• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminy z Martina a okolia, 3. časť

13. januára 2017 
:confused: kde ste?????

dúfam že Lucke je už dobre :wink:
18. máj 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katke blahozelam k Saske. Prajem vela zdravicka, pokojne babatko a co najmenej starosti.
18. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
hlasim sa z balkona...dala som si fajcpauzu...uz mam doma dve chore deti...Viktor ma vysoke teploty, zobrali mu krv, moc...sedimentaciu ma ok, moc ok...tak uvidime co povedia zajtra ake budu vysledky z krvi...teraz mi spia obe deti...a ja relaxujem v kvetinovej zahradke....na balkone :grinning:
lucka uz nemala teplotu, len sem tam sa este postazuje, ze ju boli brusko...vykaka sa v pohode...hnacku nema...tak verim ze to su posledne dve stolicky...co ju trapi...
18. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu- ja robím niečo podobné ako ty, tiež sa vytešujem v kvetinovej záhradke na balkóne, popíjam kafíčko a ciciak mi spí :grinning: :grinning: :grinning: .Bez cigy. Našťastie tí moji čertíci sú zdraví. Tvojim prajem skoré uzdravenie. :wink:
18. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi...dakujem...este ze mame tie balkony, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...kde ste kto???
18. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam balkon :frowning2: :frowning2: ale presadila som aj izbove kvety, uz bolo treba :slight_smile: :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ukana....pracujes???
18. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: bohuzial :frowning2: :frowning2:

pozeram, ze mas deti obe chore, tak skore uzdravenie chorobkam :wink:
18. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
dnes som bola u dr...no a tolko chorych deti som uz davno nevidela...najhorsie na tom bolo, ze maju 1 WC...a deti museli utekat aj von...vsetko to hnackuje, vracia, horuckuje...a kym sme boli v ambulancii mala dr. 3 telefonaty a vsetko mali nalez....pneumokoka...no hroza, co sa to deje...
18. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nevrav :confused: :confused: , my sme (klop-klop) zatial zdravi.........ale pred rokom Matko aj s MM skoncili na infuzkach, taky virus crevnej chripky mali.... :frowning2:
18. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super...bola tam mamina, ze boli deti na skol. vylete...a polovica je uz chora...dalsi sa necitia moc dobre...
18. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moze aj salmoneloza byt :confounded: ..........na Hurbanke ju v skolke pred par rokmi (2-3) malo vela deti zo stravy z jedalne :confounded: :confounded: :confounded:
18. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neviete mi poradit, ci existuje aj nejaky dobry Hypermarket v Polsku blizsie ako Bielsko Biala?
chcem ist tento tyzden este na plienky a podobne hovadinky ...........
Poradte, ze kam ........... :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies ahoj...neporadim....nie ze nechcem...ale neviem :wink:
18. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana ani nehovor, ze salmonela...kamoska bola tyzdem s malou v nemocnici...a zistili jej ze ma salmonelu z piesku...potkany a mysi... :unamused:
18. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

pepies, neviem :unamused: , nechodim do PL
18. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak virusy utocia,,,no aj kamaratka teda jej muz vracia ,,,ja si pamatam my sme to mali v januari,,,niekto len vracia ale viem ze niektore deti mali aj teploty ale trva to tak 2dni,,,
zuzu nech sa ti rychlo vyliecia :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy ahoj...a dakujeme... :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zuzu ,,,, :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce mi zapnut skype...tak sliedim tu kedy kto napise... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi som zavisla,ci nie??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mas zapnuty skype,,,ja ta tam vidim :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze vonku teplo blleee :rolling_eyes:
18. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu dik, kuknem to.................... :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies tak ides na nakup? :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucxy chceli sme ist v juni, ked sa nam akurat minie posledne balenie plienok, ale vcera som si uvedomila, ze 1.6. nastupujem do prace, tak to sa mi uz potom nebude dat.
Tak si idem vyzistit tu na koniku nejaky dobry hypermarket, ak nie, tak pojdeme tam, kde sme boli minule.
Aj keby sme mali kupit len 5 baleni plienok, tak sa nam to oplati - usetrime 1.000,- Sk.......

Na googli som nic nenasla ............. :frowning2: Tak som hodila otazku do inych tem, mozno mi niekto odpovie ....
18. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hadam ti niekto povie ze kde sa dobre nakupit,,,ja som tak este nebola takze neviem ti povedat
no kafco vypite tak idem zmyt dlazky a zacvicit si dokial mala spi ,,,potom pojdeme vonku tak ahojky zatial :slight_smile:
18. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zuzu detom skoré uzdavenie :wink:
ja budem mat celý týžden obe baby doma tak sa tešííííím :unamused: niesú choré ale v piatok ideme na očné a od nedele im mám kvapkat niake kvapky a adka ráno vstala a začala plakat že vidí rozmazano( sa chúda zlakla) tak som ju nehala doma.
18. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam, ze sa niekto ozve, ak nie, pojdeme do Bielsko
18. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok