Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
19. máj 2009

no a ja nemozem vo stvrtok,,,,zeby v piatok?

lenkamt
19. máj 2009

no uvidíme, napíšeme si v piatok 😀 to sa akože rozbehneme na večer do jakuba? 😀

lucxy
19. máj 2009

ha ha zeby 😀 😀

lucxy
19. máj 2009

konecne mi dieta zaspalo uz som myslela, ze ma porazi ztoho pistania 😠

lucxy
19. máj 2009

ozaj kde je zuzu? dufam, ze detom uz je lepsie 🙂

bibinka
19. máj 2009

lenkamt,lucxy- my ostatné budeme závidieť 😀

lucxy
19. máj 2009

vsak dojdite aj vy 🙂

lucxy
19. máj 2009

uz ide trma vrma,,,zatvorte si okna 🙂

bibinka
19. máj 2009

lucxy- aj by som šla, ale Alexík by moju neprítomnosť od 16h nerozchodil 😖 , stačí mi ten "Jakub", aj to neviem ako dlho sa tam zdržím. Ale v iný deň mi stačí brnknúť 😉

lucxy
19. máj 2009

no ved ja idem aj smalou 🙂

bibinka
19. máj 2009

fakt, začalo pršať, no to bude cesta do škôlky 😖

ukana
19. máj 2009

bibi, tu v MT prsalo a uz aj prestalo.... 😉

ukana
19. máj 2009

..........a zasa zacalo 😅

matica2
19. máj 2009

mám pocit že to od vas ide sem 😀

zuzu13
19. máj 2009

ahojte
tu som...Lucka je zda sa OK...Vito ma velmi zle krvne testy...ale sedimentacia je unikatna...dobra...ale aj tak ma antb...v piatok ideme na kontrolu a pondelok ideme na dalsi odber krvi...no a najhorsie su hodnoty na alergiu...hranicna hodnota je nejakych 240 .... a Vito ma cez 1.300...a ziadne priznaky alergie... 😨 nerozumiem uz nicomu...dieta je ok a nie je ok...

zuzu13
19. máj 2009

no a zabudla som to najdolezitejsie...sarinke vsetko naj...cmuk..cmuk...cmuk...

a to pivo....idem aj ja...aj s dietatom...ved cele dni som doma...nic nerobim....xixixi

zuzu13
19. máj 2009

lenka mas IP

bocmanka
19. máj 2009

🙂
čafte, ja zas len na skok, ale čítam vás poctivo..
oslávencom všetko naj naj, sárka má už rok????? 😲 😲 😲
😵
mňa mamina dnes pozvala na obed k nim do práce, tak sme dlhoooo brázdili s romy mestom,a milujem fontánky, čo vyvierajú zo zeme, tie na začiatku mesta...dostať odtiaľ moje drahé dieťa..hrôza!!!!
takže som ani nevarila, a mám modrý pondelok , ale manžel príde podvečer z práce, tak mu spravím jeho obľúbenú špargľu...
🙂 chalanom som kúpila cyklistické rukavice,budú happy /lenka ty cvičky, ja rukavice....../
v štvrtok odchádzame na lyžiarske sústredenie do bojníc, takže berieme caky-paky, bicykle, korčule, plavky a to zase bude.....
bráchovi som dala preddavok aj s frajerkou, nabehnú k nám domov na tri dni, kým budeme preč a majú za úlohu ho celý vyriadiť....čo myslíte, nenájdem si kúlničku na dříví???...xixixixixix 😕 😕 😕 😕 😕

bocmanka
19. máj 2009
zuzu13
19. máj 2009

jeej...bocmanka...aj my mame dnes na veceru sparglu... 😀

zuzu13
19. máj 2009

halooo....kde ste kto???
my sme uz po veceri....boze tak som sa "nazrala"...jajajajajaj...ale co uz...zapekana spargla s brokolicou v syrovej omacke...no nejedz to... 😅
mangel isiel kupit pivko a mne cervene vinko...takze dame si na zdravicko...po veceri...zdravotne... 😉

matica2
19. máj 2009

zuzu tak prajem príjemné trávenie 😀

nicolmt
19. máj 2009

dakujemééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

este musim bezat oslavenkyni full servis robit 😝 vecer docitam 😉

matica2
19. máj 2009

nicolmt slečna je zlatunká 🙂

zuzu13
19. máj 2009

jej...nicol. mala je zlatunka...a torta vyzera doooobreee... 😝

matica dakujem...uz travim....dala som si vinko...takze je to ok... 😀 😀 😀

bibinka
19. máj 2009

čaute, tak o pol 3 som šla v najväčšom lejaku pre Filátko do škôlky, no a zo škôlky sme sa išli zase rozvariť. Našťastie som šla autom, chichi, škôlka za rohom a ja si riť vyvážam 😀 😀
Ukana, šla som okolo tvojej robotky, ale nestavila som sa, bo som musela chytro nakúpiť na zajtra nejaké darčeky dvom chalanom+mojim aby nezávideli 😅 . Návšteva mi príde na celý deň, tak na koňa ani nemrknem ☹

nicolmt- krásne dieťa,krásna torta......hmmmm mňam, určite výýýborná torta 😀 😀

zuzu- ja tiež tlačím zeleninový šalát, lebo som zistila, že nemám "rozlet" v rifliach, sú mi tesnejšie.............a musím schudnúť do promočných šiat, kua, no ale ako mám nejesť čokoládu, že? 😀 😀 😀 😀 😀 ale to víno si veru dám, mám načaté v chladničke ružové 😝

ukana
19. máj 2009

icol, vela stastia a zdravia oslavenkyni 😉 😉 krasna fotka 😉 😉 😉 😉

zuzu13
19. máj 2009

bibinka, zlatko...nestresuj...ja som od 1.5. znovu na MD...a je to hrozne....vaha uz ani nechce ukazovat, kolko vazim...a ja sa uz niekedy ani nemozem pozriet sebe do oci....tak som si povedala, ze ked ja...tak cela rodina... 😀 😀 😀 😅 😉 🙂

zuzu13
19. máj 2009

a co sa sladkosti tyka...to ja nemusim...vobec...max. pred mrchou zjem deli ...a tot vsjo...ale co uz...hlavne ze som zdrava... 🙂

matica2
19. máj 2009

no to ja pred mrchou a počas zjem co mna nezje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre