Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
30. jún 2009

no baby nahádzané vo vani lebo inak by tá špina nezišla také boli upotené a špinavé 😅 aj ja sa už teším na vanu 😉
abetka áno tá je moja 😀

matica2
30. jún 2009

my máme školku ešte tri týždne 😀 tak budem mat ešte veget

matica2
30. jún 2009

haloooooo čo ste pospali alebo vás zmohlo to slniečko

abetka
1. júl 2009

ddoobbrree rraannoo 😉
my sme si prave pocvicili s malym, ideme sa najest a varit, ale ja neviem, ze cooo?
poradte. Dnes je aj MM doma a aj Alzbeta 😅

bocmanka
1. júl 2009

🙂 abetka, môžeme hodiť dáke stretko, nech sa alžbetka skamoší s mojím markom..
🙂
kočky poznáte niekto ten prímestský tábor, čo organizuje biblická škola?...s americkými lektormi?...som tam chcela dať mateja od budúceho týždňa, je to pre deti 4-11 rokov a je to vraj skveléééééééé

matica2
1. júl 2009

ahojte 🙂
boc v tej biblickej škole praxuje manželova sesternica ale neviem či je ešte volné. ale chvália to

zuzu13
1. júl 2009

ahojte, hlasim sa z bojiska...doma mame velke prazdninove upratovanie...teda skor vyhadzovanie... 😀
mangela mam doma do nedele...takze mame co robit aby sme mali do piatku vyriadene, potom budem chystat na oslavu...
ja som navarila zeleninkovu pol. a vcera som spravila za "kotol" segedinskeho, aby som dnes nemusela "aj" varit...
prajem pekny den

lucxy
1. júl 2009

zuzu tak riadne vyriadte,,,,ja som bola s malou na kupku omrknut vo vrutkach 🙂

abetka
1. júl 2009

boc/ kludne si dame stretko, ja som v meste teraz skoro vzdy, len raz doobeda a niekedy poobede. Mam cislo, tak ti brnk, a stretneme sa 😉

matica2
1. júl 2009

a máme po búrke 😉 keby som vedela že bude také leto tak ryžu nasadím a nie zeleninu každý den sú hriadky pod vodou 😀

lucxy
1. júl 2009

no matica super napad stou ryzou 😀

lucxy
2. júl 2009

dobre ranko,,,no dneska bude riaden hic,,,ja idem doobeda riadit 🙂

saskarisko
2. júl 2009

ahojte,
my ideme dnes do nemocnice na kontrolu, a potom uz len doma az do pondelka 😝 . absolvovali sme s Riskom "neplanovany pobyt" v nemocnici od piatku vecera do utorka rana 😖 .

takze pekny den vsetkym, a uzivajte si slniecka

matica2
2. júl 2009

dobré ránko 🙂 dnes sa asi upečieme vo vlastnej štave 😉

zuzu13
2. júl 2009

dobre ranko, veru je riadne teplo...uz teraz...my ideme na bicykloch na vylet...takze nas trosku prefukne...
saskarisko, co bolo Riskovi???dufem, ze je uz dobre...

bocmanka
2. júl 2009

😵 v bibleckej škole som bola včera aj s prihláškou, ale vraj už majú plný stav..som sa neskoro spamätala, hlavne že som ju mala mesiac doma vytlačenú a vyplnenú...začína to už v pondelok , tak je to zrejme pasé

abetka
2. júl 2009

ahojte.
saska / co vam bolo. A ako ste to riesili s malou?
ja si uzivam obidve deti doma, tak ma ide picnut 😝

matica2
2. júl 2009

napustila som von vaničku sa potom baby počliapu 😉 ak nepride zas niaka búročka 😠

lucxy
2. júl 2009

no matica tu uz hrmi 🙂

matica2
2. júl 2009

no ved možno prejde 😅 inou stranou

zuzu13
2. júl 2009

aj tu hrmiiii...a aj poriadna ciernava ide smerom od holi

saskarisko
2. júl 2009

konecne prsi aj u nas 😉

Risko mal 40 teploty, zapal hrdla, na druhy den aj afty, tym padom prestal jest, pit, cikat. takze dehydratacia, a museli sme zostat v nemocnici, kde mi ho dali do poriadku, a aj preklepli. ale vidiet si takto dieta neprajem nikomu 😔 .
o Sasku sa staral mangelik, a chodila mu pomahat moja mamina. a ja som odbiehala denne domov na 2-3 hodiny.

zuzu13
2. júl 2009

saska, veru...to je najhorsi pohlad na dietko v nemocnici...ale co uz...hlavne ze su zdravi...a uz doma... 😉

matica2
2. júl 2009

saska ja viem ako je to ked je dietko v nemocke ale tam pomôžu 😉
lucxy no ledva som pozbierala prádlo a už leje 😀 tak s kupania nieje nič 😅

matica2
2. júl 2009

taaaak si zeleninka zase zaplávala 😀

lucxy
2. júl 2009

no matica co uz,,,,ale toto je fakt divne pocasie,,,,rano vstanes pozries na oblohu krasne to vyzera a o dve hodky katastrofa potom zase fajn,,,no a dotoho tieto burky 😖 to ani radsej nikam nechodit

matica2
2. júl 2009

no to fakt byt doma a ráno som adku vymódila do kratasov a sandálky 😅 aj minule sam jej musela zobrat ked som šla pre nu botasky.

abetka
2. júl 2009

no my sme tiez dnes boli ako na Floride obleceni a teraz by som im aj bundu dala 😅

zuzu13
2. júl 2009

no co uz...pocasie bude coraz horsie...nemozeme sa uz spolahnut na predpoved ako pred 10 rokmi...preto, treba doma nechat bordel, nenavarene a utekat von...kym sa da...este nas cakaju tornada...takze sa mame na co tesit...globalne oteplovanie ma pre nas vela prekvapeni...ale co uz...sami sme to "chceli" 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre