Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
9. apr 2009

pekny vecer...
anculka, veru...flaka sa to tu kade tade 😀 😀 😀
my sme dnes boli na nakupoch...odchadzali sme z domu o 1O,3O a prisli sme domov o 15,3O 😀 😀 😀 mala ani nespala...mala riadnu turu....bez kocika....ale stalo to za to....aspon sme stravili cely den cela rodinka ...tak ako sa patri 😀

expertka8
9. apr 2009

Polícia prosí o pomoc pri zisťovaní okolností tragickej dopravnej nehody, ku ktorej došlo v nedeľu 5. apríla večer na ceste z Martina do miestnej časti Tomčany.

Radko Moravčík zo žilinskej krajskej polície informoval, že okolo 20:30 na polícii prijali oznámenie o ležiacom mužovi na ceste. Muž utrpel smrteľné zranenie pravdepodobne pri zrážke s neznámym vozidlom, ktoré asi išlo v smere z Martina do Tomčian.

Vodič neznámeho vozidla nezastavil, nehodu neoznámil, neposkytol zranenému pomoc a pokračoval v jazde na neznáme miesto, zdôraznil Moravčík. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody vyšetrujú. Informácie, ktoré by mohli pomôcť objasniť nehodu, je možné oznámiť na linke 158, prípadne na telefónne číslo 0961463500-3513.

????????????????????????????? 🙄 🙄 🙄

bocmanka
9. apr 2009

☹ ☹ bože to čo sa tu deje, to čo za hyeny to chodia po cestách....ja už nechápem....do akej doby to rastú naše drobce.....................

?????????????????????????

😲 😲 😲 😲

lucxy
10. apr 2009

dobre ranko,,,no ziju tu fakt hieny co nato povedat,,,ked niekto nieco taketo spravi a ujde 😲
dneska bude asi krasne 🙂

matica2
10. apr 2009

ahoojte 🙂
strašné čo sa deje. toho primytíva by som ani ku hyenám neprirovnávala lebo hyeny sú zvery a majú takú genetickú predispozíciu ale on by mal prejavit aspon kúsoček rozumu ale asi ho nemá ☹ ani nanho nemám ten správny výraz

saskarisko
10. apr 2009

Ahojte,
pekne sviatky vsetkym 😉

Risko sa uz ma lepsie, ale dnes este vonok nehrozi, takze mame pracovny den. A Risko uz spi ako velkac vo velkej posteli - dnes ma svoju premieru, tak som zvedava, ako rychlo pride, ked sa poobede zobudi 😅 😀

Bibinka - no od decembra sa s nami zacali tie choroby tahat. dovtedy bolo vsetko bez problemov. my sme skusali davat imunal, a potom sme tiez dali aj imuno glukan, ale nejako to nezabera. takze buduci tyzden alebo ten dalsi ideme na odber krvi (kompletku), a potom na vysetrenie na alergologiu.

Ex - mna uz takato neohladuplnost, neochota, drzost neprekvapuje. obzvlast po mojom aktivnom jazdeni pocas 3,5 roka - normalne by som o tom aki su niektori vodici hnusni vedela napisat aj roman ☹ 🙄

anculka
10. apr 2009

No je to fakt sila!

Aj my zelame pekne sviatky!

Saskarisko od decembra! 😨 Chudatko, tak dufam ze budete uz coskoro fit. A mozno ste si to teraz uzili a uz budete mat dalsich 5 rokov pokoj a bez choroby 😉

matica2
10. apr 2009

lenka to ste riadne pripravene na kupačov. zlatunké sú 😉

lenkamt
10. apr 2009

no hlavne že nebudeme doma 😀 ale aspoň fotky sme si spravili 😀

matica2
10. apr 2009

no my sme doma podlhooom čase inak sme na velku noc preč. ved len včera som kupila zajačiky som myslela že niekde pojdeme ale to bude pohroma baby udržat dnu ak bude pekne

bibinka
10. apr 2009

čaute, tak vidím, že babuľky sa už tešia na kupačov....naši vyfasovali od babky po veľkom korbáči, tak dúfam, že dačo vyšibú 😀 😀 😀

saskarisko- joj, tak je už teda načase aby sa tie choroby od vás vzdialili. a ty si s ním v tom decembri chodila do kolektívu? alebo ako sa mu to spustilo?
Nášmu Filipkovi to začalo jednou angínou keď mal 2r a 1 mes. a potom každý mesiac až do troch rokov silné angíny.až som trvala na vybratí mandlí(ale keby sme nemali známosti, tak sa trápime doteraz 😠 ). a od vtedy je kľúúúúúd, prvý krát ochorel až po pol roku, aj to vinou muža, že s ním vymrzol.Samozrejme pri tých angínach mal veľmi zníženú imunitu,ale tú sme zdvihli isoprinosinom- predpísali na imunologii a 4mesačnou absenciou kolektívu. A kontrolné odbery potom boli úplne v norme. mali sme aj echinaceu ,ale tá mu nerobila dobre a zdá sa, že tento imunoglukán áno- ale pozor, je to nevhodné do 3 rokov, lebo je to z húb(hliva)

anculka, tak čo spokojná? 😉 Inak, malá je zlatunká, taký anjelik vyrehnený. a ten noštíček, no fakt podarená. 😉

bocmanka
10. apr 2009

😀 😀 pekné sviatky, veeľa kuúpačov, šunečky, šalátiku, chlapom po vajciach, kočkám čo najmenej smradu a iným podobným parfínov a kopec šibačov... 😵

saskarisko
11. apr 2009

Ahojte,
my dnes aspon na chvilu vypadneme z domu, hura 😵

My sme zacali chodit do MC od oktobra, a do decembra bolo vsetko OK. A potom sa to spustilo - v decembri 3x ATB, februar - dalsie, v marci sme boli bez ATB ale so sirupami od kaslu, a teraz opat ATB (a to nasadenie ATB sme zvazili, az ked to bolo nevyhnutne) ☹ . V podstate po ATB som ho este tyzden nedavala do kolektivu, a potom sme na chvilu isli, a opat sme boli tam, kde sme nechceli byt. Najprv sa to pripisovalo zubom (dlho mu nesli, a potom sa zacali konecne tlacit). tak som aj rada, ze pojde na alergologiu, a urobia mu komplet vsetky testy.
Joj, a ani nehovor o tych anginach, my stacila teraz tato prva taka riadna, a mam z nej dost (hlavne z tych teplot 😖)
Viem, ze imunoglukan by sa nemal davat do 3. rokov, ale je tam aj nejaka vynimka. Ja som povodne chcela hlivacika, a uz mi ho isla lekarnicka predat, ked som ju upozornila, ze je uplne nevhodny pre deti do 3. rokov (som si medzitym citala krabicku)

Anculka, Lenka - pekne fotecky 😉

ikulka
11. apr 2009

ahojky tak aj my hlásime chorobu... ☹ od včera len soplíky a dens už aj teploty zatial len 37,6 tak uvidím čo dalej....ma švihne a nedávno dobrala atb, dufam, že sa z toho nejako dostaneme..... 😒

matica2
11. apr 2009

🙂 ahojte
teeeda tie choroby stále útočia tak sa liečte 😉 ale to je take zradné počasie ked je slnko tak teplo a ked sa zatiahne tak je chladno

anculka
12. apr 2009

Ahojte zienky, Aj my sa pridavame a zelame peknu Velku noc, a hlavne nech sme vsetci zdravy 😉 😀 😎 😵 .

Bibinka, dakujem uz sme kocik odskusali. Je super!!!!

zuzu13
12. apr 2009

ahojte
chorobkam skore vyliecenie 😉
sunka sa uz vari, vajcia tiez.... 😀

prajeme vsetkym krasne sviatky jari..dievcatam vela vody{nie vonavky}nech su zdrave po cely rok, chlapom trosku vodky{nech nepiju vela cely rok} 😀 😀 😀 ...

matica2
12. apr 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Želám Vám veľa smiechu,
na veľkú noc pre potechu,
v pondelok veľký zhon,
a kúpačov plný dom,
veľa vody z potoka,
budete svieže do roka.

Veľa vône koláčikov,
ešte viacej korbáčikov,
dobré vínko do skleničky,
veľa vody zo studničky.
Veselú veľkú noc.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucxy
13. apr 2009

dobre ranko zienky,,,,tak vam zelam vela kupacov a vodicky 🙂

bocmanka
13. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
včerajšie stretko v krčme......romy kričala na pivo, že kakavkoooooooooo
ancul a laurinka , môj drahý a romy...

ukana
13. apr 2009

😕 😕 😕 to vas ta voda, vodka a korbace tak zmorili??? 😕 😀 😀

anculka
14. apr 2009

Ahojte! Tak ake boli kupacky?

boc. mala Rominka ako sa zalizuje za kakavkom 😀 😝 😎

pepies
14. apr 2009

ahojte, tak uz sme doma z Piestan, bolo super, kazdy den 25 stupnov, aj mi bolo smutno, ked sme sa vracali naspat do MT ..... ☹
pekny den vsetkym .... 😉

matica2
14. apr 2009

dobrééé ránko 🙂

anculka
14. apr 2009

😕

ukana
14. apr 2009

ahojte.........zuzu, vidim, ze upratujes skrine 😉 .....ja som tiez vyradovala............ 🙂

matka26
14. apr 2009

ahojte,
ja uz sem ani nestiham chodit, po dlhej dobe som sadla dnes k pocitacu, od piatku som na nom nebola, bolo super, takze skoda premarnit ten cas, necham si to zase na zimu 😀 😀 😀
potom som vas zase dlho citala 😀
lenka, bocmanka super fotos 😉

zuzu13
14. apr 2009

ahojte
😀 ukana tebe nic neujde 😀

lucxy
14. apr 2009

ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre