Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
16. mar 2009

mimo ivanky neberu vobec

janula203
16. mar 2009

tak mame malu sancu :o) trvaly pobyt mame v ivanke....byvat budeme uz hadam o mesiac...huraaa

martinex
16. mar 2009

ahojte, ja som sice z bernolakova,no 17 rokov som byvala v IPD 🙂

s tym wigvamom je to super sprava, budeme mat kam s drobcom chodit... bude to fungovat uz toto leto?

titkovamiriam
autor
16. mar 2009

JASNE,uz v sobotu capovali pivo kofolu a v nedelu chceli grilovat maso a kolena,no pocasie bolo otras tak neviem.v lete pojdu naplno!!!dufam ze bude leto poriadne horuce 😀 😀 😀

martinex
17. mar 2009

mirka tak to je super sprava... uz sa mooooc tesim ked bude teplucko a budeme tam chodit s detmi 🙂

titkovamiriam
autor
17. mar 2009

vidim ze cakas mimi v auguste,to ja som uz mala po 6nedeli a podho a marekom na sutrovku 😀 -spal vo vajicku a ked bolo treba tak som ho nakojila.to bolo tak krasne leto aj v septembri sa kupalo 😀 a na dalsi rok uz sa dalo v maji.naskorsie kupanie mam 24 aprila 1996-1997 uz neviem presne 😀

martinex
17. mar 2009

no pekne... ja sa na to tesim, a ta cesta s kocikom na jazero bued maleho dobre uspavat...ako je rozbita 😀

titkovamiriam
autor
18. mar 2009

marti uz to nieje take zle,lebo domy su uz skoro pri jazere,uz len kusok je ta strasna cesta,ja chodievam okolo ptsky-a cez pole,alebo cez zahradky a pole. 🙂

tinasc
18. mar 2009

ahojte, takže vidím, že my šancu nemáme na škôlku v Ivanke, prehlasovať sa kvôli tomu nebudem, už vidím, že zase nedostaneme škôlku, neviem teda čo ďalej, uvidíme ako to bude tu v Zálesí 😀 ... no aspoň sa budem tešiť na leto na šutrovku a tak, ak nám to doktorka nezakáže sa kúpať kvôli ekzému... už aby bolo teplo, dnes zase fúka tak že sa vonku nedá vydržať...

martinex
18. mar 2009

no mne v tych domoch pri jazere byva svokra,cize budem chodit tade... ale aspon to maleho pekne pohojda 🙂

vy sa normalne na sutrovke kupete? ja som sa tam nekupala uz zopar rokov,mam pocit,ze ta voda nejak divne smrdi...

tinasc
18. mar 2009

no my sa kúpeme, teda kúpali sme sa naposledy min. rok, kontrola vody ukázala že nie je závadná, takže sme sa kúpali. My vodu milujeme aj Ivku 🙂

titkovamiriam
autor
19. mar 2009

voda je vyborna,smrdi po rybach-ved ich je tam dost.takze inak je ok.kupem sa tam odkedy sme v ivanke a nikdy sa nic nestalo-ani len vyrazka ci ine problemi.ja sa radsej okupem tam ako na tych termalnych-kde v teplej vode je omnoho viac birdelu ako v jazere.inak robili aj testy vody a je vyborna,len to nikde nepisu aby tam nechodilo este viac ludi ako teraz.ved v lete je tam pol bratislavy,kedze vstupne sa neplati a aj bufety su fajn a kto nieje moc narocny aj vecka ujdu-su ciste a tecie tam voda.

martinex
19. mar 2009

ano to viem,ze vysledky vody su ok...mne sa ovela viac paci vo velkom biely,tam na tom starom jazere je voda krasne cista a teplucka...ale s malym aj tak budeme chodit najskor do senca na jazera...tam sa aj manzelovej 4rocnej dcere bude pacit-preliezky a tak 🙂

tinasc
20. mar 2009

ahojte, vidím, že sa tu všetci tešíme na leto, dnes sme parádne vymrzli vonku, taký fúkal vietor vonku... ale Ivka sa poriadne aspoň unavila, spala na obed dve hodiny a to sa tak často už nestáva 😀

cilka27
26. mar 2009

cauko kocky . . . . . necitala som vas od zaciatku no ste tu niektora u ivanky???? rada by som vybehla niekam na vzduch s malou prebars do prarku pri picoske. . . no sama to nieje ono . . . chodievate aj do picola niektoraaa????? byvame v ivanke na samom kraji ivanky smerom do bernolakova tak ak sa sem tam stretavate s deturencami radi sa s Petkou pridame 🙂

titkovamiriam
autor
27. mar 2009

ahoj!ja som uz pracujuca maminka,inak by som sa k tebe pridala 😀 .do parku aj na langose som kocikovala stale. 😀

cilka27
27. mar 2009

no skoda . . . . samej sa mi nechce a pokecat a vymenit si skusenosti by bolo fajn 😖 . . . . co uz . . . . . ja sa chystam s malou tiez na jazero budeme sa mocit a bude fajn , dufam, tak nejaka nepracujuca mamicka by sa nenaslaaaaa???? 😀

tinaa
27. mar 2009

cilka27 chodim do pikola pravidelne. Môzme sa tam stretnut, chodim tam velmi rada 🙂

tinasc
27. mar 2009

ahojte, my do Pikola nechodíme, lebo Ivka je už veľká a tam chodia dosť malé detičky (aspoň si myslím 😉 ). Do parku chodíme ale len sem tam 😉
Tinaa gratulujem k tehotenstvu 🙂

tinaa
27. mar 2009

tinasc dakujeme pekne, a co sa tyka pikola, je uplne jedno, ake je dietatko stare, ak mate chut, kludne pridite 🙂

tinasc
27. mar 2009

ja by som aj rada, ale Ivka je taký hurikán, že by som ju odvšadiaľ musela zvesovať 😀

tinaa
27. mar 2009

no v kolektive sa dieta sprava inak, ved aj nasa je strasne zihadlo, ale miluje deti, a materske centrum je preto idealne. Mimochodom chodi tam viac hurikanov 😀

tinasc
27. mar 2009

veď uvidíme, Ivke sa viac páči vonku, musím ju unaviť, to naše tornádo aktívne 😀 😉

zumi99
29. mar 2009

ahojte ivancanky 😉 v sobotu bolo vonku super, tak sme vybehli do parku, no dnes to bola katastrofa ☹, my sme podali ziadost na hviezdoslavovu tak som velmi zvedava, ci z toho nieco bude 😀

zumi99
29. mar 2009

rada sa stretnem s novymi mamickami, ci uz v parku alebo hocikde inde velmi rada 😉

titkovamiriam
autor
30. mar 2009

ahojte,ja som bola s marekom v sobotu na jazere!kedze fukal vietor,sutrovka bola ako more. 😀 😀 marek chcel vidiet rybicku no mal smolu.trochu som sa rozculila ked sme isli cez ,,zahrady,,lebo nieky jebko tam mal vysypany strk cez celu sirku cesty.vracat sa mi nechcelo tak sme to niak pri plote obisli.na strelnici sa strielalo,tak som mareka ani nevedela dostat domov 😀 .snezienky uz dokvitli no je spusta fialiek 😀

cilka27
30. mar 2009

tinaa . . . tesim sa a budem rada ked spoznam par mamiciek s Ivanky . . . zumi99 . . . len musim kuknut kedy to tam funguje a dohodneme sa . . . tinaa ty chodis pravidelne. . . . zumi98 ty tiez? . . . mozeme niekam vybehnut . . . . juuuj tesim sa 😀 . . . .

cilka27
30. mar 2009

tinaa a chodia tam aj taky krpci ako moja Petka 10 mes.? 😲

zumi99
31. mar 2009

cilka27 ja do pikola nechodim, ale co nie je moze byt 😉, no asi preto, ze nikoho odtial nepoznam a samej sa mi moc nechce...my sa chodievame dost pravidelne prechadzat a uz ked bude teplejsie tak aj castejsie do parku alebo na sutrovku...kocik uz vobec nepouzivame, lebo lianka sa rada prechadza a vtedy mi aj skor zaspi 🙂

tinasc
1. apr 2009

ahojte kočky,
Miriam moja mama s malou bola v sobotu na šutrovke, hovorila mi malá, že sa strieľalo, dlho tam ale nevydržali, lebo ona nemá rada príliš hluk, teda myslím také nečakané rany a zvuky, toho sa celkom dosť bojí 😉 včera sme boli na alergológii na odberoch krvi, no to bol horor ☹ Ivka sa mykala, som ju musela držať, skoro som ju neudržala, sestričke to nešlo nabrať ako sa mykala a hádzala... no spotená som bola ako kôň 😀 teraz má dve modriny od vpichov na ruke, stále sa ľutuje 😀
Ja som v Pikole nebola ani raz, lebo Ivka bola dosť tajfún, ale tiež, čo nie je môže byť, nehovorím, že sa tam nikdy nepôjdem pozrieť... Ivka sa tiež rada prechádza, ona musí mať stále nejakú aktivitu, na hračky už akosi nemá čas 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre