Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
13. máj 2009

kazde ranko 😉

pepies
13. máj 2009

ahojte,
tak ste ma navnadili, ze asi pojdem do Heliosu sa opytat na tie znamiena ...... Dala by som si asi vybrat 2 kusky .... Je mi z toho normalne zle, ked si to predstavim.
Neviete nahodou, ci to mozem absolvovat - myslim tu lokalku, ked kojim?
Nicol myslim spominala, ze ked uznaju, ze znamienko netreba vyberat, tak si aj tak zacvakam....... Lenze ja mam dalsich 50, ktore by mi mohli vybrat ........

lenkamt
13. máj 2009

no čo pijeme kávu, nebo co????????? 😀

pepies
13. máj 2009

nee 😝

ukana
13. máj 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 idem si ja kavu spravit........vcera som do noci pozerala film Australia na dvd.....pekne.... 😉 😉

zuzu13
13. máj 2009

jj...pijeme veru...kafickova siesta... 😉
ja som si prave doriadila, dovarila, vypijem kafe, medzitym hodim sprchu a ide sa do sveta... 😀

pepies
13. máj 2009

tak kavickarky a australcanky, uz som tam volala, volne maju najblizsie zac. jula, to mame po dovolenke akurat, len mam este volat na obed priamo plast.chirurgovi, ci mozem, ked kojim .....
takze zobrala som osud do vlastnych paprc ....... 😕

nicolmt
13. máj 2009

pepies mozes aj ked kojis..do 2 hodin sa injekcia vstrebe takze ked si to tak naplanujes 😉
a v heliose si cvaknes za kazde...v MFN su zadara tie co "treba" vybrat

pepies
13. máj 2009

nicol do MFN ma uz nikto nikdy viac nedostane !!!!!!!!!!! vyberali mi tam 8 a nikdy viac,vsak som pisala .........

inac nestretli sme sa my vcera nahodou, nebola si si pre Next v Kosutoch II? som Ta podla fotky identifikovala ....... 🙂

bocmanka
13. máj 2009

🙂 kto chodí pre next do košút II. ky?....k ľubke?

pepies
13. máj 2009

boc .... ja .........
a zdalo sa mi, ze som stretla aj Nicol, ale nie som si ista ...... 🙂

pepies
13. máj 2009

ste vyhrali Leni? 😉

lenkamt
13. máj 2009

sme dostali za nákup tescomáckych vecí 😉

nicolmt
13. máj 2009

pepies 😲 vsak sa mi zdalo...povedoma holka len so tam nestihla zaradit ze kdo, do kelu, kdo? 😀 😀
no a boc aj ja..vcera som bola 😉

abetka
13. máj 2009

😉 baby dajte nejaky link na tu babu s Nextu

pepies
13. máj 2009

abetka, tu je link na Lubicu, co robi next .........

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20224

zuzu13
13. máj 2009

wow...tu sa nakupuje jedna radost...my sme prave dorazili domkov...Lucka obeduje, pracka perie a ja som prisla kuk na MK...

pepies
13. máj 2009

baby takze 7.7 idem na znamienka ......

mne prisli vcera tie plavky z Nextu, tankiny som si objednala prvy a posledny krat, som v nich ako safalatka a este sa mi v nich zvyrazni brucho, pretoze su riadne obtiahnute ............... ale gatky su dobre, take trenkove .....
na modelkach vyzera vseto krasne .... 😖

http://www.next.co.uk/shopping/women/swimwear/1/2

lenkamt
13. máj 2009

ideme spať či čo??? 😀

Peti - plavky vyzerajú pekne 🙂 a s tou safalatkou to snáď nebude také zlé 😉

lucxy
13. máj 2009

lenka ty spavas kazdy den cez obed?
no plavky vyzeraju super 🙂

lenkamt
13. máj 2009

nie vždy, baby zaspia o 12, ja sa do 13 najem, posurfujem a potom si ľahnem, niekedy zaspím, niekedy čítam 😉

lucxy
13. máj 2009

a kedy stihas varit a robit ostatne veci? 🙂

lenkamt
13. máj 2009

ráno vstávame 6.30, kým baby približne do 7.30 pozerajú rozprávky ja upracem, vychystám Verču a zalejem si kávu. potom nakuk pri káve do pc 😀 potom priebežne zabávam s niečím deti a hádžem do práčky/chystám varenie. potom príde mamina a ja varím na dva dni/žehlím keď je navarené 😉 po obede deti spia a ja mám veget. potom ich znova nakrmim a ideme pre Verču, potom príde chlap a ideme von, no a to už je večer. a toto stále dookola 😀

abetka
13. máj 2009

leni aj ja to tak robim ako ty, ze ked mozem si s malym lahnem 😀
A varim bud hned rano, alebo vecer , vlastne kedy sa mi chce 😀

lucxy
13. máj 2009

no este ze ti pride mamina 🙂 aspon daco,,,a inak sa spolu hraju ci nie?

lenkamt
13. máj 2009

keď sa nebijú tak sa hrajú 😀

pepies
13. máj 2009

baby len si pospite, ked sa VAM da, treba si oddychnut !!!
plavky su velmi pekne, ale do prdele, ten vrch by sa mi zisiel vacsi, asi si idem zmenit moj nick na RobustnicaMt 😝

lucxy
13. máj 2009

pepies ked si nespokojna, tak stym nieco rob,,,zmen stravu a zacni cvicit,,,lebo ked sa nebudes pacit sama sebe tak budes stale na to mysliet 🙂

pepies
13. máj 2009

jasne, uz VAS s tym musim otravovat.
lucxy vsak ja s tym aj nieco robim, ale cvicit budem az ked prestanem kojit, zatial som iba upravila stravovacie navyky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre