Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
22. máj 2009

je hic, spod mrakov kuká slnko. stačí tenké triko a dáždnik do kabelky

lucxy
22. máj 2009

tak mam napisat ako je vonku? na skapatie staciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lucxy
22. máj 2009

a uz sa tesim na vas 🙂

lenkamt
22. máj 2009

Lucxy, ja som rozmýšľala či mi nebude lepšie zaparkovať v priekope pri čínskom múre, či ako sa to tam volá 😨 😕

lucxy
22. máj 2009

pocuj a kebyze to das pred krivan tam je parkovisko 🙂

lenkamt
22. máj 2009

no moja a tam sa kadiaľ dostanem? 😀 šak to pre mňa ako žilina 😀

lucxy
22. máj 2009

tak radsej mi napis kde si schopna ist zaparkovat

lenkamt
22. máj 2009

no buď k tomu činskemu muru alebo až dozadu k vlakovej stanici, to som pisala aj Janke, že to pichnem k tej pajzlackej krčme 😀

lucxy
22. máj 2009

pockaj skusam sa jej dovolat,,,ale asi to bude lepsie do tych vrutok pretoze tu vpriekope nic nieje

lenkamt
22. máj 2009

tak potom tam, len aby sme nezmokli 🤐

lucxy
22. máj 2009

tam je aj podchod kde su obchody tak prinajhorsom sa tam schovame,,,,a dobre sa sedi vonku tam vtej pizerke fiore

lenkamt
22. máj 2009

tak ja mam stretko o 15.45 so Zuzu pri aute, takže o tej 16 sa môžme spichnúť pred stanicou 😀
ja pochybujem že budem sedieť 😀 ja musím buď kočíkovať, alebo behať za nimi, najlepšie by bolo uzatvorené ihrisko 😀 no veď nejako bude, sa unavím a večer mi bude stačiť jedno pivo 😅 😀

lucxy
22. máj 2009

no dobre tak o 16tej pri stanici ja sa dohodnem s jankou ona byva hned vedla vo vchode

lenkamt
22. máj 2009

🙂 🙂 🙂

ukana
22. máj 2009

vy co organizujete?? 😕

lenkamt
22. máj 2009

my sa poobede ideme načať do vrútok 😀 krycie meno tejto akcie je : kočíkovanie detí popri rieke 😀

lucxy
22. máj 2009

a krmenie kaciek 😀 😀 😀

saskarisko
22. máj 2009

Ahojte,
ja len na skok. este raz vsetkym dakujeme 😉
hladame si svoj system a rezim, takze casu na kona je pomenej. btw Lenka klobuk dole, ako si to vsetko stihala pri dvojickach ? 😕 😅

lenkamt
22. máj 2009

boli sme tu traja 😀 ja , mamina a mm, + som nekojila, čo podľa mňa zaberá strašne veľa času 🤐
no a vždy som tvrdila že je lepšie mať dvojičky /rovnaké potreby/ ako deti s malým vekovým rozdielom, takže ja sa skláňam pred tebou 😉

lucxy
22. máj 2009

ja sa sklanam pred vami lebo ja by som uz bola na psychoske 😀

lucxy
22. máj 2009

no idem nieco porobit tak sa lucim tak o 16tej 🙂

ikulka
22. máj 2009

ahojky ja veru tiež obdivujem mamy s viac detmi či už rovnakými alebo krátko po sebe mna už z tejto jednej niekedy triafa...... 😵
teraz najnovšie lietame po dedine na biku ako šarkani a už ju nebaví ani normálne bicyklovať chodí iba s jednou rukou alebo bez držania a man triafa pri nej, že mami aha aj takto sa dáááá 😅

ukana
22. máj 2009

ja ked sa druhykrat narodim, tak chcem byt kacka na Turci...... 😀 celu zimu sme ich zivili, a vidim, ze aj ostatni sa snazia 😀

len sa nenacnite, aby ste neplavali s kacickami v turci 😀 😀 😀 😎

matica2
22. máj 2009

ahojte 🙂
ikulka saška sa vyšantí a ju to prestane bavit. aj adka taka bola a sa skludnila. aj naša saška je teraz na bici ako odtrhnutý vagón 😀 ved vieš 😅

matica2
22. máj 2009

ukana ja by som chcela byt lastovička aby som na zimu odletela do teplúčka 😅

bibinka
22. máj 2009

a ja by som chcela byť šejk v Saudskej Arábii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 alebo jeho prvá manželka....a jediná 😅

lucxy
22. máj 2009

caute,,,tak stretko s detmi bolo oki,,,,no chodili sme ako atrakcia po vrutkach,,,pretoze bola lenka s dvojickami a este jaja s dvojickami ja smalou a zuzu smalou
no a ja kebyze sa mam druhy krat narodit tak chcem byt chlapom 😀

zuzu13
22. máj 2009

hello...zdravim vas z polcesty na stretnutie...dufam, ze sa dostavite...tesim sa na vas...a tie co nepridete, nevadi, na vas sa tesim nabuduce 😉
a ja ked sa este raz narodim, chcem byt ja... 😀

lucxy
22. máj 2009

no tak tu ide dobra burka

ukana
22. máj 2009

😕 😕 aka buuuuuuuuuurka 😕 😕 😕 nech vas to neodradi 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre