Nájdu sa tu maminky z Ivanky pri Dunaji a Zálesia?

titkovamiriam
13. dec 2006

Su tu maminy z Ivanky a zalesia

titkovamiriam
autor
4. jún 2007

chuda a ake ma problemi? 😒

tinasc
4. jún 2007

má ekzém, vraj atopická dermatitída, zistili jej to ešte ako bábetku...má to už celkom pekné, ale keď je teplo, tak je to trošku horšie, je celá vyhádzaná, ako je spotená a má potničky

titkovamiriam
autor
4. jún 2007

hmm,to by chcelo mrtve more,kamoska ma 15r.dceru,tiez ho mala ale strasny ,skrabala si ho az do krvi,tak chodia kazdy druhy k moru a najlepsie sa mala pri mrtvom,mala tri roky uplny pokoj.

tinasc
4. jún 2007

hm mrtve more, môžeme len snívať... ale ideme tohto roku do Bulharska tak uvidíme ako bude

titkovamiriam
autor
4. jún 2007

tak to bude super 😀 a kam idete

tinasc
4. jún 2007

do Primorska, zatiaľ čo som sa pýtala, tak sú len samé dobré ohlasy, už sa teším 🙂

lenka85
5. jún 2007

Nenajde sa tu niekto z Mostu pri Bratislave? Cakame v decembri miminko a v januari by sme sa mali nastahovat do tych novych bytoviek v Moste pri Bratislave... Taaak rada by som tam mala nejaku kamosku na kocikovanie, nikoho tam totiz nepoznam...

titkovamiriam
autor
5. jún 2007

ja som z ivanky a tinasc zo zalesia,no pisat si mozeme,mozno sa niekto prida

tinasc
5. jún 2007

ahojte kočky, ahoj Lenka...
som rada, že si sa pridala, ja som práve vyzývala mamičky aj z okolia aby sa k nám pridali, takže som rada, že nás bude viac. To sú tie nové bytovky hneď na začiatku Mostu? Inak ja som sa do Zálesia vydala, originál som z Ivanky... a Most nie je tak ďaleko... takže zase sa ozvi.. a aj ostatné maminy z okolia BA...
Miriam dnes som bola u mamy v Ivanke, lenže bolo také teplo, že sa mi Ivka sama pýtala dovnútra... sranda... trošku sme boli na pieskovisku pri bytovkách, lebo tam som bývala, ale nechcelo sa jej byť.

titkovamiriam
autor
6. jún 2007

my sme sa s kamoskou vybrali na zmrzku a marek zjedol dva kornutky a zaspal,bolo poriadne hnusne dusno,tak ma potesilo ze prsalo.nevadi mi ze mi aj bielizen vonku zmokla.

tinasc
6. jún 2007

ahoj, ja som dala bielizeň našťastie na noc dovnútra. Ideme teraz na víkend preč a potrebujem aby uschla 😀 ... potrebujem aj požehliť, tak nech sa len pekne vysuší... včera som žehlila poriadnu kopisko, ktorú som si pekne dlho odkladala, tak mi treba, keď sa mi nechce.
Ivka tiež ľúbi kornútky, vyzerá potom akoby zjedla nie jeden ale desať, taká je celá od omrviniek 🙂

ajka23
6. jún 2007

ahoj lenka, ja som z mostu 😉
rada sa s tebou zoznamim, ak ti nebude vadit, ze este nemama babo... 😒 ale hadam sa coskoro zadari... 😉
myslis bytovky na konci dediny oproti druzstvu? 😕
inac zdravim vsetky z okolia... 😵

tinasc
6. jún 2007

ahojky kočky, ahoj Ajka...
je tu niekto?? 🙂 Ivka mi ešte nespí, ide ma poraziť, oči má ako keby boli dve poobede. Idem skúsiť dať ju spať a priebežne budem pozerať, či tu niečo pribudne... tak píšte...

titkovamiriam
autor
7. jún 2007

mna sem uz syn nepustil a bola som aj unavena,boli sme v Blave v medickej,u svagra,potom ta burka.marek zaspal o siestej o desiatej len jedol a spal do rana.

tinasc
7. jún 2007

waw, no tak to ti závidím... ja sa musím Ivke teda poriadne venovať, kým zaspí... no ale nič, však do puberty taká nebude 😀

lenka85
8. jún 2007

jeeeeej ajka, ani nevies ako som sa potesila,ze si sa ozvala 🙂 🙂 🙂 Ano, presne tie bytovky myslim.. jasnacka, ze mi nevadi ze nemate babatko.. A planujete? My sme neplanovali a prislo, celkove je to tak na fest, lebo v decembri mam termin a asi v polke januara by sme uz mali byvat, tak dufam, ze to tak bude... A ty kde byvas?

ajka23
8. jún 2007

ja byvam smerom na jazera, zatial v bytovke, ale staviame domcek, tiez na tej istej ulici, tak sa nam hadam coskoro podari... 😉 babo planujeme, hadam sa to podari... 😉
co sa tyka toho vaseho byvania, neviem, ci vies, ze bytovky postavili na niekdajsej skladke odpadu... 😖 😖 😖 😠 😠 😠 nemusi to nic znamenat, ale aj moze, nechcem ta vsak odradit... 😉

lenka85
8. jún 2007

no, tak to teda neviem.. A aka skladka odpadu tam je???? Inak si ma vobec nepotesila. Ja som povodne z Banskej Bystrice a moj priatel ( od 14.7. manzel) z okresu Nove Zamky. Nastahovali sme sa do BA pred dvomi rokmi, teraz byvame v podnajme v Dubravke. ja som nechcela byvat priamo v BA, je to pre mna moc hlucne, ludia sa mi tu zdaju bez akehokolvek zaujmu o druhych, proste take neosobne. Ja som na to nebola zvyknuta. Doteraz som si tu nebola schopna najst nejaku dobru kamosku, kedze na diskoteky alebo tak nechodime, jedine do Novych Zamkov, bo tu nemame takych kamaratov. Ale veeeeeeeelmi mi to chyba! Tak sme mali dve alternativy, bud niekde pri BA (vzhladom k praci) alebo Nitra, to mesto mi nejako ucarovalo. Nakoniec sme sa rozhodli pre Most, hrooozne sa nam tam pacilo, aj tie byty sa nam zdaju byt take utulne, takze tak. No dufam, ze uz dalsie komplikacie s tym bytom nebudu, doteraz ich bolo az az..Inak ked budes mat zaujem tak moj e-mail: lenka.zabkova@szm.sk
S tym babenkom vam velmi drzim palce. ja neviem, vzdy som mala strach, ze nebudeme moct mat deticky, ze to nemoze byt take uzasne vsetko. a teraz sme neplanovali, najprv sme sa chceli zabyvat, ale podarilo sa nam a teraz sa mooooc tesime. Dufam, ze ho potom prides aj ty pozriet...

titkovamiriam
autor
8. jún 2007

ahojte tak to je dnes super teplo asi pojdeme cez vikend zasa k jazeru,vy co planujete?

tinasc
8. jún 2007

ahojky, my ideme na víkend do Nitrianskeho Rudna, má byť krásne počasie, aj sa snáď vykúpeme, teším sa.

titkovamiriam
autor
8. jún 2007

zavidim

ajka23
9. jún 2007

tak sme mali dnes kraaasny den 😵 😵 😵 bodaj by boli vsetky vikendy tak krasne 😎
lenka, bola tam skladka odpadu z druzstva, takze nejake zbytky zo zvierat a podobne nechutnosti a samozrejme aj ine odpadky, co tam ludia nanosili... 😖 neviem ti povedat viac, este som tu v tej dobe nebyvala, len z reci domacich o tom viem... 😒
tak prajem vsetkym este pekny vikend 😵

titkovamiriam
autor
9. jún 2007

ozaj bolo fajne teplo,vodicka tepla-vo vanicke na dvore,nakoniec sme k jazeru nesli,slnko moooc palilo.tak sme vegetili na zahradke a starsi isli s kamosmi do vincovho lesa.

lenka85
11. jún 2007

no, nejdem to uz riesit.. Byt je uz kupeny, takze ostava len dufat, ze to nic neznamena. Mamina mi vravela, ze nas panelak v Banskej Bystrici, kde som byvala, je postaveny na byvalom cintorine a nic sa tam nedeje, ani nic nesmrdi ani nic podobne.. Snad to tak bude aj v nasom pripade. Dnes som bola na krv, zistuju ci je babatko v poriadku, caka ma kooopec vysetreni ohladom genetiky tak dufam, ze bude vsetko v najlepsom poriadku. A za mesiac ma caka svadba🙂 Taaak sa tesim a na svadobnu cestu este viac. Tento tyzden sa chystam povedat v robote, ze cakam miminko, dufam, ze ma sef nezabije, moju sestru (tiez je tehu) sef skoro prizabil, dufam, ze u mna to dopadne lepsie, aj ked viem ze nebude nadseny. Tak drzte palceky, a ja vam na oplatku prajem krasny dnik...

tinasc
11. jún 2007

ahojte, tak už sme doma... bolo dobre, manželovi ešte lepšie, lebo chodil na ryby, to mu bolo hej... ale bolo krásne, decká sa vybláznili, boli sme v ZOO v Bojniciach, tam bolo krásne, takže zážitkov máme dostatok a aj fotiek.
Lenka, dúfam, že vyšetrenia dopadnú dobre. A dúfam, že tvoj šéf nie je taký chumaj, aby ti vyčítal že si tehu.
tak zatiaľ papa

titkovamiriam
autor
11. jún 2007

lenka neboj urcite bude drzim palceky 🙂

my sme boli dnes s kamoskou po nakupoch,zmrzke.Marek nechcel poobede nechcel spat a zaspal az az teraz.Som z neho aj z tepla uplne vypluta-hura do vane!!! 😉

tinasc
11. jún 2007

no mne Ivka zaspala v aute o trištvrte na jedenásť spala do dvanástej potom som ju už nedala a spí od siedmej

titkovamiriam
autor
12. jún 2007

mali sme poradnu 8600g,75cm.

lenka85
12. jún 2007

inak kam chodite s malymi k doktorom?

titkovamiriam
autor
12. jún 2007

ja som v Ivanke u lekarky a som maxi spokojna a ak mam niaky problem chodim do Bratislavi do Mediferi,tam je to super-ortoped,neurologicka a aj doktorky na rehabilitacii.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre