Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
4. júl 2007

Boli sme ,ale Marek bol na deke s hrackami a marhulami.S Michalom sme sa kupali na striedacku a bolo tam kopec Blavakov ☹ ,takze klasika vsade bordel.

tinasc
4. júl 2007

my sme to včera vystihli, akoby som vedela, že dnes bude počasie o ničom a boli sme včera sa kúpať, Ivka sa pri brehu čľapkala ani nechcela ísť do kolesa... bolo fajn, akurát som bola prekvapená koľko je tam ľudí cez všedný deň 😲

titkovamiriam
autor
4. júl 2007

dneska sme naozaj len doma,ale je fajn ze poprsalo a trosku sa ochladilo.

tinasc
4. júl 2007

no tak to sa teda fakt schladilo, to neľúbim... keď má byť teplo tak nech je teplo, ale takéto výkyvy... aj my sme boli doma, len poobede ako sa Ivka vyspala sme boli v obchode

titkovamiriam
autor
4. júl 2007

ja ani to a Marek ani poobede nespal a este aj teraz sa hraje.Cakal tatina!

tinasc
4. júl 2007

Ivka ešte tiež nespí, naobed si pospala dlhšie, tak tu teraz lieta. Tatino je už doma, ale Ivka spinkať nechce 😉

titkovamiriam
autor
4. júl 2007

No mne dve tretiny deti spi,len Milan je este vonku.

titkovamiriam
autor
5. júl 2007

tak a dnes je zasa pocko na figu,asi sa prehrame len vnutri ☹

tinasc
5. júl 2007

ahojky

Ivka včera zaspala o deviatej 😖
dneska je fakt počasie o ničom, Ivka je zas urevaná, ale čomu sa čudujem, boli sme chvíľku vonku a chcela byť len na rukách ani na deti nereagovala 😕 tak neviem, čo sa deje, ale to asi tým počasím... ja chcem leto... som si predstavovala ako sa s Ivkou budeme chodiť kúpať, keď má tak rada vodu... no a vidíš v lete je zima 😲

titkovamiriam
autor
6. júl 2007

dnes podobne a kamoska je chora aj s dcerkou 😀

tinasc
7. júl 2007

ahoj, dúfam, že Ivka neochorie, ideme zajtra do tých Tatier, ja som unavená už teraz, len som balila a chystala posledné veci, malá je mrzutá uplakaná, som zvedavá ako zvládne cestu a aká bude tam. Večer ešte nakuknem

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

ved to su tie deti hotove z toho pocasia a marekovi sa pridali aj zuby ☹ ,tak blazninec.Nech vam hlavne vide pocasie!!!

tinasc
7. júl 2007

díky ved to že sa nedá ísť poriadne von a decká sú unudené... ale tam sa dobre vybehá...

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

ani nevrav,dnes Mareka naobliekam a pojdeme sa prejst ved to aj ja potrebujem 😉

tinasc
7. júl 2007

ja som akurát ešte niečo žehlila a bolí ma hlava ako myslím na detaily... no idem ešte niečo porobiť ,tak pa nakuknem ešte večer.

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

pa,mna bolela hlava vcera 😒

tinasc
7. júl 2007

no to je tým počasím, mňa bolela hlava za týždeň asi trikrát, čo mňa bolieva len raz za čas. Ešte teraz niečo dobalujem, zajtra skoro ráno vyrazíme.

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

my sme boli nakoniec v tescu a metru nakupovat a postavili sme v zahrade stan,budu tam Michalovi kamosi.marek bol z neho uplne hotovy

tinasc
7. júl 2007

však nakoniec sa urobilo dobré počasie, boli sme s Ivkou tri hodiny vonku...

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

vecer bolo super,tak dufam bude aj zajtra uz sa mi tak ziada ist na poriadnu prechadzku a mozno ukecam priatela a prejdeme sa k tym novym domov smerom na zalesie.

tinasc
7. júl 2007

my sme boli len na dvore, máme tam hojdačku a šmyklavku... k tym novým domom sa aj dá ísť? ..

titkovamiriam
autor
7. júl 2007

Jasne,to je cela ulica,okolo tych novych bytoviek a si na novej ulici a mozes len slintat,inak je tam jeden dom ala ,,adams family,,same vezicky a vyclenky obrovsky jak hovado a este ho dokoncovali tak ho chcem pozriet dostavany.Je tam inak fakt super spravena cesta a chodniky pekne svetla typicka milionarska stvrt.Ako keby to nebolo v Ivanke. 😠

tinasc
7. júl 2007

no tak raz sa tam pôjdem pozrieť, fakt asi len slintať, ale ja sa rada pozerám na novopostavené domčeky...

titkovamiriam
autor
8. júl 2007

Dobre ranko!Aj ja sa rada pozeram!!!!

tinasc
12. júl 2007

ahoj, tak sme sa vrátili z výletu... bolo fajn, len dosť pršalo, ale hold hory sú hory... v noci sme spali zababušení, kdeže ako tu, len paplón prehodený... Ivka spala v bodynku s dlhým rukávom, pančušky, nohavice a tenkú mikinu na sebe a po krk zakrytá paplónom... ale asi jej bolo dobre, lebo sa skoro vôbec neodkopávala...

titkovamiriam
autor
12. júl 2007

ahooooj,tak to je super,len to pocasie je naozaj hrozne ☹

tinasc
12. júl 2007

no to teda bolo, s malou vnútri, len vymýšlala, aj tak sme boli aspoň v meste, ale zima bola fest... v utorok celý deň pršalo... aj v noci...

titkovamiriam
autor
13. júl 2007

my odchadzame v nedelu do mederu aspon na dva t. a mozno aj viac 😀

tinasc
13. júl 2007

no tak to si pekne užite, ak sa dá pri troch deťoch... idete všetci?

titkovamiriam
autor
13. júl 2007

jasne noro s marekom a batozinou v aute a ja so starsimi vlakom!Boze marek ma toho tak vela a to tam bol Noro dnes odniest uz niake veci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre