Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ukana
25. mar 2009

zuzu, drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂

matica2
25. mar 2009

ahojte 😀
zuzu držkám palčeky 🙂
lenka parádne si nakúpila 😉
idem asi rozložit vianočny stromček lebo počacie na to je 😀 😀 😀 ráno som si myslela že mám len biele vidiny ale sa mi to potvrdilo cestou do skolky 😠

bibinka
25. mar 2009

saskarisko- ja som tam videla aj dosť angllických knižiek aj leporel- ešte za socíku tie z našich čias.

matica- ja asi vytiahnem kožuch, tento rok som ho ešte nevyskúšala 😀 😀 😀

adiku
25. mar 2009

baby tak Vitko to znakol bravurne zuzu je uz v klude 😉

ukana
25. mar 2009

adiku 😉 pozdrav zuzu 🙂

matica2
25. mar 2009

bibi no ja som poprala babám kombinézy tak ich asi vytiahnem 😀 a uz ste zdravý?

bibinka
25. mar 2009

zdravíme zuzu aj synátora. 😉

matica- Fifko je už zdravý, občas nasilu kašle, ako že on nesmie ísť ešte do škôlky,"lebo kašle", Alexander už tiež regeneruje,sem tam má chrchle,ale už je tiež ok a ja ešte sem tam lapám po dychu, angína je už fuč, ale ešte niečo na prieduškách mám, necítim sa zatiaľ na 1000% 😉

dnes som aj ja vytiahla kombinézu pre Alexa, ale Fifko šiel v menšestrákoch, tak očakávam, že bude celý zmáčaný ak pôjdu von.-hm moja chyba.

matica2
25. mar 2009

aspon na ceste sa to čudo už roztopilo možem ist pre adku zo saškou peškombuskom 😀

saskarisko
25. mar 2009

Bibinka - no taku klasiku chcem 😉 , pojdem tam kuknut 😉

Pasoa - Matusko je krasnucky, taky maly chrustik 😵

anculka
25. mar 2009

No supis! Pozdravujem Zuzu aj Viktorka! 😉

zuzu13
25. mar 2009

ahojte, tak hlasim sa z nemocnice...Vitkovi je dobre, zatial ho nic neboli, uz sa aj napil...prave si zapol notebook...a "uraduje" 😀 😀 😀 tak som sa mu votrela, nakolko z mobilu ma to moc nebavi 😀 😀 😀

dakujem za podporu...a hlavne dakujem hovorcovi, za oznamenie aktualnej situacie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bibinka
25. mar 2009

zuzu- a to budeš v nemocke aj spať?a leží na 8?

zuzu13
25. mar 2009

Bibi,nie spat tu nebudem...pojdem vecer domov

bibinka
25. mar 2009

juj, sme boli hodinku vonku, je teda čerstvo, ale hlavne,že svieti slniečko, som načerpala trochu energie..... 😉

ozaj, neviete čo je s expertkou? dllllho sa tu neohlásila 😲

zuzu- tak máš program riadny...a kedy ho pustia domov?

matica2
25. mar 2009

bibi čerstvo ale slniečkovooo máme nádej 😀 😀

zuzu13
25. mar 2009

ahojky, tak som doma, na sporaku sa vari...po 3 dnoch...xixixi...
bibi, ak bude vsetko OK...mohli by aj zajtra...maju max. plno...takze povedali, ze by aj mohol...poobede mal teplotku 37...ale ked som odchadzala bol ok...aj sa uz najedol, dostal normalnu veceru...ziadna dieta, nic mu nedavaju{myslim infuzky alebo "fyzak"...tak verim, ze bude do rana vsetko dobre...pekne sa sam posadi...nic ho zatial nebolelo...

adiku
25. mar 2009

jaj zuzu dufam ze sa nehnevas ze som baby informovala ze vsetko dobre dopadlo ostatne vsak uz nechavam na teba 😉

lucxy
25. mar 2009

ja som bola dneska u zubarky,,,rozhodla sa ze mi da vonku jeden zubok,,,pichli mi dve injekcie a po 40 minutach to uz vzdala pretoze moj koren nechcel ist vonku ze je v dutine dako,,,tak zajtra rano idem do nemocnice,,,,viete ako sa bojim?strasne fnuk ☹

zuzu13
25. mar 2009

Adi,co si?...nehnevam sa lucxy...nezavidim ti😢 drzim palce...ja budem v nemoc.od rana,tak ak budes nieco potrebovat,mas na mna tel.😉

adiku
25. mar 2009

dufam zuzu ze si uz v klude, si sa neozvala tak verim ze vsetko ok, keby ti bolo smutno tak cinkni a dame kafeeeeeeeeee, bru nocku vsetkym

lenkamt
26. mar 2009

ahojte, nejdeme sa sánkovať??? 😀

Pepies - no ako ste nakúpili??? ževraj včera bolo hore hrozné počasie a zamrznuté cesty 😕

adiku
26. mar 2009

skvela sprava hned na rano Vitko a zuzu su uz doma 😀 a ja sa asi zacnem chystat na Vianoce a nie na Velku noc 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
26. mar 2009

ahojte, veru uz sme doma...bozsky to pocit... 🙂
lucxy ako moja? ozvi sa...myslime na teba 😉

julyb
26. mar 2009

Ahojte,
Zuzu super že ste doma, oddychujte 😉
Lucxy ja som bola včera u zubára, držím palce... my ideme o chvílu na rehabku, zase my tam budú dieta lámať, no ale čo už, pekný den aj ked vianočný 😉

bocmanka
26. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tak ja som sa smiala, z čiapky čo som vyfasovala minulý týždeň od manželíka a vyzerá to tak, že ju ešte na lyžovačku znosím, možno aj tento víkend, keďže nám nasnežilo a stále snežíííííííííííííííííííí
ale rominka v nej bola geniálna...
zuzu, sorry za včera, syn mi okupoval pc, tak som ti neodpovedala,....prezvoň na mobil, zavolám ti,jo???

bocmanka
26. mar 2009

😵 inak baby, tie čo máte dievčatká, mám prekrásne aukcie /zľutovala som sa nad kamoškou, čo nevie čo s vecičkami..../ pre dievčatká od 3-5 rôčkov....info cez ip

pasoa
26. mar 2009

saškariško, ďakujem, veru, je to taký môj chrústik. teraz je po papkaní a straašne sa začal pučiť, do toho štikútať až z toho nahlas ocká, chudjatko moje malé. iba ho nosím na rukách a neviem, ako mu pomôcť.

bocmanka
26. mar 2009

🙂 ja som pasoa kupovala robenú mastičku na bruško, má ju len jedna lekáreň v mt....tá
pri nemocnici, nie tá nová pred nemockou ale kúsok ďalej, neviem ako sa volá
majú svoj strážený recept, a mojim kolikovým detičkám, som natierala bruško po každom kojení a cvičila s nimi, kúp odskpšaj a uvidíš...posielam ju aj kamoške do ba

pasoa
26. mar 2009

bocmanka, Beatrix?... hneď zajtra tam skočím, ideme na kardio, tak tomám hneď vedľa. díky

lebo mám akúsi čo mi dala dr. vzorku, s tým mu masírujem po kúpkaní... on sa nepučí zakaždým, ale keď začne, tak je to až hrozné naňho pozerať, úbožiatko, také malilinké, krehulinké a také veľké trápenie!

bocmanka
26. mar 2009

😵 asi áno, beatrix..vzadu sú aj zdravotnícke potreby, mastičku robia raz do mesiaca vždy čerstvúúú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre