Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
12. aug 2009

mne toho robila viac - sestrička si zapísala do karty všetky údaje - posledná ms, váha, zmerala tlak a doktorka ma pozrela zospodu + mi spravila vaginálne sono 😉

Sari - áno červené sponky mala Lenka, Lucka bola od nutely celý čas a keď už nebola tak revala a odmietla sa fotiť 😀

apropo - na fotkách sú deti strašne doobliekané, lebo v rámci polievania sme im obliekali akurát to čo bolo suché 😀

saskarisko
12. aug 2009

Klamolienka - u mna to iste, co Lenka (zeby to bolo tym, ze mame rovnaku dokinu ? 😅 😀 )

uz som zacala davat fotky do albumu, len evidentne musim ist uspat aj Riska, kedze si ma stale pyta 😅 😖

larisa
12. aug 2009

Ahojte,
streko bolo super 🙂
detom aj mne sa velmi páčilo bola to 🙂
sari dakujeme 🙂

larisa
12. aug 2009

sari fotky su pekne 🙂

lenkamt
12. aug 2009

Lucia s prstom v nose je úžasná 😀

inak zaspali po 100rokoch o 19,45 takže Sari, my ku vám budeme chodiť často 😀

Larisa - škoda že si musela stále dávať pozor na chalošov, však sme si vôbec nepokecali 🤐

nicolmt
12. aug 2009

baby stretko bolo super skveleeeeeeeeeeeeee 😅
nebudem komentovat ktore dieta tam vymyslalo najkrkolomnejsie sprostosti 🤐 ale to ze zisla po schodoch sama bez drzania aj mna prekvapilo 😝
fakt sari bolo uzasne, detom sa mega pacilo, nam tiez..take spontalne vsetko 😉 kedykolvek radi zopakneme a tie syrove mnamky som hadam zjedla vsetky ja, bo uz sa mi ani vecera nezmesti 😀

lenkamt
12. aug 2009

super fotky 🙂 idem povešať to prádlo 😅

saskarisko
12. aug 2009

Fotky nahodene
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Nicol - nabuduce si skor precitam IP 😅
Larisa - naozaj skoda, fakt sme malo pokecali. a bonznem - Larisa sa nechcela fotit, takze ju nemam na fotkach, ale chlapci si fotky nechali urobit

a zopakovacie stretko - kedykolvek 😉

saskarisko
12. aug 2009

a u nas Richard este nespi, a Saska sa budi

Idem aj ja vesat, a vyvarit flasky

nicolmt
12. aug 2009

fotky uzasne..vsak su na nich aj uzasne deti ze 😝 😀 😀 😀

bibinka
12. aug 2009

kočky, tak stretko vám v dobrom závidím, aj som sa chcela pridať,lenže moji krpci spia do tej tretej a to ste vy asi boli v plnom prúde. no snád nabudúce ak ma vezmete, tak idem aj ja 😉 . fotečky krásne, ako vždy 😉 😉

larisa- ja by som na stretku tiež asi moc nepokecala,lebo by som tiež musela dávať pozor na tých mojich zbojníkov 😀 😀 😀 , tak by sme aspoň pokecali spolu kým by sme ich naháňali 😀 😀 😀 😅

nicolmt
12. aug 2009

boc no uz som sa obavala ze ta budem musiet bonznut ze si kludne ides na ladovenske ihrisko a ani sa nehlasis vopred ze meating baby meating 😉 by sme ta aj my prisli pozdravit, nielen deti poslali 😀

nicolmt
12. aug 2009

bibinka a do kedy si myslis ze spia nase detuchy 😝 sice do ca druhej ale pre tretou sa mi nikdy z domu nevyhrabeme (to vies zenske 😀 ) a stretko sme zahajovali 15.30 skoro presne 😅
a nahodou sari to tam ma krasne baby friendly takze zas az tolko na deti striehnut netreba 😀
ozaj ake papiere si vyzistila ze ti treba pred nastupom do roboty? a mas uz to uzasne prehlasenie na UPSVAR?

adiku
12. aug 2009

hello zuuz tak kde si??
dnes sme trosku slavili meniny a zuzu niet

adiku
12. aug 2009

baby zuzu ma zlozila 😝 som KO idem haji

zuzu13
12. aug 2009

no teda...vy ste nadsene zo stretka...ale aj ja a adiku sme nadsene...xixixi....spraskali sme sa ako v 18-tke...fernet s pivom...genialna kombinacia....xixixi...dufam, ze rano budeme ok...lebo sme isli domov ako rintintin...xixixi...tak dobru noc...
foto pozriem zajtra...lebo aj tak by som si to nepamatala... 😅

zuzu13
12. aug 2009

adiku...hello
ty vladzes??? 😀

zuzu13
12. aug 2009

uz som predsa kuk foto..ste mali fakt super stretko....aj ja chceeeeeem....nabuduce...ok? beriet ma do partie??? 😀 😀 😀

zuzu13
12. aug 2009

ok...howk..dopisala som...idem haji...lebo som KO...papa...

zuzu13
13. aug 2009

dobre ranko...

adiku
13. aug 2009

dobre ranko zuzu

adiku
13. aug 2009

kocky fotos uzasne ste sa mali super hlavne ta fotka kde lenka a nina sedia akoby nic, total vegetka

adiku
13. aug 2009

ale aj my so zuzu super zijem takze fajn den bude sice tazky ale hadam zvladam a co je total bomba u nas este vsetci spia a mne sa uz neda ☹

zuzu13
13. aug 2009

no super...adi...taknakoniec my po flame sme tu prve...a kde je lucxy???ta vzdy robila budicek???

zuzu13
13. aug 2009

to nemyslis vazne...fakt spia???tak to je huste...ale co dajme si kafe a hlavne syte ranajky... 😀 😀 😀

adiku
13. aug 2009

no vidis lucxy absentuje a my tu ako take dve kukucky 😀

zuzu13
13. aug 2009

no hlavne ze sme ok...aj ked sem tam mam este pocit ako keby som sa teraz vratila z krcmy... 😀 😀 😀 😀 😀 ...no co ...stare kozy si isli vyrazit z kopytka a takto to dopadlo...ale aspon sme nevystrajali a pekne slusne isli domkov... 😀 😀 😀 aj ked musim skonstatovat, ze uz fakt nemam taky alkoapetit...nejako uz nevladzem... 😀 😀 😀 a to je dobre... 😀 😀 😀

adiku
13. aug 2009

ok ako ok ale cakala som horsie takze som rada, nechapem co vsak urobil muz s nasimi detmi ze este spia, asi musim chodit zurovat castejsie...

zuzu13
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ok...ale zacneme chodit asi na kofolu...alebo caj... 😀

adiku
13. aug 2009

no dobre ja asi radsej teply caj ved sa uz blizi zima

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre