Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
28. jún 2009

zuzu a čo tak sa niekomu votiet na návštevu 😀
my ideme poobede ku našim gratulovat 😉 tak aspon máme program

matica2
28. jún 2009

myslela som votriet 😅

abetka
28. jún 2009

k nam sa dnes navsteva votrela 😀 .Svokra 😒

zuzu13
28. jún 2009

no super...takze k matici nejdeme...ani abetku nepojdem pozriet 😀 😀 😀

zuzu13
28. jún 2009

ja mam rada navstevy ked k nam pridu...ale ja nejako nemusim chodit po navstevach...mala je uz hore, prave obeduje a pustila si pat a mat...takze pojdeme si trosku zasportovat kym neprsi...mala na bicykli a ja utekat za nou...no a potom pojdem asi pozriet svokrovcov...nasich sme boli vcera pozriet v ramci prechadzky {chytil nas lejak a bolo to k nim blizsie ako domov 🙂 }...

zuzu13
28. jún 2009

hello...nikto nikde???
ale sa nam vycasilo...nakoniec sme sa inspirovali bocmankou a boli sme v meste na divadle...Lucka mala zazitok...len bolo taaaak dusno, ze som skoro zvadla.... 😝 ...no a cestou domov sme preskakali vsetky kaluze, momentalne Lucka veceria, ja idem dat prat a asi zbehnem kupit nejake vinecko na vecer....nech mame "nedelnu chvilku poezie" pri vinecku... 😀 😀 😀

inak vsimli ste si, ze sa nam stratila expertka??? EXPERTKA....kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???
{dufam, ze to admini zmazu,lebo pisem velkymi pismenami...a my nenajdeme nasu zakladatelku...matku...kamaratku... 😅 fnuk...}

matica2
28. jún 2009

no a sme doma taká návšteva je horšia ako robit na poli 😅
ja som tiež minule rozmýšlala ža expertka už nepíše 😉

zuzu13
28. jún 2009

matica veru tak...ja som vzdy na maximum unavena z "nicnerobenia" ale ked ma clovek roboty a fyz. aktivity tak vladze...presne ako pisala lucxy, ze sa jej vecer nechce cvicit, ale ked ide, tak potom ma energie... 😀 😀 😀
ale aj tak...mne sa vecer nechce cvicit...rano ano...ale vecer uz len s mangelom... 😀 😀 😀

zuzu13
28. jún 2009

expertkaaaa.....lasko moja de si...chybas mi ta de si.... 😒

matica2
28. jún 2009

teeda aj spievaš len aby si privábila expertku 😀

zuzu13
28. jún 2009

jojo...aj spievam... 😀

zuzu13
28. jún 2009

moje dieta zaspava a spieva si...bajaja...bajaja...bajajajaja.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to ma z poobednajsieho divadla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikulka
28. jún 2009

aahojky tak vidím že ste boli v meste no aj nás ocino ťahal sme boli totižto u našich dnes ale ja som bola rada že konečne chvilu na zadku sedím a nemusím nič robiť.... 😀 len som sa hojdalaaaaa

bocmanka
28. jún 2009

😵 a my sme ešte stihli stretnúť zuzu návštevu na bajajovi, ze žiliny, tak sme mali doma 5 detí..a našich to taaaaaak zmohlo, že spali už 19.45..

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucxy
29. jún 2009

dobre ranko,,,no tak muselo byt dobre v meste,,,,no zuzu vidis, ze sa vcera aj vycasilo 🙂

zuzu13
29. jún 2009

dobreee raaanko...
bocmanka, tak ste mali veselo 🙂
lucxy, jasne... 😉
mala este spi, syn je vo vani a ja som prave pisala bratovi vsetko naj...k meninam....
takze ak mate doma magelikov{synatorov} Petkov alebo Palkov.....tak vsetko naj....aj od nas...

matica2
29. jún 2009

dobré ránko 🙂
ja mám mužíčka petra a potom tu máme troch palkov a aby nebolo málo ešte aj kmotra má narodky. my máme také perné dva týždne lebo tozačíname jánom, potom oco narodky, dnes máme oslávencov a ešte aj začiatkom júla má brácho narodeniny. no potom malý oddych a desiateho má sasška narodky a potom svokor a neter
😅

bibinka
29. jún 2009

všetkým Petrom a pavlom všetko najlepšie k meninám a prajem hlavne dobrá a krásne žienky 😀 😀 😀 že matica? 😀 😀

matica2
29. jún 2009

bibi si to vistihlááááá 😅 😀 😀

bibinka
29. jún 2009

jasné . 😀

tak sa akosi zase mračí....
malý mi zaspal a jasa idem naobedovať a siestovať 😀

zuzu13
29. jún 2009

veru, mraci sa jedna radost...ale nech poprsi...aspon budu huby vacej rast 😀 😀 😀
ja si idem lahnut asi s Luckou...napapane sme...tak sup do hajan... 😀

bibinka
29. jún 2009

sladké sníčky, zuzu... 😉

matica2
29. jún 2009

ja by som si tiež zdriemla ale by sa mi nedalo potom v noci 😉

abetka
29. jún 2009

ahojte. Aj MM je peto, tak vsetkym oslavencom prajem vsetko najlepsie.
Neviete ako su infekcne a kedy najviac kiahne. Zhaname 😀

abetka
29. jún 2009

a inak o expet\rtke, veru dlllhhhho nic. No snad sa nam ozve, ked zisti ako nam chyba 😉

zuzu13
29. jún 2009

dakujem...uz som vyspata 😀 robila som poriadky s ceresnami...spravila som si kafe, cerene namocila do octovej vody nech cerviky vylezu 😀 a vecer budem zavarat 🙂
abetka kiahne su infekcne ked je prvy pupak naliaty...a az dovtedy, kym su nie zahojene...takze dost dlho 😀

lucxy
29. jún 2009

abetka co chcete mat kiahne? 😕 😒
totiz ja sa toho bojim

zuzu13
29. jún 2009

lucxy, neboj...cim skor tym lepsie... 😉 moje netere mali po sebe...Lucka s nimi jedla, hrala sa a nic... 😀 tak nas to pocka asi do skolky 🙂

lucxy
29. jún 2009

bojim bojim,,,naozaj vazne a teraz by som ich nechcela mat,,,a okrem toho ani moj mm ich nemal

zuzu13
29. jún 2009

fiha...no tak to sa veru boj...alebo rychlo spravte druhe mimco...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre