Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
24. máj 2007

dnes sme od vody isli na zmrzku,marek zaspal v kociku mal uz toho dost 😀

tinasc
24. máj 2007

tak to verím, ako mávame s Ivkou problémy aby večer zaspala, tak si dnes dala dosť rýchlo povedať.

titkovamiriam
autor
24. máj 2007

marek sa zobudil tak som ho oplachla nakrmila a dufam uz potiahne do rana 😲

tinasc
25. máj 2007

pekný deň prajem... Ivka zaspala o tej pol ôsmej večer a spala do trištvrte na šesť, čo si myslím je pekný výkon na to že zaspala večer tak skoro. Mne to nevadí, lebo manžel vstáva do práce. čo budete porábať dnes keď bude tak horúco?

titkovamiriam
autor
25. máj 2007

voda,voda a marek sa poriadne osmeluje .Dnes vydrzal blbnut dost dlho a nechcel ist potom von.slnko poriadne palilo a to sme boli az od tretej.Zasli sme vecer aj na pivko do Pafarskej,to bude rano mat marek super mliecko 😀

tinasc
26. máj 2007

no však mu chceš dať len to najlepšie nie 😀 ? tak to je fajn, že sa aj on už smelo kúpe... pláva s rukávikmi? no musím ísť aj ja vyskúšať, čo na to povie to moje šidlo... inak horúco bolo poriadne, vo vnútri je dusno, tuším je lepšie vonku ako vnútri. Tak zatiaľ pa

titkovamiriam
autor
26. máj 2007

nie drzim ho rukami,tak nabuduci rok by som ho chcela plavat naucit ako starsich .Dnes sme dllllho spali,asi je to pivo dobry napad 😀

tinasc
26. máj 2007

a čo je to dllllho? aby som mala predstavu a mohla závidieť 😀 ... vyzerá to tak, že sa nám podarí odísť o dva týždne na taký predĺžený víkend, tak že vraj je tam bazén, tak tam sa Ivka vyblbne...

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

dlho je ze zaspi o devietej a zobudi sa o pol deviatej 😀 rano.Bazeniky su super,ja mam zatial vanicku,no na rok nieco v zahrade vymyslime.

tinasc
27. máj 2007

ahoj, tak to je dobre že Ti tak dobre spí. Čo s ním robíš, že tak zalomí 🙂 ...
ja by som už aj bazénik vytiahla, v tomto počasí by to bodlo, ale hlásia zhoršenie počasia, tak som si hovorila, že ešte počkám... A samozrejme najprv musím nejaký aj kúpiť 😀

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

ja neviem asi je to ,,rodove,,lebo vsetky deti mi tak dobre spali.dnes sme sa kupat neboli,lebo fuka vetrisko,no isli sme na ceresne. 😀

tinasc
27. máj 2007

tak to je vzácne... nech mu to aj vydrží... my sme boli dnes na Železnej Studienke, je to tam veľmi pekné, Ivka sa vybláznila na detskom ihrisku, najviac ju lákala šmyklavka, šmýkala sa riadne dlho. Chystali sme sa tam už hádam aj mesiac, dnes nám to konečne vyšlo.

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

jej 😀 a boli ste az na snezienke?Tam mali vlani v ohrade vseliake zvieratka.
Ja som nedaleko odtial vyrastala pri Horskom parku.Aj to je pekny vylet a odtial na Slavin a vidis celu Bratislavu.

tinasc
27. máj 2007

no vieš pri našej malej sme sa ďaleko nedostali. Chcel sa ísť pozrieť na jazerá, ale malá si postavila hlavu a hádzala sa o zem, že ona tade nepôjde. Tak sem ju nechali nech si chodí kam chce a chodili sme za ňou a zamierila na ihrisko a hojdala sa a šmýkala. Tak sa dobre prebavila. Aj sme sa trošku prešli, ale len po cestičkách. No však všetko po troške, nabudúce pôjdeme ďalej.

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

jasne a mozno skoncite az na lanovke,to tiez neviem ci to funguje.Ved uvidim aky bude Marek 😀 ,no dufam ze turista po nas 😎

tinasc
27. máj 2007

no snáď aj ja dúfam, že Ivka vyrastie a bude s nami chodiť do prírody. Teda najviac si to želá manžel, ja sa prispôsobím, tiež nechcem, aby Ivka vyrastala pri telke a počítači. A na ktorý smer je lanovka? Od parkoviska smerom hore po ceste?

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

ano az za snezienkou,uplne hore cca 40min chodze od dola.

tinasc
27. máj 2007

no tak to si nabudúce musím zobrať kočík, lebo dnes sme nemali. Alebo radšej nosič. A to môžu na lanovku aj takéto malé deti?

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

to neviem a pridam ti dalsi typ.Kamzik-na vezi je super kaviaren za 45min sa otoci okolo celej Bratislavy a vonku su kone a bobova draha,kde bezne vozia take male deti na nohach rodicia.Da sa tam aj opekat.

tinasc
27. máj 2007

hej? to je super... ako tam chodíte autom? alebo nejaký spoj?

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

aj autom,no da sa aj trolejbusom,len je to o nieco dlhsie slapanie.

tinasc
27. máj 2007

no tak díky za tip... tam sme ešte neboli, uvidíme či nám to vyjde. Ale bolo by to pekné

titkovamiriam
autor
27. máj 2007

ved ked nie teraz tak do buducnosti.

tinasc
28. máj 2007

ahojky a dobré ránko 🙂

aj dnes dlho spinkáte 😉 ? my sme dnes trhli rekord a boli hore o 4.30 😖 ... som si myslela, že zle vidím na hodiny... krása čo? a Ivka úplne v pohode si rozprávala, sedela si, chcela sa hrať... myslela som, že ma porazí

titkovamiriam
autor
28. máj 2007

tak to nastastie nepoznam,marek sa obcas v noci prehadzuje a uz si myslim,ze sa zobudi a spi dalej.Dnes je akosi nervozny to z toho pocasia.

tinasc
28. máj 2007

no tak to my zase poznáme dokonale... minulé leto sme boli hore pravidelne o piatej... a ako vidím, zase k tomu spejeme ☹ ...
ale aspoň sa trošku ochladilo, Ivka bola tiež umrnčaná, ale to bolo z toho, že sa jej chcelo spať. Dala som ju k mojej mame, mal prísť vodár na zapojenie práčky, lenže mal úraz tak neviem, ako to dopadne.

titkovamiriam
autor
28. máj 2007

konecne poprsalo a je fajne vzduch 😀

tinasc
28. máj 2007

no to je fakt, dosť popršalo aj tu v Zálesí... okolo piatej som bola vyzdvihnúť Ivku od mamy a pred nákupným strediskom bolo toľko vody, no taká mláčisko, akú som ešte nezažila... a za chvíľu nebolo po nej ani stopy. Ale naozaj vzduch je úplne super.

titkovamiriam
autor
29. máj 2007

dnes bol vynikajuci vzduch vonku a prejedla som sa ceresni 😠

tinasc
29. máj 2007

no to bol, boli sme vonku sa prejsť, Ivku som zobrala pešo, aby sa unavila pred obedňajším spaním, spinkala tri hodky, super... potom sme boli tiež vonku, ale sa zaťahovalo, taká čierňava ide, že no... snáď poprší, v noci nebude tak teplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre