Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

sylviah
31. aug 2009

super, dakujem krasne 😵 😵 😵

titkovamiriam
autor
31. aug 2009

ja som tiez oktobrova 😀 😀 😀

tinasc
1. sep 2009

ahojte 🙂
najprv k tomu smutnejšiemu... Miriam asi som málo informovaná, ale o žiadnom chlapcovi som nepočula... dúfam, že sa s tým tvoj syn skoro vyrovná... je to smutné ☹
no ak k tej doktorke, aj ja k nej chodím s malou, zatiaľ som spokojná 😉 inak malá nebýva často chorá, ale som zvedavá, ako to bude teraz, keď začne chodiť do škôlky... inak zajtra nastupujeme, tak držte palce... Miriam aj Marekovi držíme palce, nech sa mu v škôlke páči... inak čo všetko mu chystáš do škôlky a čo všetko tam musí mať?? lebo ja som Ivke niečo nachystala, ale motá sa mi z toho hlava, takže ešte si musím čo to rozmyslieť, čo jej ešte pribalím... najhoršie bude to ranné vstávanie, lebo Ivka si nás teraz rozmaznala vždy vstávala okolo ôsmej 🙂 😉

titkovamiriam
autor
2. sep 2009

tak rano som niesla prezuvky,pyzamo a veci na prezlecenie.letela som k dokine pre potvrdenie ze je zdravy,prefotila preukaz poistenca,vyplnila dotazniky a tie dam o 15 ked pre neho pridem.cakali nas seky 48eur skolne na 3m a 22 eur na stravu.rano napodiv vstal dobre a keby sa nerozplakal iny chlapec tak by asi neplakal.

titkovamiriam
autor
2. sep 2009

zvladol to!!!uvidime zajtra 😀

tinasc
2. sep 2009

čauko, Ivka to tiež zvládla veľmi dobre. Síce bola len na dve hodiny, ale tak to majú zavedené, ale však za chvíľku bude chodiť na celý deň... vôbec neplakala a ani ja 😀 ani som nebola rozcitlivená... jedno dievčatko tam plakalo, ale Ivka sa našťastie nepridala, úplne v pohode tam zostala sama... keď som pre ňu prišla, tak nechcela ísť domov 🙂 aj my uvidíme zajtra 😉 po mne nič nechceli, ani potvrdenie od doktorky, uvidíme ani šeky nám nedali... tak neviem... oni sú taká malá trieda, je ich tam trinásť, všetci sa narodili v zime, takže sú rovnako veľkí ako Ivka 🙂

tinasc
2. sep 2009

Mirka kde máš fotky?? 🙂

titkovamiriam
autor
2. sep 2009

neboj dam nove,admin mi zmazal jeden album a ja tie ostatne 😀

tinasc
2. sep 2009

a prečo Ti ich zmazal? ja som do albumu už dlllllllho fotky nepridávala... nejako mi to nepríde, že by som tam mohla nejaké dať 😔

titkovamiriam
autor
3. sep 2009

mala som tam fotky toho mrtveho chlapca,neboj za zivota 😉 no niekomu sa nezdalo ako bol obleceny-ze extremista 😠 ,tak mi album vymazali 😠
inak dnes mal pohreb hroza stovky mladych ludi cca do 20rokov-studaci,decka,slovanisti,rybari,ivancania,spoluziaci,kolegovia
uz to nikdy nechcem zazit vidiet v truhle mladatko ☹ som si pomyslela ze boze ved by tam mohol byt aj moj-tolko je nehod,tragedii a pod.....

tinasc
3. sep 2009

ach jaj, to je smutné... škoda mladého života ☹
inak ako sa máte v škôlke? dnes bola Ivka v pohode, len keď som prišla, tak mi učiteľka hovorila, že dnes k nim došlo nové dievčatko a to tak hystericky revalo, až sa povracalo a ostatné deti z nej boli vystrašené, samozko aj Ivka že vraj zapchávala uši a slzy v očiach... a dnes mi hovorila, že zajtra nejde do škôlky 😖 ach jaj... dúfam, že sa to spraví...

titkovamiriam
autor
3. sep 2009

uz som si ta precitala,aj marek si chyta usi ked pocuje niaky nie moc ,,dobry zvuk,, a rev deti ho strasi a potom reve aj on

tinasc
3. sep 2009

Ivka to nikdy nemala rada, či už rádio, teraz keď sme prerábali ,tak nemohla počúvať zvuky vŕtačky, búchanie a pod. Neznáša silvestrovské vybuchovanie, to je schovaná, alebo prilepená na mne 😀 alebo burácanie hromu, pri poslednej takej väčšej búrke bola zašitá pod perinou, no normálne som sa musela smiať... som ja ale mater 😀

titkovamiriam
autor
3. sep 2009

aja ze je marek divny mixer,vysavac,vrtacka-total panika chyti si usi a boji sa.

tinasc
3. sep 2009

noooo... paniku z toho úplne nemá, ale najlepšie by bolo, keby nebolo 😀 tiež si chytí uši a uteká 🙂

titkovamiriam
autor
7. sep 2009

dnes to zvladol marek na jedna tak mu to dufam vydrzi a kamoskinu malu prijali od oktobra lebo niake deti nenastupili-sa vytesuje jak diva 😀

tinasc
7. sep 2009

no vidíš to je super... len nech mu to vydrží... Ivka pre zmenu sa ma nechcela pustiť a plakala, že chce maminku... no čo už ☹

titkovamiriam
autor
19. sep 2009

je a kde ste vsetky?
tinasc ako skolka?my sme v pohode

tinasc
19. sep 2009

ahoj, bohužial my nie, teda nie je to také hrozné, ale predsa len to nejde hladko 😉 čítala som, že vy vzorne, len tak ďalej 🙂 dúfam, aj kvôli sebe, že Ivka s tým plačom už konečne prestane, lebo už mám z toho aj ja nepríjemný pocit, stále počúvať od učitelky, že nariekala, aj mi je z toho smutno ☹ ako dobre v škôlke začala, tak sa to nejako pokazilo 😉

titkovamiriam
autor
19. sep 2009

neboj sa niekomu to trva dlhsie,rano ked ide marek tesne pred 8,00 tak mi priatel hovorieva ze je tam chalan co reve aj v triede-chudatko stale vola maminku 😒 .
inak bola si minuly tyzden na slavnostiach-ja som bola v ic si kupit knihu a mincu a v nedelu na tych remeslach-fukac skla bol vynikajuci.na ivanskych strankach je strasne vela ale negativnych odkazov 😠

tinasc
19. sep 2009

ahoj, no ja dúfam, že to skoro prestane...
bohužiaľ som nebola, nevyšlo nám to, lebo sme mali inak naplánovaný program... inak tie ohlasy som čitala, neviem ale posúdiť, lebo som nebola... iba čo som počula od známych... ale veľa ľudí, veľa chutí, každému sa páči niečo iné, takže každému nevyhovieš 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
24. sep 2009

Ahojte. Od novembra sa stahujeme do Mostu pri Bratislave a rada by som si našla nejakú partacku na kocikovanie alebo chodenie na ihrisko 🙂 najde sa niekto?

titkovamiriam
autor
25. sep 2009

ahoj.tak ja uz nekocikujem,no ked budes u nas na pokecy pokecam

uz je chory aj michal,marek pojde do skolky az v stredu

tinasc
1. okt 2009

ahoj, no keď už píšem, tak už ste aj v škôlke 🙂 som zvedavá, kedy to drapne Ivku zatiaľ sa drží, ale už trošku pokašliava. Claudinka, ja už tiež nekočíkujem, ale kľudne príď sem na pokec 🙂

claudinka
1. okt 2009

tak dame spicha niekedy 😀 😀

tinasc
22. okt 2009

ahojte, no sem už zase nikto nechodí ☹ 😉

titkovamiriam
autor
25. okt 2009

ahoj!zabudam na nu!!!! 🙂

tinasc
26. okt 2009

nečudujem sa, keď sem zablúdime vždy len my dve ☹ 😉 ani neviem, čo je v Ivanke nového 😀

titkovamiriam
autor
9. nov 2009

ahoj! a vies ani nic moc-ani to nestihame 😀 -tyzden uleti jak voda-skolka,skola,domacnost a cez vikedn ideme radsej do prirody kym sa este da... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre