Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
1. jún 2009

matica- ja neviem čo na ňom vidia, ale aj moji sa idú zblázniť ak ideme okolo pieskoviska. 😀

bocmanka
1. jún 2009

http://www.mojmartin.sk/popup.php?zobraz=poduja...

dáme stretko cez víkend v amfiku?

bibinka
1. jún 2009

to vstupné je 1000 sk,nie? moc veľa pre mňa....

ukana
1. jún 2009

bibinka, ktosi mi vravel, ze je akcia, 25 Eur za listok + k tomu jeden zadarmo 😉 ,,,,,,,,,,

bibinka
1. jún 2009

no aj to je dosť. ja mám radšej iných spevákov a kapely. ale neberiem to nikomu ak chce ísť, to je samozrejmé.

julyb
1. jún 2009

Môj muž malému spieva večer ked ho kúpe:"Ak nie si môj, tak potom neviem čí si, máš detskú tvár a hrozne dobré vlasy" tá pesnička sa mi páči....

bibinka
1. jún 2009

julyb- 😀 😀 😀 😀

zuzu13
1. jún 2009

jaj...do amfika by som sla...ale je to fakt drahe...a aj tak sme ten vikend mimo Martin...

matica2
1. jún 2009

haaaaloooooo kde ste čo ste zamrzli 😀 😀 😀 ja kúúúúrim 😵

zuzu13
1. jún 2009

ja som tu...

co kuris???je ti zima????

matica2
1. jún 2009

aaano je my zima 😒 aj pre baby aby zas neboli soplavé 😅

bibinka
1. jún 2009

ty kúriš? a my vetráme jak diví. Krpci hneď kašlú len čo majú zatvorené okno v spálni. Teraz som ich vyhodila ešte vonku s ocinkom, hádam sa mu zase žiaden nestratí 😅

matica2
1. jún 2009

veeed už dohára len so prekúrila 😅 😅

bibinka
1. jún 2009

jáj, teraz mi došlo, že si v dome a ja v presušenom byte, sorry. aj svokrovci prikurujú,ale len v peci v kuchyni keď sme tam, ráno prekúria a je tam tak príjemne... 🙂

bibinka
1. jún 2009

tak to tu opäť uzatváram, dobrúúúú 😉

lenkamt
2. jún 2009

dobrééééééé ráááááááááánko 🙂

kde ste????? káva ništ? 😀

dnes vyzerá že nebude pršať - nejdeme niekam kočíkovať? 😕

zuzu13
2. jún 2009

dobre ranko
bola som na ockovani s detmi...teda len s vitom, lebo lucka od 23,00 horuckuje...takze mame doma maroda...39 st. teploty....ale robila jej dr. vysetrenie z kvapky krvi-crp-a je to len nejaka viroza...netreba antb...zatial...tak dufam, ze coskoro bude fit...kedze mam v sobotu stretko a okrem toho ideme na chatu.... 😠 ...ako naschval

bibinka
2. jún 2009

čaute,

úha, kočíkovať by som šla, len niekam do Vrútok. Som obmedzovaná deťmi, pre Fifka chodím o 15h, takže kým sa niekde dopracem,bude po slnku 😒

zuzu- no to poteší... ☹ ,pozdravujeme Lucinku a prajeme skoré uzdravenie. A tá tvoja dr.má v ambulancii ten prístroj na meranie z crp?

lenkamt
2. jún 2009

Zuzi - ☹ zase teploty, chúďa dúfam že jej to čoskoro prejde

no a už to vyzerá zase kadejako, čo ideme po obede robiť 😠 ?

julyb
2. jún 2009

Ahojte,
my sme doma, Matko este spí...boli sme obzerať záhradníkov, či sa neflákajú a poobede netuším čo ideme robiť, počasie zas aprílové....ale výsledky z endokrinologie máme v poriadku tak sa teším, že je drobec v poriadku... 🙂
Lucké skoré uzdravenie... 🙂

lucxy
2. jún 2009

caute,,,dufam, ze Lucke cim skor prejde 🙂 posielame pusinky
nesiel mi net,,,,vonku je strasne fuci a fuci hmmm,,,,co tak zajtra stretko? hadam bude lepsie
dala som do rury ryzovy nakyp hadam to bude jedle

julyb
2. jún 2009

Lucxy, dajme stretko ale kde??? Ja som mala plnenú papriku od starkej tiež nie zlé... 🙂

lucxy
2. jún 2009

podla mna ide prsat lebo sa zatahuje na holiach,,,,tak skor zajtra ,,,,kde navrhujete?

abetka
2. jún 2009

ahojte.
zuzu / Lucke skore uzdravenie. Aj nasa mala je na ATB, ma chytene hrdlo a kasle ako stary hrniec 😝

ikulka
2. jún 2009

ahojkajte
aj my prajemechorobkam skore uzdravenie....sa ani nedivím z tohto počasia, že same choroby su.......
dufam, že sa už čoskoro vylepší

lucxy
2. jún 2009

zuzu ako uz je lepsie? 🙂

pepies
2. jún 2009

ahojte,
chorobkam skore uzdravenie .............

July - si obzerala zahradnikov???? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucxy
3. jún 2009

dobre ranko,,,,akurat popijam kafco 🙂

lucxy
3. jún 2009

no dneska vyzera, ze bude lepsie pocasie,,,chce sa vam dojst do priekopy? 🙂

lenkamt
3. jún 2009

ahojte 🙂

ja nemôžem, prídu nám gratulovať a zajtra potrebujem ísť do mesta, v piatok odchádzam na tri dni preč, tak zase až v pondelok,ale budúci týždeň už má byť pekne a teplo tak niečo spáchame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre