Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
23. mar 2009

baby ake pracie prostriedky pouzivate, ked periete detickam? Ja mam Lovelu + na skvrny som pouzivala zlcove mydlo z DM-ka, ale ako maly zacal papat uz zeleninku, zle to ide dole a dokonca aj ja som spinava, tak neviem, ci mozem pouzivat napr. Vanish, ci to nejako nebude skodit malemu..........
Poradte. 😉
Dakujem.

matica2
23. mar 2009

ja som používala lanzu a pekne sa my všetko vypralo

adiku
23. mar 2009

pepies idete do Polska?? My tam nechodime skoda ze neviem ake budu postielky mozno by som dala ti aj kupit. Mas predtsvau aku chces??? A co to tam stoji???

inac baby to pocasie hotova katastrofa brrrrrrrrrrrrrrr

zuzu davaj potom info ze ako vitko drzime palce myslime myslime

matja
23. mar 2009

pepies, kde v dm-ku najdem zlcove mydlo? Vcera sme sli do dm-ka hlavne kvoli tomu a kupili sme vsetko mozne, len na to mydlo som zabudla.
Inac pouzivam lovelu a teraz som si kupila Persil sensitiv. Ja pouzivam aj latkove plienky a raz som dala do jednej pracky aj ariel - odstranovac skvrn s plachanim naviac a malemu to nijak neuskodilo. Ale kazda pokozka je ina a inak citliva...

pepies
23. mar 2009

Adiku chcem nejaku jednoduchu, moc ju nebudeme vyuzivat, len mozno par krat u nasich a u svokrovcov + cele leto sme na chate, tak tam by sa nam zisla, cize nevyhladavam nic extra, pacia sa mi tieto, len neviem, ci ich tam budu mat, stoja okolo 1500 Sk, presne z tejto znacky mam aj ohradku a kazdy mi ju chvali ............. 🙂 viac ako 2000 za nu nechcem dat ............ napis mi, aku predstavu by si zhruba mala, hlavne farbu + do akej ceny a ak sa zmestime do auta, tak Ti ju kludne kupim.............. takze tu je ta, co mam vyhliadnutu uz davno, mozno sa Ti bude lubit, len dufam, ze ich tam budu mat ..................

http://dino.sklep.pl/nowy/linki/meble/lozeczka_...

pepies
23. mar 2009

matja, zlcove mydlo maju normalne medzi pracimi prostriedkami, je dostat aj ako klasicke mydlo aj v tekutej forme 🙂

len22ka
23. mar 2009

pridávam sa do debaty 😅
pepies: ahoj. túto istú ohrádku mám aj ja (a presne aj túto oranžovú) a som veeeeľmi spokojná...tu som za ňu dala 43eur..

pepies
23. mar 2009

len22ka, to je cestovna postielka, teda ak myslis na ten link, co som poslala.......... ale moze sa to kludne vyuzivat aj ako ohradka 🙂

ohradku mam Play - Jungle 😉, je velka, meter krat meter 😉, stala okolo 2400,- Sk

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

abetka
23. mar 2009

ja pouzivam lanzu ale teraz MM kupil palmex a celkom fajn. A na bavlnene plienky tiez davam Ariel odstranovac skvrn 😉

pepies
23. mar 2009

aj ja som si kupila teraz ten ariel odstranovac skvrn, tak uvidim, ci to zislo, akurat som prala 😀
len ta Lovela mi moc nevonia ...............

len22ka
23. mar 2009

hej hej cestovná postieľka len som sa zle vyjadrila 😕 ale ja som to používala aj ako ohrádku, len teraz už malý lozí a chytá sa chodiť tak už mi v nej nechce byť cez deň

pepies
23. mar 2009

hej je to fajn, ze sa to moze vyuzivat aj ako postielka aj ako ohradka 😉 aj mne sa zda sikovna a myslim, ze nam bude stacit

zuzu13
23. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

...videli ste? mne sa takéto riešenie páči...xixixi...a a j cena je dobrá 😀

pepies
23. mar 2009

zuzu riesenie dobre, ale pre vacsie dieta ................
my rozhodne cestovnu postielku potrebujeme, hlavne cez leto na chatu, cez den ju budeme vyuzivat ako ohradku 😉

pepies
23. mar 2009

v tom obchode maju aj postelne pradlo od vymyslu sveta, som zvedava, ake budu ceny, ale celkom sa mi to paci:

http://www.gluck.com.pl/?a=pokoiki

lenkamt
23. mar 2009

čafte 🙂

Pepies - ja idem zajtra do Zywiecu, stretneme sa??? 😀

ja som včera v rádiu započula, že prvé dva aprílové týždne má byť teplo, ževraj až 20C 😕 😅 jasné že u nás 12C, ale aj to beriem 😀

abetka
23. mar 2009

zuzu to sa mi paci co si sem dala 🙂

matica2
23. mar 2009

lenka si si u mna šplhla tou pozitívnou správičkou 😎

saskarisko
23. mar 2009

Baby toto mi nerobte s tymi linkami na detske veci, ja chcem este nove hniezdo, len do polandu sa uz nedostanem 😅 , ale asi to urobim tak, ze sa spolahnem na jedneho dobreho uja, ktory mi hadam nejake vecicky pokupi. 😅

ano, ano slniecko. boli ste dnes aj niektora vonku s detmi ?

lucxy
23. mar 2009

no stym oteplenim to som aj ja pocula ale uvidime aka bude realita 😀

pepies
23. mar 2009

lenka a kde je ten Zyviec? su tam nejake obchody?
my ideme stredu do Bielsko Biala ................. 🙂

bibinka
23. mar 2009

čaute, už šálite s Poľskom? juj, aj ja by som šla, asi zájdeme v polke apríla.

pepies- Žywiec je po ceste do Bialskej. Pôjdeš cez Skalité-Čierne normálne je tam nová diaľnica(neplatí sa) ,nemáš sa kam stratiť. A v tej Bialskej potom odstavte auto pri Mc donaldovi- je to asi pred druhou veľkou križovatkou po pravej strane. je to zadarmo, môžeš tam byť aj pol dňa a do centra je to cez prechod pre chodcov.

daj potom vedieť, kde si čo pokúpila a hlavne pofoť... 😀 aspoň tu budeme slintať, že aké dobré nákupy sa tam dajú urobiť. a ideš vyslovene len na tie detské veci?

lenkamt- ty chodíš do Žywiecu?

pepies
23. mar 2009

bibi idem vyslovene na detske, bo na seba momentalne nekupujem, kedze som ako mroz, mam 15 kg navyse, tak kupujem iba Jakubkovi a manzelovi 🙂
este sa mozno zastavime tam, kde nam robili kuchynu, potrebujeme si dat urobit skrinu do chodby 😀

bibinka
23. mar 2009

ahá, tak si píš aj názov ulice,kde si nakupovala,aby som tam v piatok(možno) pokukala aj ja nejaké veci. I ked mi teraz došlo z Anglicka koooopec krásnych vecičiek- ja som si just objednala menšie veľkosti a teda "musím" schudnúť.
Ozi ,nechcete niektorá také maskáčové balónové dlhé nohavky? mne sú väčšie-sú 38 a 40, ja by som potrebovala 36. (značka Airwalk).písnite do ip.

pepies
23. mar 2009

bibi provokujes ze nosis 36-ku? 😉 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

a v tom Zivieci je co prosim?

bibinka
23. mar 2009

pepies- niééé, neprovokujem,, ja mám riť na 38-40, vršok ledva 36- tak si vieš predstaviť 😀 😀 😀 😀 a pred tehotenstvom to bola tá 36. 😝 tie gate- každý výrobca má iné miery, nedá sa to tak na diaľku odhadnúť. tak som skúsila tú 38 a div sa svete, veľká 😀 😀

Žywiec je jedna ulica, okolo ktorej sú obchody, také menšie mestečko.že vraj sa tam dá nakúpiť, ale neviem nič bližšie

pepies
23. mar 2009

pytam sa ako debil, ale ked uz pojdeme, tak by sme sa tam mozno stavili, muz by si mozno cosi mohol pokupit na seba .........

do prdele, ja som nosila 38, ale tehulstvo mi pridalo 25 kg a ostalo mi 15!!!!!!!! stale sa len utesujem, ze hlavne ze je maly zdravy a podobne vecicky, ale niekedy to cloveka stve.................... vsak hadam sa dostanem do normalu................

saska ty si chcela tusim, aby som Ti kukla tie surodenecke kociky?

pepies
23. mar 2009

baby kukajte, co som objavila, co poviete? Ruzbachy sa dostavaju do povedomia slovenskeho kupelnictva !!!!
paci sa mi to celkom .....

http://www.ruzbachy.sk/akcia_atlantida2009.php?...

julyb
23. mar 2009

Sari ty tiež zhánaž hniezdo, ja potrebujem také super pevné aby mi ho malý neodmontoval 😀 všetky už mám dotrhané, tie čo dala Peta link vizerajú super 😉

nicolmt
23. mar 2009

no babenky len pekne ponakupujte v tom Polsku, my sa hadma tiez vyberieme
i ked kocik idem kupovat tu nakoniec...pepies to ty si mala vybraty ten chicco? a tu postielku tam budu isto mat, to je hadam napredavanejsia polska znacka..ja mam tiez od nich, ale tu vyssiu radu..teraz by mi samozrejme stacila uz aj tato

jo a tie co chodite do nasho ladovneskeho sekaca...hor sa tam 😀 rozhodli sa ze je jar, leto a vsetko ostatne likviduju a vyhadzali do kosov po 1-3 eurace 😕 da sa aj pekne najst..ja som len na prvy vbeh (kedze sme boli so sarou na prechadzke) kupila jarnu budnicku, mikinku a zupan 😎 a este mali uuuzasne plavky ale sa mi zdalo smiesne ze rocne dietko v celych plavkach..na plienkach 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre