• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte rovnaký dátum pôrodu?

20. januára 2009 
zuky, super ze zltacka ustala a malinka pribera..doma je predsa len doma, no nie ?! :wink: :wink: ...a ta stara raketa ako vyzerala? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.d.r..i.k.a-nohej ruzinou je stara nemocnica a zisla by sa nejaka rekonstrukcia,ale nejako sa uz tym nechcem zatazovat ci som si vybrala dobre alebo nie.uz lan nech to konecne pride a mam to za sebou!!!!!
9. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ja som nazad doma. Mala sa proste zatla a hotovo. Robili mi ozvy a kontrakcie. Kontrakcie tam su ale nepravidelne, mala stale vysoko a ja zatvorena. Proste parada..... :frowning2:
9. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..alisve taká mensia, chuda, blond vlasy, okuliare...
petinka, jaja nezavidim, drzim palce...ale vas tie deturence nathuju... :frowning2:
9. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja,hlavu hore! :wink:
Ja som prve mimčo prenášala 10 dní....aj tak mi nakoniec vyvolávali.A už to aj na cisarák vyzeralo,lebo po 2 flašách oxitocínu som bola stále len na 4 prsty...proste des! No nakoniec na mna mudr.použil nejakú fintu "fň"-mala som pocit že mi "tam" strčil ruku až po lakeť :astonished: a potom sa to rozbehlo...
Tak držím palce,nech sa to rozbehne samé.
9. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrika, ja viem, ze to nie je ziadna tragedia, ked prenasam, len uz mam z toho nervy. Ja uz to chcem mat za sebou.
zuky: mala je krasna
9. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja,veď ja ti verím....ja som ešte len 37tt a už by som to najradšej tiež mala za sebou...fučím,spať sa nedá,klby ma bolia jak h.ovado... :frowning2:
9. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrika plne s tebou suhlasim :grinning: :grinning: :grinning: ..ja som na tom podobne :wink: :wink: :wink:
10. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte,tak mame chlapceka Jakubka,3450 g a 50 cm,sice v 38 tyzdni,ale uplne zrely a v poriadku,narodil sa 6.1. 19.48,rano o piatej mi odisla voda,okolo osmej sme prisli do Ruzinova,nechcela som sa otvarat,tak pichli vyvolavacku,kedze som nestihla si vybavit epi,tak mi ju nechceli pichnut,ale potom sa to nastastie vybavilo,ale az v tych najhorsich kontrakciach-ale stihla akotak zabrat,maly bol na tri tlaky von,trocha som sa natrhla-na 4 stehy,v nemocke sme boli do vcera-5 dni,lebo mal zltacku a nevladal papat a nepriberal.Zato dnes som vobec nespala,celu noc plakal,som uplne grogy,takze domace prace odsuvam a idem sa zlomit do postele..Dufam,ze si na to fesak nezvykne-v nemocke krasne v noci vedel spinkat....Ale sme radi,ze sme uz konecne doma doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. jan 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: cora,GRATULUJEM !!! :slight_smile: A prajem veľa zdravia .
12. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cora blahoželám tak sme to prežily ja som 6.1 odchádzala z nemocky :wink:
12. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som rodila koncom 37 ,mala som termín 20.januara a 2.1 v noci 3.30 mi odtiekla voda tak som utekala do nemocky a už si ma tam nechaly a o 7.15 bol Leo na svete 3120g,48 cm .rodila som sekciou a nezabrala mi spinalka tak lekarka nechápala okamžite ma uspaly no tie bolesti potom nič moc ale už je to zamnou jupííííííííííííííííííí

tehulky držte sa zvládnete to :wink:
12. jan 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cora gratulujem k drobcekovi :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..neboj,on si najde svoj rezim a bude dobre :wink: :wink: :wink:
12. jan 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cora, gratulujem.

Ja tu tusim porusujem vsetky pravidla. Mala totiz este vobec nema zaujem opustit brusko. Dnes sme boli na kontrole a nic. Tak zas v stredu a ak nic, tak budeme planovat. Neviem co tym myslel doktor ale asi bude vyvolavat porod. Takto som dopadnut nechcela. :frowning2: :frowning2:
12. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...gratulujem core aj stelle....my sme tam museli byt spolu, hmmm
drzte sa mamicky aj skoro mamickyyy :sunglasses:
12. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nikto nič novééé???? :unamused: žeby ticho pred búrkou ???? :wink:
14. jan 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cora blahozelam asi sme spolu boli v nemocnici.Ja som rodila v nedelu 4.1.o 15.30 a narodila sa nam baba 3460g a 50cm. apustili ma domou vo stvrtok 8.1.
ako vravis konecne doma
18. jan 2009 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulijem vsetkym
18. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,baby,kde ste vsetky? Co mate doma noveho? Babatka ako? My mame za sebou chripku,moj starsi syn ju chudacik doniesol,behali sme po byte v ruskach na tvari ako chirurgovia,len aby to Jakubko nedostal,ja som ju asi chytila,ale len troska,bolia ma kosti,ruky-hrozne,a kozu mam tak nechutne citlivu na dotyk,a nemozem sa pozriet do svetla,trocha aj hrdlo,ale hadam to rychlo prejde...Maly je v poriadku,trocha sme sa trapili s mlieckom,asi 2 dni som ho mala malo,strasne som sa bala-aj sme kupli Nutrilon-ale prebojovali sme sa cez to-dufam. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Maly celkom pekne spi,len teraz zacal trocha vymyslat,rano je hore od 3 do 5-tej,a stale mrnci,tak len prebalujem a kojim ako blazniva..Niekedy vydrzi 3 hodky,niekedy si pyta uz po hodine,ale stolicu ma krasne zltu,v utorok ideme na kontrolu,tak dufam,ze nieco pribral a ze uz nema az taku zltacku.. Piste,co mate nove..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cora! Tak ti prajem pevné nervy a úspešné kojenie... :grinning: :grinning: :grinning: Moja staršia,kým si našla ten svoj režim papací tak aj každú 1/2 hod.pýtala,som bola na nervy :grinning: ,ale sa to spravilo a kojili sme sa do 21.mesiaca.
ja idem dnes večer k Oťapkovej,hovorila že už to bude posledná poradňa :wink: tak sa ozvem,že ako to so mnou vyzerá.minulý tyždeň som bola na 2prsty,ale zatial nič moc necítim,že by sa malo diať.... :confounded:
A ty si nakoniec u koho rodila?
19. jan 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky,na kolkatke a kedy su tie predporodne poradne? mna poslali na 53 v stredu doobeda,to su tie hromadne,alebo nie?ze ci tam chytim naval
19. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, u nas sa babatko este stale nekona. Zajtra nastupujem do nemocnice na pozorovanie a vyvolavacku. A asi nam hrozi cisarsky rez. No proste je to na nervy :confounded:

caruzo: netusim, ja som sla rovno k t dr. krizkovi a bolo. ten je 54, ale ta je teraz z technickych dovodov zatvorena. Skus sa potom spytat ako to je. Ak si chces zazmluvnit niekoho, tak zajdi aj za nim alebo zavolaj alebo sa spytaj jeho sestricky.
19. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave chcem zazmluvnit a obvolal mi to moj doktor,mam prist v stredu doobeda,len neviem ci su vtedy tie hromadne poradne,na aku dlhu dobu sa mam pripravit ze tam stravim
19. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, no prvy krat je tam viac ludi, ale ked prides, tak si zober cislo na poradie, tato ambulancia funguje podla poradoveho cisla a su dost rychly. My sme zvycajne cakali okolo 1 hodiny zalezi od rychlosti lekara.
19. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cau Adrika,tak sa ti to dufam uz rozbehne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som rodila u Otapkovej,akurat to bolo tak narychlo,lebo 8.1. som k nej mala ist do poradne a dohodnut sa na porode a na epi,a nakoniec som to zrychlila a 6.1. sa maly vypytal na svet.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bez problemov,zavolala som jej,ze uz som v porodke a vecer ma odrodila-uplne perfektne,ovela krajsi porod ako ten prvy-ten bol HROZNY-hlavne v pristupe ku mne.. :angry: :angry: :angry:
Dnes sme boli u doktorky,maly krasne pribera-200 g,dufam,ze sa to kojenie nepose...,ale stale ma tu zltacku.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak ti drzim palce,nech uz mas toho mrnuska doma.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A aj vy vsetky a nech mate kraaasne porody!!!!!
20. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ešte týždeň počkáme...už by som to najradšej nejako urýchlila :unamused:
20. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok