Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
21. okt 2009

July - my uz raky nekupujeme. Risko teraz nosi doma sandalky s pevnou patou. ale aj tak najradsej beha len v ponozkach

inak mame utlm na 2. tyzdne, co sa tyka stretiek. Riska musim nejako udrzat zdraveho a bez liekov, lebo sme objednany na vysetrenie do Smokovca

abetka
21. okt 2009

sasi to fakt??? A kej je farby.
prosim posli IP aj ohladom ceny, ak by si to chcela predat/
dakujem

bocmanka
21. okt 2009

🙂 ja a namyslenááá???????

hohoho....

to ja furt niečo vybavujem, za pochodu som kojila a iné veci robila,
na mňa treba riadne zbliaknuť...
naživo som vás máloktorú videla...
a ja v sobotu tak na 90 percent by som šlaaaaaaaa.....
a kde chodíte hýriť?...šak tu není kde 😝 😝 😝

lenkamt
21. okt 2009

Boc - prvá krčma neznáma a potom sa pokračuje strojár - sk/cz hity a možno aj kozel, tam sa ževraj už nefajčí 🤐

mám objednanú sedačku v geku:
http://www.gkt.sk/images/nina_otoman1.pdf v takej bledučko hnedej farbe +kreslo a dva kvetované vankúše
chlapovi sa nepáči, tak mi ju aspoň vy odobrite.

abetka
21. okt 2009

leni je pekna a chlapom sa vela veci nepaci a nam sa paci. Tak nech na nej nesedi 😝

zuzu13
21. okt 2009

lenka, peknu ste vybrali, chlapovi sa nemusi pacit...ved aj tak je stale prec...a ked ju roztiahnes tak na tom bude plachta 😀 ...hlavne ze sa mate kde vyspat...xixixi....my mame podobnu...a s tou poistkou...hmm...uz som aj zabudla ...aky je obsah motora???zavolaj mi zajtra rano.... budem v praci, pozriem ti to...ale tusim to bolo okolo 140 eur...ale nie som si ista 😅

lenkamt
21. okt 2009

1360cm3, zajtra ti zavolam, dík

abetka
21. okt 2009

baby ja v sobotu eeeeeeeeeeee 😒
Ale ak sa rozhodnete pre piatok , tak to mozem 😉

julyb
21. okt 2009

Lenka, pekná sedačka a tá sivá sa ti nepáči, ja som zaťažená na sivú....

Dakujem za rady o papučkách, ste zlaté 😉

Ella zajtra bude svalovka, už teraz cítim 😀

lenkamt
21. okt 2009

dnes keď sme šli do za tak sme videli Elab vchádzať do firmy 😀

ja tu akurát idem písať postreh že v sobotu budeme hýriť o hodinu dlhšie a Abetka nemôže ☹

Julka - sivá sa mi páči moc, dokonca mali aj takú tmavú akože dofialova, ale to by som musela meniť komplet interiér, mám to tu bokovo-bielo-modro-žlté, takže sivá vôbec 😔

lucxy
21. okt 2009

no dufam, ze sa pojde tu sobotu,,,nestvite ma,,,, 🙂 🙂 🙂

saskarisko
21. okt 2009

Leni - mne sa paci, a ten ulozny priestor 😅 😀 . ale je mensia ako Elias 😉

Inak sme stretli v meste Ninka family, a Sarka sa teda vytiahla 😉

ja stretko zase ee, ale ja sa raz dostavim dufam

a to dnes ziadny House, ani nic v telke nebude ? 😠

ellab
21. okt 2009

ahojte 😉
my sme boli dnes na firme bez elektriky, tak si to viete asi predstavit 😝 😝 😝 som nemohla na pc 🙄 🙄 🙄
lenkamt - a išla som som psom, alebo bez? ma skoro prevrátil 😲 , tiež som bola v ZA s pepies 😀 😀 😀
July - ja asi tiež 😀 😀 😀

lucxy
21. okt 2009

lenka pekna sedacka,,,kasli na chlapa xixi 😀

nicolmt
21. okt 2009

leni sedacka krasna...ako keby s takym menom mohla byt ina 😝 😀 😀 inak ja som tiez chcela povodne sivu ale sa mi nehodi do bytu 😝
takze veceru robit nemusim? ako fajn, aj tak nieje miro doma tak naco 😝 😀 zajtra vas cakam 😅
skoda abetka ze nemozes sobotu 😖 skus este muza trosku pozitvne ovplyvnit 😉
a kedy sa dohodneme kde ideme? ci klasika v piatok resp sobotu doobeda 😝 😀 😀 ja by som mozno sla aj do mesta do toho cosmopolitan baru, na miesane drinky 😉 alebo zas klasika jakub/krivan

abetka
22. okt 2009

bre ranko. Keby sa islo v piatok tak idem posediet, ale sobota eeeeee. Manzel mi to zariadil 😀
Idem do mesta kuk nejake saty na seba, na svadbu, lebo co som myslela, ze v nich pojdem , tak sa do nich nedostanem. Tak som zvedava, ci vobec nieco najdem
papa

lenkamt
22. okt 2009

čavme 🙂

cosmopolitan - mňam ja by som šla, ale treba sa rozhodnúť rezervovala by som u majiteľa stôl, lebo o 21 tam bude plno 😖

Abetka- 😖 ja som sa dozvedela že máme v sobotu výročie /11/ tak sa musím v piatok posnažiť 😀 aby som v sobotu mohla 😀

a Verči tú hrčku idú vyberať 😒 na plastike, Lucxy konečne sa ti spýtam na tamto 😉

pepies
22. okt 2009

ahojte,
tak sme sa boli vcera vyvetrat s Ellou v ZA, aspon som nemala stresy z pohovoru 😀 nakoniec to nebol obchodny manazer ale dokonca obchodny riaditel - to by som asi popri malom nezvladala...... ☹

dnes sme boli na prechadzke, maly mi zadrichmal, peciem lososa 🙂 inac som kojila v noci 9x, tak sa idem asi obesit - idem si asi posolit bradavky, lebo uz padam na hubu od unavy 😀 😀 😀

ellab
22. okt 2009

pepies - som rada, že na teba tak pozitívne pôsobím 😀 😀

pepies
22. okt 2009

Eja Ty vzdy, to nevies? 😉

ellab
22. okt 2009

Som sa zasedela pri počítači a rozvarila som zemiaky a brokolicu 😝 😝 😝 asi si dám odpojiť internet 😀 😀 😀

pepies
22. okt 2009

ja to uz davno hovorim, ze dam odpojit net, aby som sa zbavila zavislosti od MMB a Konika 😀 😀 😀 😀
inac budem mat dve zelene bundy z NExtu, tak ma ide vystriet ..... 😖

julyb
22. okt 2009

Peti a aké číslo?

pepies
22. okt 2009
julyb
22. okt 2009

ja som akurát volala do Quellle že čo je s mojou objednávkou, tak mi zabili že na budúci rok...
A ako to že ti prídu 2, ak by bola Matúškovi dobrá tak by som ju kúpila Peti, kolko stála?????????

pepies
22. okt 2009

este nemam vyuctovanie, ale ta baba berie 1,33 EUR, tak by to malo byt 27 EUR.
ked mi pride, tak Ti zavolam a donesiem vam ju vyskusat, oki?
balik z Piestan je uz na ceste, ta z Anglicka pride bud. tyzden, takze ak by bola Matkovi dobra, tak ju mate bud.tyzden 🙂

julyb
22. okt 2009

super a Kubkovi si aké číslo objednávala, lebo mi to nejako nedocvaklo 😅 😀

pepies
22. okt 2009

86 😀

julyb
22. okt 2009

no tak ak bude Kubkovi dobrá 86 tak Matúš sa mi do toho asi nevtrepe 😀

ellab
22. okt 2009

obed nakoniec dopadol celkom dobre 😀 😀 takže ešte ten net neodpájam 😝 manžel doniesol aj koláčiky, takže sme mali aj dezert 😎 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre