Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
25. máj 2009

dobré ránko 🙂

kde je Zuzu a Lucia???? to tu dnes idem piť kávu sama??? 😅

lucxy
25. máj 2009

tu som lenka,,,, 🙂

pepies
25. máj 2009

ahojte,
s tou tortou mi nahodou neviete poradit baby?

lenkamt
25. máj 2009

Peti - jedina tá baba čo som dávala link, tá z mmb, nájdem ti ju? ale to bude asi pálka 😅

lenkamt
25. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aké sme promptné 😀

matica2
25. máj 2009

dobré ránko každé ránko 🙂 ahojte 🙂
dnes pečieme? tá baba bude určite drahá ale ked sú nieke okrúhliny tak to za to stojí 😉

ukana
25. máj 2009

😀 😀 😀
ja idem nakoniec upiect tortu sama, uz mam nastudovane vsetko, este to dat nejak dokopy 😅 snad bude jedla 😔

lenkamt
25. máj 2009
lenkamt
25. máj 2009
pepies
25. máj 2009

to pivo je kraaaasne, ale to by som v zivote nezvladla !!!
prsia mame doma, he he he ......

Lenka diky moc za ten tip na tu babu na MMB, napisem jej, som zvedava na ceny.................

lenk30
25. máj 2009

dobré ránko

peťka, ja som Filipovi na 30tku dávala robiť tortu v Priekope. On je offroaďák - a urobila mi ju v tvare jeho auta, miesto ŠPZ, že Filipko 🙂 Kokso, ja mám dve deti doma. Ale bola krásna, vkusná a hlavne dobrá. Som jej povedala, že nech nešetrí, že tam chcem masielko, nie tie umeliny a bola mňam mňam.
a ešte sme mali stretko zo stredenj - a jedna bývalá spolužiačka ich doma pečie.

Tu sú čísielka: 0902 460889 a tá spolužiačka:949808329

Inak som myslela, aká hovadina, že chapovi tortu. Ale tak sa vytešoval ako decko, si ju fotil, 3x za sebou si sfúkol sviečky, skoro som sa došúľala.........

matica2
25. máj 2009

nicolmt si my poradila akú tortu budem sašenke na tri rôčky 😉 hello kitty lebo je krásna tá tvoja

pepies
25. máj 2009

Lenka druha, diky............
Chcela by som marcipanovu s visnovym dzemom alebo taku nejaku kombinaciu ...........

pepies
25. máj 2009

baby a som v prdeli, tak holka z MMB ma uplne plno, ze som to mala objednat 2-3 mesiace dopredu.
ked ja vsetko na poslednu chvilu.......................
ach jaj, bude babovka ......... ☹ ☹ ☹ ☹

lenkamt
25. máj 2009

Peti - tak skús to číslo čo ti tu hodila Lenk30 😉 alebo upeč koláč a vykroj z toho fľašu 😀 ono podľa mňa upiecť dve piškoty normálne na plechu a potom vykrojiť tvar fľaše nie je ťažké, do toho plnku a potiahnuť marcipánom, dočačkať - asi nie ťažké ale prpľačka, to by chcelo ministretko, zo pár pív a môžme každá pridať ruku k dielu 😀

pepies
25. máj 2009

juuuj lenka, ja viem upiect tak akurat zemiaky, mna to vobec nebavi, mam len nervy z toho, ked mam nieco upiect, este aj babovka sa mi nevydarila, proste jednak nemam v tom prax, a jednak mi to nejde .........

skusim potom zavolat tej holke, co dala cislo Lenk30.........

zajtra ideme do toho Polska, mam Ti kuknut tie botinky pre dvojicky?

ukana
25. máj 2009

leni, nevies, ci niekde v MT dostat marcipan? v nejakej cukrarni? potrebujem len trochu... 🙂

lenkamt
25. máj 2009

Peti - ak by si bola taká dobrá a milá, dík 🙂

Ukana - neviem 😅

nicolmt
25. máj 2009

baby ladovcanky, kam dnes ideme ked je take teplo 😕 vsak na ihrisku zomrem 😝 😀

pepies
25. máj 2009

Lenka jasne, pozriem Ti ich.

aj ja vyrazam vonku - Tour de Podhaj-Kosuty-Zaturcie.

Je strasne teplo.

Tak pekny den vsetkym. 😉

lenkamt
25. máj 2009

Nicol - no navrhni , ja sa prispôsobím, auto mám 😉

julyb
25. máj 2009

Ahojte,
veru vonku riaden hic, ja som umorená zo včerajška, z Bojníc, tak my dnes asi dobre padne den oddychu, my chodíme podvečer hore na Stráne na zmrzku tam je umelý trávnik, domček, pastelky, a hračky...tak tam sa prehráme chvílu, inak tiež neviem kde v tomto teple, jój uch nech máme záhradu pred domom dokončenú lebo ma porazí....
Peti, sprav mu obyčajnú piškótovú tortu, daj mu pusu, kúp si nové sexy spodné prádlo a bude happy, na môjho to zaberá 😀 aj ked 30-tka je 30-tka...A zabudla som dakujem za gratuláciu...

pekný den 🙂

nicolmt
25. máj 2009

leni ja tiez 😉 😝

a keby sme skocili do tych sucian? orei? netusim 😕
kedy vstavate? lebo sara akurat dospala..a dasli spanok viem prisposobit, prip. jej bude stacit cestou domov v aute 😝
kdo este ide??

lenkamt
25. máj 2009

no ja neviem, to je dosť ďaleko, mám fest mrchu tak sa nechcem vzďalovať na neznáme miesta 😅

my spíme do 14.00 ale musím čakať verču, takže ja som ready až tak 15.45-16.00 😉

lenkamt
25. máj 2009

Nicol - tak máme tu návrh ísť do priekopy k Lucxy na ihrisko 😉 sú tam aj stromy, tak snáď sa neupečieme 😉

ideme? ja by som šla 🙂

nicolmt
25. máj 2009

OKI to by slo 😅 je tam pieskovisko?
cinkneme si okolo 15.30 pre istotu, aby mi uz nieco nezorganizovali 😝
july ides?

lenkamt
25. máj 2009

takže 15.45 ťa predbežne čakám pri konečnej na tom kruháči akože 😉

Zuzu - teba ak chceš ísť čakám 15.40 pri aute 😉

lucxy
25. máj 2009

zrazu to bude big stretko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre