• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

19. júna 2017 
ale nesranduj expertka akyze dochodok?? ved sme v najlepsich rokoch tak si uzivajme :grinning:
16. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dake stretko by to chcelo ked si chceme uzivat :dizzy_face:
16. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru bodlo by dobry napad lucxy tak zorganizuj daco.....
16. feb 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak uz som konečne tu po dlhom čase nestiham vas ani pozriet co je tu nove
16. feb 2009 o 20:46  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte ďakujem za gratulácie a aj my prajemem Dajkovi všeeetko len to naj
ha vidím matica že propaguješ moje "materské centrum" :grinning: pekne si to nazvala..... :wink: :slight_smile:
no ani my sem neboli von a ani včera a ešte asi dlho nepojdeme saška má na očku jačmen tak sa s tým nemože von nesmie to zachcladnuť, tak čučíme doma....
16. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,,,,, :slight_smile:
17. feb 2009 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile:

Lucil sa nudíš??? príď mi zaliať kávu :grinning:
17. feb 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeee zasnezene rano :wink:
17. feb 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie len som malu zabavala pri jedeni lebo nechce jest :slight_smile:
17. feb 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko :slight_smile:
no na deti treba mat sto spôsobov na jedenie ak chceme aby boli napapkané :unamused:
17. feb 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:

ja uz chceem JAR :angry: :angry: :angry: a kyda ten sprosty sneh ako sialena, ta Perinbaba... :angry: :grinning:
17. feb 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim by to chcelo vytiahnut este vianocny strom, bo mi to tak pripada, ako tak kukam z okna :grinning:
17. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, nemohli byt radse taketo krasne vianoce???? :frowning2:
ja tiez kukam z okna, ako je tam krasne, ale som rada, ze tam nemusim, sneh sa mi paci z poza okna, stromceky krasne zasnezene a tak :grinning: ale uz sa veru neviem dockat jari a leta :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
17. feb 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je nahodou super, uz nefuci vietor a nie je taka zima :slight_smile:
17. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, ale my mame tie sople :angry:
17. feb 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu na Ladovni problem so skolkou kapacita triedy je 20 a maju volnych uz len 8 miest tych 12 su deti co uz su tam teda zacali skor a budu zaradene do najmensej triedy a kedze ja som na materskej tak mame minimalnu sancu zevraj budu uprednostnene deti mamiciek co idu alebo uz maju robotu, v marci sa davaju prihlasky potom ich zozbieraju vyhodnotia a do konca aprila daju vediet.... myslim ze oni uz presne vedia koho vezmu :unamused: tak neviem
17. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vonku je super aj Danielko uz bol na saniach a este asi pojdeme ak nebude fucat zatial je idealne tak krasny zasnezeny dnik
17. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my mame na ladovni len jednu skolku? :confused: som si myslela ze viacej..
a aj matka ide do skolky?
17. feb 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

so škôlkami je to asi všade o hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nicol - je len jedna + súkromná hneď oproti v budove gymnázia za nejakých smiešnych pár tisíc :grinning:

ja si tykám s riaditeľkou aj s učkami, tak dúfam že nebude problém, už teraz ma zastavujú že kedy už pôjdu do škôlky :sweat_smile: no asi nevedia čo ich čaká :grinning:
17. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali v skolke tiež problém hrozilo že mamičky čo sú na mt by brali deti domov o 12stej. lebo chíbala učitelka. ale ja by som v tom prípade dieta do skolky nedala lebo nemôžem dat jedno spat, nehat samé a íst po druhé. ale zabojovali sme aby zobrali este jednu učitelku. háčik bol v tom že my máme skolku pod obcou a chýbali peniaze. tarez dopláca za skolku obec. táto situácia je na dva roky potom je zas málo detí. :wink:
17. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som myslela niečo podobné ako nicolmt s tými škôlkami,ale vidím že sa mýlim. U nás vo Vrútkach sú 4 a nie je problém dieťa umiestniť.Horšie je to ale asi cez letné prázdniny,lebo asi nebudú brať deti,ktorých matky sú ešte na md s druhým dieťaťom.

Ozi, náš Fifko ide konečne do škôlky vo štvrtok. Už som myslela, že sa toho dňa nedožijem :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adka, si ma vobec nepotesila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: no uvidim co budem robit potom
a do konca aprila je aj dost dlha doba, co budem zhanat potom???? :frowning2:
17. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi a fifo čo na to že ide do skolky
17. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cez prázdniny máme škôlku zavretú celé dva mesiace :unamused: to je problém kde dat deti
17. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati - prihlášku si môžeš dať do viacerých škôlok, napr. do jahodník - tam majú dve :sweat_smile: alebo dúvať, že sa im prihlási 28detí a otvoria aj druhú triedu :wink:
17. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no ako čítam, aj moje dieťa(ako aj ja) sa bude musieť dostať do škôlky "iným spôsobom" :sweat_smile:
no dúfam, že keď som zamestnaná tak mám akú takú šancu...a ak nie?...no čo...spravíme tretie :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, verím tomu, že sa im prihlási viac ako 30 detí...veď 2006 a 2007 boli neskutočne silné roky...takže budú musieť niečo poriešiť...hádam nebudem z Ladovne nosiť dieťa do Vrútok :grinning:
17. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu tak to je dobre, ze tretie? chcela by si? :slight_smile:
17. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixixi
lucxy nie...tretie už nie....ďakujem...ja to už radšej prenechám mladším... :wink: to som len tak...
17. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok