• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
pepies neboj sa ono to pojde dolu ved maly ma len 8mesiacov,,,a nevyzeras ako robustnica :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som tu nebola mala stale chora tak dokola behame po dr :frowning2:
13. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som si kupila melon ten zlty v lidli a je fajnovy :slight_smile: mnam mnam
13. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy, ja ten zlty neznasaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jedine jedlo, co nezjem, zlty melon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj muz neznasal granadir, ale na vojne sa ho naucil jest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erika a co mala tak to je dost na prd ze je stale chora,,,kolko tam uz chodi?myslim do skolky
ukana je sladucky :slight_smile: ale najviac milujem dynu
13. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chodi nechodi od septembra
13. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello
erika, zijes???dlho sme sa nevideli... :grinning:
idem hodin nove foto...mali sme balonovu party... :grinning:
13. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak a teraz musim ist do mesta kupit balon
13. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

staci do lidla...je ich tam 50 ks za 1 eur. a nejake centy ... :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence.

Nemáte niektorá požičať (a v prípade spokojnosti predať) elektronickú odsávačku Avent s reguláciou rytmu odsávania MM?
Vopred ďakujem za odpovede na IP.
13. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasoa...rada by som ale nepomozem ti... :sweat_smile: nemam...
13. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu :astonished: akurat som dnes tie baloniky kupila :sweat_smile: dokonca aj tie tvarovacie (na tie sa tesim JA)..musia ale vsetky pockat na sarinu oslavu :sunglasses:
saskarisko...a ty poslusne kazdodenne hlas stav :wink: inak som sa odhlasila z hudobky, budeme chodit len do konca maja, saru to tam uz nebavi :confused: a 28.5 je este vystupenie deticiek z hudobky :sweat_smile: :sweat_smile: tak budeme mat peknu rozlucku :sweat_smile:
13. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá tei čo ste spomínali to plávanie detičiek, že už nieje tak dá sa teraz ísť niekde plávať zistili ste niečo?
13. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikulka no zatial moc nezistili :unamused: ale keby som nebola skleroticka tak som sa mohla dnes spytat v MC lebo tak nejake mamicky spominali ze idu chodit plavat s detmi na hurbanku na kurz, ale nie cez moko :unamused:
no a ja mam zatial len tu ideu..v nedelu je hurbanka verejne aj od 14 tak hadam skusim tam..vsak bazenik detsky tam je :slight_smile:
13. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nicol - zajtra zoberiem von tie veci na tortu a callnem ti kde ste, oki?

a idem ti dať do ip recept na piškotu a krém, dám také detské aby mohla papať aj Sárka :wink:
13. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to tam, môžeš zháňať ingrediencie :grinning:
13. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dikyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile:
dnes budeme von od ca 14tej az do umorenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. máj 2009 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Nicol - tak sa hlasim. stale v celku :sweat_smile: :frowning2: , uz chcem byt rozdvojena. a tetuska nerobila problemy ?. my sme nestihli ani fotenie, ani vystupenie :frowning2:, no co uz
Lenka - aj ja si prosim recept do IP
Pasoa - ja mam len rucnu medelu, takze nepomozem
14. máj 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja mam Medela Mini Electric, ale este vecer odsavam na kasicku, tak ju budem predavat neskor ..........
14. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,no kavu mam pred sebou a saskarisko to ti verim ze uz chces byt rozdvojena,,,,a ja mam tiez rucnu medelu,,, :slight_smile:
14. máj 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aj ja už pijem kávu, dnes krpce spali až do 7 :slight_smile:

Kati - máš to v ip, tebe už zostávajú iba schody, hore/dole, držím palčoky aby to bolo rýchlo, už chcem vidieť princezničku a hlavne očakávam sms, aby som mohla informovať na koni :grinning:

ja nemám odsávačku :sweat_smile:
14. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boc - malá je krásna aj s rozbitým noštekom :wink: a aká zubatá, však má viac zubov ako naše :grinning:
aj keď my dokopy máme 32 :grinning:
14. máj 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: včera po výlete do polska som už nebola schopná ani tuknút do klávesnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sme išli tam sme vystáli peknú kolonu a nakoniec robili most presne pred trhoviskom to na scvoknutie :unamused: a niektorí šikovníci si to chceli skrátit cez tu prvú dedinu ale to im trošku nevišlo lebo sa potom aj tak nadpájali do tej istej kolóny z ktorej odišli. ale nakúpili sme vetšinu čo sme chceli a ešte aj tak pojdeme do domu nábytku lebo sme už nestíhali tak sa stavím na trhu zobrat čo sme si ešte doma rozmysleli :wink:
14. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny, nechcte si dat spravit umelecke fotky VASICH ratolesti?
kamoska je umelecka fotografka a pracuje s detickami - nadherne foti, pride k VAM domov .......... ma bezkonkurencne ceny ......
kukuk, ako nafotila vcera moje neterky, a to mi segra poslala zatial len 2 fotky :

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2758754&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2758755&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
14. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies tie fotky su fakt pekné :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, dakujem za IP. a dam potom vediet

Peppies a za kolko foti ?
14. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieť za koľko fotí :slight_smile: krááááááááááásne :slight_smile:
14. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies,mas nadherneho synceka.
14. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, mne sa tie fotecky tiez pacia. ze by som si urobila pre seba darcek na Riskove 2. narodky ? :sweat_smile: :grinning:
14. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok