Nájdu sa tu nejaké maminky žijúce v Kuvajte?

omfahad
16. júl 2009

Ahojte, asi som optimista 🙂 ale nepripoji sa ku mne niekto???????????

andyk76
22. júl 2009

ahoj....nestrácaj nádej....alebo inak...podme sa teda vzájomne podoprieť...čo ty na to??

zuzicka001
22. júl 2009

Ahojte kočky, tak ak ma beriete do partie, tak sa k vám rada pridám. Ale ak je ten Kuvajt podmienkou, tak to asi vytŕčam z radu 😒. No mile rada pokecám.Tak sa ozvite. 😉

omfahad
autor
23. júl 2009

Jeeeeeej to fakt sa neake maminky našli? 😅 Kuvait nieje podmienka.......no tak kde ste andyk a zuzicka?

zuzicka001
24. júl 2009

Ahojte kočky, tak ako sa vám darý? mi sme boli dnes u doktorky už len na kontrole, boli sme chorý od nedele, ale už je nám fajn, tak som rada, že sa konečne dáme do starých koľají. Mali sme len vysoké horúčky dva dni, no potom akoby utťalo, no vyfasovali sme aj tak antibiotiká, vraj mal malý červené hrdlo, no neviem 😒 , nakoľko ani raz nezakašlal, síce mu chutilo menej papať, no ale to asi mohlo byť aj od teploty, no nie? a tak hádam doktorka vie čo je potrebné. No v každom prípade nesmieme teraz byť na slniečku, tak v týchto horúčavách trčíme v nútri. Je to pomali na nervi ☹ Ale už vydržíme, šak sme volaký chlapi, no nie? 😅 omfahad a ty si teraz na slovensku, či v kuvajte? j len ,či prežívate tiež to pekelné teplo, alebo ešte väčšie. Tak píšte, nech nám to tu nevezí. pa a držte sa.

omfahad
autor
24. júl 2009

No to teplo aj my preživame.... 😝 Zuzi, viem že deticky zvyknu mat teploty aj od zubkov, tak či to nieje aj vaš pripad...vtedy sa objavi aj kašel, sopliky, hnačky......my sme teraz tu na na Sk....a vy?

danu
30. júl 2009
pismenko111
28. aug 2009

ahoj omfahad! ja sice nezijem v kuwaite, ale sesternica ma kuwajtana za muza. v oktobri - novembri idu tam na dovolenku. inak ziju na SK. kde byvate vy? ste tu ci v kuwaite?

henikav1
29. aug 2009

ahoj omfahad, nasla som temu, ktora by ta mohla zaujimat
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

omfahad
autor
6. sep 2009

Ahoj Pismenko, ja som este na Sk s dcerkou, moj manzel so starsim synom su uz v Kuvajte, ja sa chystam za nimi tiez v oktobri-novembri enshallah...a sesternica sa nechysta s manzelom tam nastalo?
Henikav dakujem za info...

zlaticakhalil
7. sep 2009

cau omfahad 😀
ako sa dari? ja som tiez bola v kuvajte 😀 😀
az mi skoro oci vypadli ked som ta tu videla 😝

omfahad
autor
7. sep 2009

cau Zlatica 😉 😎
My sme ok a vy?...mas problemy so zrakom? 😀 😀

zlaticakhalil
7. sep 2009

mame sa dobre
sme teraz u mojej mamy idem.... nebudem provokovat
uzite si pekny den a ked budes v KE tak sa please ozvi okey?
bye bye

pismenko111
7. sep 2009

omfahad ahoj, sesternica sa nechysta tam ist s manzelom, maju tu postaveny dom a tak. ty zijes tam? skusim prehovorit seterku, nech sa prihlasi, moze s vami aspon sem-tam pokecat. len ona je taky maly antitalent na pocitace, tak sa boji 😀 teraz, ked ma precita, bude mi nadavat 😝

omfahad
autor
7. sep 2009

pismenko, dobry napad 😉 skus ju prehovorit...pokecame 😎 ...no odkedy som vydata, chodievali sme tam kazde leto (manzel tu na SK studoval) ale teraz odchadzame natrvalo...ako som uz spominala v prispevku vyssie, moji chlapci su uz tam, ja idem s malou za nimi enshallah...

omfahad
autor
7. sep 2009

Vie co pismenko? tak skusim jej takto nieco napisat:
Ahoj "sesternica pismenka" alebo "pismenkova sesternica"? 😀 ...vobec sa nemusis bat nieco napisat, rada by som si pokecala s niekym, kto navstivil Kuvajt, ake ma "postrehy"...co sa ti tam pacilo, co nepacilo.........atd...v akej casti Kuvajtu byva manzelova rodina?

pismenko111
9. sep 2009

ahoj omfahad, zdenke som odkaz odovzdala, hovorila, ze sa pokusi prihlasit. ak nie, pomozem jej 🙂

zlaticakhalil
10. sep 2009

omfahad.................ides natrvalo??????? 😠
ale to si nepovedala
KAMOSKA 😠

omfahad
autor
10. sep 2009

zlatica khalil.........klideeeeeek 😀
Ty ma dobre pocuvaj ked spolu telefonujeme 😉 ...nejdem zajtra, enshallah v oktobri, novembri... 😎

zlaticakhalil
11. sep 2009

vtipneeeeeeeeeeeee 😒

omfahad
autor
11. sep 2009

ale zlatica, dnes som ti volala a vysvetlila situaciu, tak nechapem co si este urazena...niesom z "tych" ktore odchadzaju bez rozlucky 😅 ...a urcite tiez nechcem zbytocne "trepat" dopredu, ked neviem co ma este caka... 😉

zlaticakhalil
11. sep 2009

ja nie som urazena 😀 😀

zlaticakhalil
19. sep 2009

eid mubarak 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
omfahad
autor
3. nov 2009

Ahojte baby, ako sa mame?
Pismenko, sesterka sa akosi nehlasi ku nam 😅

farawla
13. dec 2009

Ahoj 🙂
Ja zijem v Kuvajte

omfahad
autor
13. dec 2009

ahoj farawla......aj ja zijem v kuvajte 😉

farawla
14. dec 2009

Ako dlho tu zijes?Paci sa ti tu?

omfahad
autor
15. dec 2009

farawla napisala som ti IP.......

kuwait
28. nov 2010

No co kuwaitanky?Kde ste?

kuwait
3. dec 2010

Ale to hadam nieje mozne,to sem vazne nechodia ziadne baby ktore ziju v Kuwaite? 😒 Skoda,mohli sme si pokecat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre