Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bobket
16. feb 2016

@moni244 Detsky sen je úplne super! ja tam chodím so synom ako začal chodiť a to má 6 rokov🙂 Keď je škaredo, zima alebo už neviem kde a kam tak idem tam. Vždy sa tam prehrá a nechce odtiaľ ani odísť🙂 2 hodiny je mu málo.

sorciera24
16. feb 2016

@denaha len sukromne

denaha
17. feb 2016

@sorciera24 dakujem

zuzu13
20. mar 2016

žienky...čas upratať skrine 🙂 burza na Ľadovni 🙂

evabrezianska
27. sep 2016

Dobry den. Prosim mohli by ste mi odporucit niekoho na upratovanie do domacnosti v martine? Podla vlastnych skusenosti ak je to mozne. Dakujem

julie_k29
27. sep 2016

Dobrý deň, som študentka medicíny a píšem diplomovú prácu na tému Vplyv autoimunitných ochorení na plodnosť u žien. Veľmi by mi pomohlo, ak by ste obetovali 3 minútky Vášho času a vyplnili mi dotazník. Ten je určený ženám, ktoré počas života boli tehotné, alebo sa aspoň pokúšali otehotnieť, či už sú to ženy zdravé alebo trpiace akýmkoľvek ochorením. Dotazník je samozrejme anonymný. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem. http://www.survio.com/survey/d/X5R5R6M8N2S1I1X3P

zuzu13
7. okt 2016
zuzu13
5. dec 2016

prídťe pozrieť...čakajú na Vás chutné koláčiky (na predaj), voňavý punč, originál hand made výrobky, živá hudba a príjemná atmosféra 🙂

faby
11. jan 2017

Ahojte mamičky, prosím chcela by som sa spýtať na skúsenosti s evanjelickou základnou školou. Tie, ktoré tam máte detičky, ste spokojné ?

lucka411
13. jan 2017

Ahojte potrebovala by som poradiť, či sú v Martine nejaké jasle, kľudne aj súkromné, ktoré by mi zobrali dcérku. V júli bude mať 3roky,ja potrebujem ísť do roboty skôr, preto tak narýchlo. Ďakujem za každú radu

tictactoe
19. jún 2017

dobry den, prosim vas o radu... stahujeme sa so synom do blizkeho okolia MT a hladam pre neho vhodnu skolu. v septembri bude tretiak - viete mi prosim poradit ktora skola ma ake referencie, pripadne vase skusenosti. taktiez budeme potrebovat detsku lekarku, nejake odporucania? dakujem pekne.

ave_eva
7. okt 2018

Ahojte, sú tu nejaké maminky z mt alebo vrutok na spoločne kocikovanie? Ja som z vr a mám mesačne dievčatko 😉budem rada ak sa ozvete

zuzkadk
7. dec 2018

dobry den, prosim vas viete mi poradit dobru a skusenu detsku koznu lekarku v martine? dakujem

emchuana
23. apr 2021

@hmka ahoj
Prosim ta si spokojná s mudr. Pedanovou? Čakám maličké a iba ona má neodmietla nakoľko nie sme ešte oficiálne Martinčania 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre