Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

tinasc
13. jún 2008

Ivka tá by sa tiež len člapotala 🙂 nech vám počasie teda vyjde na to kúpanie, inak teraz sa trochu schladilo, ale snáď bude pekne 🙂 prajem príjemný víkend 🙂

titkovamiriam
autor
16. jún 2008

Tak pocasie nevislo,no boli sme aspon na ceresniach a zahrali sme sa aj na piesku,ja som posadila niake kvetinky 😀 ,najstarsi syn odchadza na tyzden na dostihy pri Trencine tak mu dnes dem vypekat nech tam chalani neumru hladom 😀

tinasc
18. jún 2008

my sme v nedeľu Ivke kúpili bicykel, tak sme stále vonku 🙂 vtedy je najlepšie, keď nie je tak horko, keďže za ňou musím utekať 🙂

titkovamiriam
autor
23. jún 2008

boli ste na hodoch,my sme vybehli v nedelu no najlepsie bolo v parku pri fontane so zmrzlinou v ruke 😀 ,marek sa povozil na autickach a inde nechcel ist ☹ ,tak sme pozerali program 😀

tinasc
23. jún 2008

jasne že sme boli, na kolotočoch sme boli aj v sobotu aj v nedeľu. Ivke sa to veľmi páči, povozila sa na všetkých detských kolotočoch, dokonca ju švagor zobral na autodrom 🙂 na programe sme ani neboli, aj tak by to Ivka nepozerala, len by behala 🙂

titkovamiriam
autor
21. júl 2008

jeje to som tu tak dlho nebola a nik iny len my dve sem nechodi ved ivanka je plna mamiciek ☹ ,v sobotu som sa dobre nastvala,boli sme na sutrovke a po niakom case som sa chcela pozriet na tu luku kde sa striela a je tam to male jazero a ono to je cele ohradene okolo tych chatiek spina a bordel a v tom potoku taaak spinava a smradlava voda ze hnus 😠

titkovamiriam
autor
21. júl 2008

a zrusili tam aj to ohnisko co sa dalo opekat ☹ ,neviem kto to tam teraz ma ale je to skoda.na sutrovke bolo fajn,ale nekupali sme sa lebo dost fukalo.

tinasc
22. júl 2008

ahoj, aj ja som si práve vravela, že v Ivanke asi žiadne mamičky nežijú 😉 🙂 však sem fakt nikto nechodí ☹
to vážne to tam oplotili? nuž na taký bordel nemám slov 😠 😠
my sme boli na šutrovke na prechádzke v pondelok, tam sme však nešli. Iba okolo bufetov, dali sme si kofolu a tak, poriadne sme sa prešli, Ivka zaspala ani nevedela ako 😀

titkovamiriam
autor
23. júl 2008

zevraj je to tam cele sukromny pozemok,dokanca aj ten hajik zo zaleskej strany?! 😖 ,dnes otras pocasie ☹ ,no na vikend sa ma zevraj vycasit aj oteplit.inak na kofcu na sutrovku chodime dost casto,je to tam fajn. 🙂 .inak su pekne odevy na ceste vedla langosov-predtym tam bol sekac a teraz tam maju vselico pre deti,zeny aj chlapov a predava tam taka sympaticka pani a bola som rada ze mala bluzky aj xxxl a po 250sk ,v blave by som za jednu dala aj 700sk. a vietnamec sa niak pohorsil ma veci len na manekinky. ☹

titkovamiriam
autor
24. júl 2008

inak ide ma uchytit aj s tej nasej posty-dlho je len v stredu,tak som sa tam vcera v tom lejaku hnala ako debil 😠 a modlila sa nech nemaju zavrete lebo vypydaval prud a to robia dost casto ze zavru ☹

tinasc
24. júl 2008

hmmm, tak z tej pošty ide uchytiť aj mňa, neviem, prečo to takto porobili ☹ hej včera bol hnusný lejak, ani vonku sme neboli. Na šutrovku chodíme aj my na kofolu, ale zriedka, len vtedy, keď manžel má čas... v tých odevoch som ešte nebola. U vietnamca som minule kúpila Ivke 3/4 nohavice za 90,- Sk a kraťasy za 70.
o tom hájiku neviem, že by bol súkromný, ale veď veci sa menia veľmi rýchlo ☹

titkovamiriam
autor
28. júl 2008

ahojcek konecne pekny slnecny vikend. 😀 .v sobotu sme boli s malym na langosoch vyhral sa tam na piesku a v nedelu na jazere 😀 -u vietnamca sa dobre nakupuje na chalanov-jeho syn je michalov kamarat a spoluziak tak vzdy da niaku zlavu 😀 ,len v poslednom case tam ma malo veci cisla 50 a ked aj cislo je tak velkost nesedi 😠

tinasc
29. júl 2008

ja som si tam ešte nič poriadne nekúpila, akurát tak papuče, ktoré sa mi po mesiaci rozpadli 😀 neviem, vždy si nakúpim niečo na trhu ak potrebujem.
Naozaj super víkend, boli sme v nedeľu v Bernolákove na hodoch na kolotočoch. Hlavne kvôli malej, páčilo sa jej 🙂

titkovamiriam
autor
29. júl 2008

tak trhy su super len teraz ich akosi nestiham 😠

tinasc
30. júl 2008

hm, vtedy si v robote čo? ale dnes bolo hnusne teplo. Musela som na poštu, tam sa nedalo dýchať, no hrozné 😒 Ivka má trochu zdravotné problémy, vracala, neviem z čoho to môže byť, však teraz v tom teple skoro nič neje ☹

titkovamiriam
autor
31. júl 2008

tak to asi z tepla 😠

tinasc
31. júl 2008

no tak aj takéto názory padli, ale neviem či je to možné, že aj zo slnka by to mohlo byť. Inak my sme dosť vonku, ale teraz je také počasie, že ešte aj o 17.00 hod je hrozné horko ☹

titkovamiriam
autor
4. aug 2008

ahojcek,mala som v piatok dovolenku a boli sme tri dni po sebe na sutrovke 😀 ,bolo super a vcera naozaj horuco.aj som zavarala uhorky a broskine,aj stihla nieco upratat 😀

tinasc
4. aug 2008

juuuj, ty si usilovná 🙂 ja nezaváram, lebo ani nemám čo... broskyne čo máme, máme akurát tak na zjedenie, to by bolo škoda zavárať 😉 takže aj vodu ste si užili, super, my čo máme bazénik na dvore tak do neho Ivka nechce ísť, neviem prečo ☹ no horúco bolo teda riadne, aj dnes, má sa trošku ochladiť 😉

titkovamiriam
autor
18. aug 2008

zasa som tu tak dlho nebola.minuly tyzden som dovolenkovala ale len tak doma,boli sme s marekom aj pri vode aj s kamoskami na ihrisku a u mikiho-inak v tej ich cukrarni robia vyborne kafe latte.prestali tam mat lokse lebo zevraj nemaju vyrobcu 😒 ,ale inak fakt super si posediet u nich pod orechom,deti sa hrali v piesku-taka pohodka.
nieco som aj zavarala a aj oddychovala v zahradke alebo pri olympiade. 😀

tinasc
18. aug 2008

hm takže dovolenka, však to dobre padne 🙂 do tej cukrárne moc nechodievame, k Mikimu áno aj na ihrisko. Ja moc pohodku pri Ivke nemám, lebo behá kade tade, tak sa naháňame 😉

titkovamiriam
autor
19. aug 2008

vidis a marek ked ma lopatku a vedierko sa nepohne z pieskoviska aj hodinu a ak su tam aj ine deti tak ho domov berieme z revom 😠 ,vcera tam chcel zaviest babku no v pondelok su zavrety,tak si to dnes uzije 😀

tinasc
19. aug 2008

ahoj, no vidíš a naša Ivka je niekedy taký divný patrón, niekedy ju musím nútiť aby išla von... niekedy by len doma a tu vnútri sa bavká 😉 😀

titkovamiriam
autor
19. aug 2008

akurat som volala domov ze marek sa uz chysta von 😀 ,normalne zavidim-ale ved o dva tyzdne budem zasa s nim lebo si musim do konca roka minut dovolenku,tak pojdeme na par dni do medera a potom budem doma. 😀

tinasc
19. aug 2008

takže zase pekná vyhliadka voľných dní 🙂 áno treba oddychovať, my ideme od pondelka do Martina uvidíme na ako dlho podľa toho ako sa bude Ivka správať v cudzom prostredí. Veru, teraz to oveľa viac láka von ako sedieť v robote, ale aj mna to raz čaká 🙂

titkovamiriam
autor
20. aug 2008

kedy sa chystas do prace?

tinasc
20. aug 2008

ja by som už aj teraz išla do práce, lenže mi ju nezobrali u nás do škôlky a nikto mi ju nemôže strážiť, takže neviem ako to dopadne, zatiaľ skúšame kade tade ju umiestniť aj v BA sa pýtame ale zatiaľ sa nám nedarí. Takže termín nástupu do práce musím prispôsobiť tomu, až sa ju niekde podarí dať do škôlky.

titkovamiriam
autor
21. aug 2008

skolky su horor,kamoske zobrali malu az na odvolanie a to ju nechceli v 2 skolkach v ivanke a ani v bratislave.Ja som zvedava co na rok marek,len dufam ze ked pracujem tak ho zoberu 😒

tinasc
21. aug 2008

ahoj neviem ako to dopadne, dostávame hlavne také odpovede, že si máme podať na bud. rok prihlášku normálne v marci, takže to nejako nevidím ružovo, že by som ju v dohľadnej dobe niekam umiestnila. Takže budem asi ešte ten rok doma, ale bez rod. príspevku, síce málo peňazí ale predsa niečo...

titkovamiriam
autor
21. aug 2008

je to bieda,ked v marci tak to su prihlasky na september ☹ a s timi peniazmi je to tak nespravodlive,tym ze ti nezoberu dieta nemozes robit ale to nikoho nezaujima a na sukromne skolky kto by mal a vlastne ani tie v okoli niesu 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre