• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
no ved preto .......... :sunglasses:
7. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kuk na link a cakam reakcie :wink:
7. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu no tak to sa zasa mna netyka ........
7. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco sa ta to netyka???
7. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte :slight_smile:

ja vtedy idem piť so sestrou inžinierkou :angry: ale najprv by som mohla s vami a potom pôjdem za nimi :sweat_smile:

Lucxy - už sa dohadujem s Jankou, že budúci týždeň idem aj ja s vami kočíkovať :wink:

Pepies - ja som nakoniec skončila ako skoro úplne blond :sweat_smile: tak teraz neviem čo s tým :sweat_smile:
7. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis leni..ty si sikovnica :sweat_smile: ja by som mala tiez ist aj so svagrinkou dufajme ze inzinerkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sara ma oslavu, ale cez den...no stiiiham to v pohode..do 22.oo som vasa :grinning:
7. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu Jakub je este malicky, nemozem ist vecer von, mame teraz nejake tazke obdobie, v noci som kojila kazdu hodinu zasa .......... ja sa toho asi nezbavim.................. Vlastne som si myslela, ze sa mi sniva, lebo som kojila aj o 2,50 potom o 3,10 a o 3,30h...................
asi mu idu zubky ..............
kebyze cez den nejake stretko kdesi, to ano................... :slight_smile:

Lenka tak hod foto, som na Teba zvedava, aj ja hodim za chvilu moj uzasny ksicht, ked ste to tak velmi chceli, he he he :wink: teda moj uces, ale nie je to nic extra .............. mala som uz aj lepsiiiiii.........
7. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo halooo,,,,no nieco mi tu uniklo? pepies kde je photos,,,, :slight_smile:
takze stretko jo,,,,no a to co ma byt ze chcete zdrhnut potom o 22hej to som dobre pochopila,,,najvacsia zabava a vy zduchnete to hadam nie,,,, :slight_smile:
7. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy mame vybity fotak tak cakam, kym sa nabiju baterky........
muz ma fotil aj na mobil a chcel mi to poslat z mobilu na mail a nieco tam ma doserkane, tak mu to neslo.......
inac sa bohovsky smial, ked ma fotil .................... ze ci mi nesibe :slight_smile:
7. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, veľmi vám ďakujem za gratulácie, ešte som zo všetkého taká zošokovaná, že neviem ani kde som-čo som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale poviem vám, že už nikdy nebudem nič študovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:, len to čo mi prinesie úžitok a radosť :grinning:

zuzu- vidíš a ja som dnes bola celý deň na Ľadovni :grinning: :grinning: :grinning:. Kedy pôjdeš najbližšie do Vr? :grinning:

dnes sme mali besiedku v škôlke, tak som plná dojmov. ...hm.malý reve, idem kuknúť čo sa to deje v izbe....
7. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis bibi ze si to zvladla si sikulka :dizzy_face:
no ja dovaram jedlo ryzu a maso na hlivach :slight_smile:
7. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkamt- ségre gratulujem :wink: :wink: :wink: :wink:

lucxy- dík :wink: ...hm, žeby som išla vykradnúť chladničku? také chute si mi narobila :sweat_smile:
7. máj 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, preberali ste tu Míľu pre mamu? neviete Vrútočanky, či bude aj v našom malom mestečku? :grinning: :wink:
7. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Bibinka - gratulujemmmm :dizzy_face: :dizzy_face: mna caka navrat do skoly buduci rok (teda taky je moj plan) :sweat_smile:
Matica - na 90 percent som zbalena :sweat_smile: ale vsak do nemocky to mame max. 10. minut, a nas tatino bude mat aj tak stale pohotovost, takze v pripade potreby veci donesie :wink:
Lenka - ta linka na tu kocku je fajn. ma tam pekne torticky

Ja a stretko - eee, skoda. ale raz sa pridam :sweat_smile:
7. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saska- dík :wink:
7. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku vsetkym
7. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym :slight_smile: ja pijem kafco a idem upratat,,dneska vyzera ze bude krasne :slight_smile:
8. máj 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne sviatocne ranko...my sme po ranajkach, ideme dat kafe a sup na zahradu az do vecera :grinning: :grinning: :grinning:
idem kuk albumy....
8. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej....som slepa, ci len nevidim....papies...kde je foto???baterky uz musis mat davno nabite :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz sa na tom pracuje, donutila som sa stiahnut aj ine fotky z fotaka, len dlho trva, kym ich vsetky pozmensujem ........................ :frowning2:
8. máj 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, teda aká kosť z teba :grinning: pekné to máš...Kubko je zlatučký...
My sme v MT, dieta extrém nespokojné tak pozorujem či dalšie zuby alebo čo nejdú...

pekný den :wink:
8. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj july,
uz som tam dala viac fotiek, tak neviem, ci to uz nacitalo .......
som Ti aj zabudla odpisat, ten kremik neponahla a pravdupovediac, mala som toho tolko, ze som nan zabudla .....
idete do BB?
aj nas je nespokojny, uz som pisala, ze kojim kazdu hodinu zasa .......... tiez asi zuby ........ :frowning2:
8. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda....klobuk dolu...hezkyyyyy...
8. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac chcem predat trojkombinaciu Quinny Speedy SX, keby ste o niekom vedeli ......
inzerat je nahodeny aj na konovi aj na MMB ..........

zuzu diky :wink: viem, ze sa Ti to auto paci ............. :grinning:
8. máj 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Pepies - kocenda z teba :wink: , a Jakubko je tiez podareny :wink:

Btw k autu - pozor, ked raz budete menit rezervu, na jej opatovne prichytenie. ma to blby system. ja som kvoli tomu mala nehodu, lebo mi rezerva vybehla spod auta :sweat_smile:
A hod si inzerat este na babybazar - mozno tam sa postasti
8. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, aj tam mam nejake vecicky, co predavam, myslim na Babybazare .....

preboha Katka, ani mi nehovor, ze budem menit rezervu, to som este v zivote nepotrebovala, tak to prosim neprivolavaj .... :wink:

diky za kompli-mente :slight_smile:
8. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, na uvitanie dietatka v galerii moze ist aj sirsia rodina? Urcite by chceli ist aj stari rodicia a krstna. Plus k tomu my dvaja, to by nas bolo 7.
8. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tu este niekto, kto ide na uvitanie 16. 5.? Mozno Terqa?
8. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok