Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
25. máj 2009

Tak si to užite my budeme o štvrtej este asi ťahať druhý spánok 🙂

bibinka
25. máj 2009

čaute, kočky, čo ste boli na stretku, ja som si tam zabudla taký skladací hnedý dáždnik, nenašli ste ho niektorá? 😅 😅 😅 😅 Ja som si to uvedomila v aute, za toho b..a sa mi nechcelo vracať späť, no čo už so mnou? Ak ste ho niektorá vzali, prosím písnite mi do ip. budem rada.

ukana- marcipán som videla "v akcii" v centr mesta, tá darčeková predajňa oproti divadlu. Je to cca 200g. bude stačiť? cenu neviem, ale nebolo to veľa.

Orea- nachádza sa v Sučanoch, na veľkej križovatke pri benzínke sa dáte doľava a dôjdete tam.Je tam veľké detské ihrisko, kopec preliezok, drevené hovadinky ,podliezačky a pd. pre decká. A v bare v areáli je café s internetom-to keby ste daktorá nevydržali 😀 😀 .

pepies- aj my ideme zajtra do Bialskej 😀 😀 😀 😀 ...ale asi zase pôjdeme cez Skalité, podľa toho aká bude premávka. Chceme vyraziť už o 6h. Krpci aj tak vstávajú o piatej. žeby sme si dali scuka v PL?
čo komu treba? kúpim 😉

baby, v tomto hice nechodíme von, lebo by mi decko dostalo úžeh. My chodíme skoro ráno-7-8h a potom až o kolo 17-18h. Ale ked pôjdete k lucxy, by som tam docupitala 😉 Alebo v Bedrocku- je tam fest dobré čierne pivčo, dve pieskoviská, hojdačky, sedenie v tieni, takže na hlavu nepečie.Minule sme šli okolo so Zuzu. Je to pri vrútockom Lidli-Tescu 😉

nicolmt
25. máj 2009

bibi no to je tiez skvely napad 😅 a mali sme lahky parking
mne vyhovuje pieskovisko, bo sa mi nechce behat s dietatom za ruku 😝

lenkamt
25. máj 2009

Bibi - hoď mi číslo do Ip, okolo 17 by sme si zavolali, presun možný 😀

zuzu13
25. máj 2009

hello
ste sa rozpisali...my sme prisli o 12,30 z tulipu, bola som "obliect"syna a "obut" dceru... 😀 😀 😀
no torty si pozriem co ste dali link-y...
lenka ja nejdem...mam taku mrcha-mrchu, ze som v tulipe chodila z obchodu do wc-ka a dokola to iste...takze ja uz poobede nikam nejdem... 🙂 😅

lenkamt
25. máj 2009

ok, však aj ja tak vyzerám, ale sa "nabalím" + cuckám citrón, tak snáď nebudem značkovať 😝 😀

zuzu13
25. máj 2009

lenka, no drzim ti palce 😀 😀 😀

ukana, cukrarske potreby mas 200 m od domu.....je to ta "zda sa mi" modra budova medzi zelenym domom a tou dalsou krcmou 😅 😅 😅 ...bibinka mi vravela, ze doobeda tam predavaju cukrarske potreby na pecenie pre verejnost...inak je to velkosklad...tak tam skoc...

zuzu13
25. máj 2009

tie torty co som hodila link...pecu martincanky...dolu je aj tel. a mail na ne 🙂

lucxy
25. máj 2009

cau zuzu,,,, 🙂 a co si kupila sebe?

julyb
25. máj 2009

pekné tortičky 🙂 hned by som jednu schlamstla 😀

lenkamt
25. máj 2009

mňa by zaujímalo koľko vyjde taký kozel 😅

zuzu13
25. máj 2009

lucxy, sebe nic...ked som videla tie velkosti....no co...hlavne ze deti maju 😀

lenka no to by aj mna zaujimalo...aj tie prsia nie su zle...synovi na 15-tku... 😅 😀

zuzu13
25. máj 2009

no a ked uz idete do polska, tak potrebujem 2 postele pre deti a jednu manzelsku pre mna s mangelom... 😀 😀 😀 ...kto kupi???

lucxy
25. máj 2009

😀 😀 😀 😀

julyb
25. máj 2009

😀

bibinka
25. máj 2009

zuzu- tak toto naša felda neodvezie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
25. máj 2009

bibi budes musiet ist na kamione 😀 😀 😀

bibinka
25. máj 2009

baby, veď aj matrinka1980, či aký má presne link pečie torty, "naša z regionov".Na Ľadovni tiež pečú na objednávku-v bývalej škôlke, teraz sa tam učia učnice -pekárky a cukrárky ,jedna vyjde cca 700 sk-teda aspoň toľko stála v októbri 2008

lucxy
25. máj 2009

no ved ja som davala robit martinke tortu 🙂

ukana
25. máj 2009

v piatok je MDD v martine, Ela Hop 🙂
http://www.martin.sk/?clanok=1242649799

zuzu13
25. máj 2009

ukana, mam zapisane....piatok o 10,00 ela hop 😀 😀 😀

ja som sa bola pytat v ucnovskom stredisku, ale maju tam vzdy neskutocne vela objednavok....ked som chcela tortu, tak mi povedali, ze aspon 2 mesiace vopred rezervovat... 😅

zuzu13
25. máj 2009

lenka, Lucke som v deichmanne kupila topanky za 249sk a sandalky za 149 sk....co sa nejdes tam pozriet????

ukana
25. máj 2009

zuzu 😀 😀 ja budem v robote skakat elaaaaaa-hop, s vami do rytmu 😀 😀 😀

ja som v tulipe v Ambre kupila sandalky, maju tam polske 😅

bibinka
25. máj 2009

suprové sandálky majú aj v obchode v MT, kde bolo kedysi železiarstvo, vedľa štálovej tržnice smerom ku prioru. Majú za 144 sk, pekné,,tvarované nárty, čo som dosť čumela. Lenže my už máme, a pre Filipka mali už malé,lebo tie čo som chcela tak robili mali len po č.24. 😖 Mimochodom, minulý rok som Fifkovi kúpila v protetike, také športové s voľnou pätou,ale tento rok sú mu síce dobré,len mu nožka ide moc dopredu a keď to za prstami stiahnem, tak ho to moc tlačí,ked povolím, tak má prsty dva cm pred sandálou. Tak musím kúpiť také, kde je krytá špička 😠
zuzu- ja s daichmanom pre deti nemám dobrú skúsenosť, ale susedka bola nadmieru spokojná.

na Elá hop bude zase katastrofický nával, my určite nepôjdeme ☹

lenkamt
25. máj 2009

baby ja som tááááááááááááááákto šťastná že vás mám, dnes nám zase super ušiel deň, deti boli zlaté a mňa aj opálilo 😀 kofola od Bibinky úplne najsupiš 😀

Zuzu - lebo chcem presne tie tenisky čo som videla v poľsku a krava som ich nekúpila, ak nič tak podobné maju v johnovi garfieldovi, pôjdem tam 🙂

ja by som brala nejakú grilovačku v uzavretej záhrade na mdd 😀 ku komu sa votriem? 😀

zuzu13
25. máj 2009

na grilovacku sa vtieram aj ja... 😀 😀 😀

lenkamt
25. máj 2009

ja som si myslela že k tebe 😀 😀 😀

zuzu13
25. máj 2009

😀 😀 😀 😀 ... na balkon????? 😀 😀 😀

lenkamt
25. máj 2009

na záhradu, žeby ti deti vypleli čo treba aj čo netreba 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre