_smile:
5. dec 2016 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, prosím chcela by som sa spýtať na skúsenosti s evanjelickou základnou školou. Tie, ktoré tam máte detičky, ste spokojné ?
11. jan o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte potrebovala by som poradiť, či sú v Martine nejaké jasle, kľudne aj súkromné, ktoré by mi zobrali dcérku. V júli bude mať 3roky,ja potrebujem ísť do roboty skôr, preto tak narýchlo. Ďakujem za každú radu
13. jan o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok