Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
8. nov 2009

🙂 julyb aj my ideme na lord of the dance... 🙂 🙂 milujem tento štýl

abetka
9. nov 2009

dobre ranko a pekny den 😉

lenkamt
9. nov 2009

ahojte 🙂

Lucinke dodatočne všetko naj 🙂 🙂 🙂

baby to čo je vonku??? 😝 to už viac asi ani nemôže pršať 😝

ellab
9. nov 2009

Ahojte 😉 😉
oslávencom všetko naj 🙂 🙂

lenkamt - hlásili slabý dážď 😀 😀 😀 tak neviem čo bude, keď sa naozaj rozprší 😀 😀

ukana
9. nov 2009

dobre ranko 😵

Lucinke vsetko najlepsie, hlavne zdravicko, lasku 🙂 🙂

.......... chčije a chčije........... 😠

lenkamt
9. nov 2009

Zuzu - neprídem k tebe do roboty, lebo som nakoniec na nete našla poistku za 91 tak som to rýchlo poistila, sorry, že som ťa s tým otravovala a nakoniec neprišla 😔

adiku
9. nov 2009

baby mna porazi danko bol dva dni v skolke a uz vcera zase zacal kalsat a take ma sopliky ze som ho zase nechala doma, je toto normal?? a to bol takmer 3 tyzdne doma no horor

lenkamt
9. nov 2009

Adiku - 😕 ☹

zuzu13
9. nov 2009

ahojte
aj Lucka isla dnes po 4 tyz. do skolky...tak som zvedava ako dlho vydrzime...
lenka, v pohode...ked je lacnejsia...len pozor na spoluucast...u nas je nulova... 😅

adiku
9. nov 2009

zuzu si doma? a ako vcera? stihla si?

zuzu13
9. nov 2009

"uz" som doma...vcera som to stihla "ltt"

adiku
9. nov 2009

a co lulu? ako 3 rocna??? tesila sa do skolky?

adiku
9. nov 2009

zuzu to co?? ved si poslala uvodnu stranku FB

zuzu13
9. nov 2009

no super...hlavne ze som si skopirovala svoj album...no co uz...tak si ma najdite...xixixi 😀

adiku
9. nov 2009

uz som pozrela FB krasne foto

adiku
9. nov 2009

ja som hladala a nasla a pozeram ze si uz aj spravnu link poslala 😀

abetka
9. nov 2009

ahojte. Adiku, skus si od dokiny pytat nieco na posilnenie imunity alebo skus ten imunoglukan, ale to dlhsie trva. Ja si pamatam, ze aj pokial sme ho brali bola mala chorlava, ale nemalo to taky prieh, ale teraz davam uz 4 mesiac a maly ma nadchu, no zatial to zvladame s kvapkami a homeopatikami. Alebo sa pytaj na imunologiu, nech mu tam spravia testy a uvidite.
Zuzu- ta tvoja mala je nadherna. Mne tam pri tej torte pripada na 5 rokov, taka je vysoka. Strasne zlata

zuzu13
9. nov 2009

dakujem.... 😉

adiku
9. nov 2009

imunoglukan uz mam davame od vcera uvidime ako mu to pomoze, teraz ma sopliky a kasle na ratu ale teplotu nemame

julyb
9. nov 2009

Ahojte,

Adiku tak to je fakt smola 😔 nech vám to rýchlo prejde 🙂

My sme boli na angline, malého som uložila a ako vždy začína nejaký sused trieskať-plieskať 😠

Konečne mám nočník, ktorý Matúš neprečúra 😀 ako málo stačí ku štastiu 😀

Boc a na ktorú tribúnu máte lístky?

bocmanka
9. nov 2009

🙂 musím kuk na lístky julyb...dáme fernet v žiline...xixixi

abetka
9. nov 2009

cafte.
Ja som dnes prezliekla periny, poprala,trochu upratala, potriedila pradlo co som mala pozehlene a uz ma caka dalsie zehlenie..blleeee

julyb
9. nov 2009

Boc 😀
Abetka šikovnica 😉
My sme boli v meste niečo nakúpiť a stavili ste sa cestou v MRC, trošku sme sa pohrali a šli dom 😉

abetka
9. nov 2009

ja sa momentalne MRC nejako bojim. Samozrejme koli chripke

adiku
9. nov 2009

no ja by som sa tiez teraz prilis nezdruzovala, toto teple pocasie je akurat super stvorene na sirenie sa vsetkeho nezdraveho.... a virus ma zelenu

adiku
9. nov 2009

danko uz aj teplotuje zatial 37,6 verim ze to viac ani nebude lebo ma uz naozaj porazi

abetka
9. nov 2009

no ja som isla dnes len od Lidla po prvu podhajsku zastavku autobusom , lebo som mala nakup a dve deti, no a nemala som auto, tak ludia tam kaslali jak o zivot a veru som mala vycitky svedomia, ze som mala ist radsej peso.Ale clovek asi predtym aj tak neunikne, neviem
Adi- moja, co keby si ho odhlasila z tej skolky az do noveho roka? Nedalo by sa ti? Ja viem, ze tam vela platite, ale neda sa nejako s riaditelkou dohodnut? Drzim vam palce, nech to je rychlo za vami.

lenkamt
9. nov 2009

ahojte .

ja som mala super návštevnice 😵

Julyb - ako to vyzerá v mrc???? ja sa združujem ale nepreháňam, deti musia byť v kontakte aj s chorými, inak nechytia žiadne protilátky a v škôlke budú furt choré 😖 ale keby bývali často choré tak samozrejme nechodíme nikam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre