Najkrajšie detičky na svete, marec 2009

bershka
21. aug 2009

baby, už sme za 10000 príspevkami tak šup sem, nech sa orientujeme lepšie 😉

mona1111
15. okt 2009

ahojte

tak konecne som sa sem dostala. Dnes som sama s drobcom, manzelik je v praci..... U nas nic nove stale prsi, prsi a prsi....., fuka vetrisko a je strasne chladno neda sa ist vobec vonku..... Uz sedime 4 dni doma, ja len dufam, ze mozno zajtra bude lepsie.....

ja uz ani neviem aku zeleninu mam drobcovi varit, zajtra bude mat brokolicu so semiacikmi to mu velmi chuti.....

inak teraz si cvici hlasivky, krici a krici, a rozprava a dookola.....

kucina1
15. okt 2009

tomasko ma tiez horne dasienka opuchnute a jeden tam uz citit ale mrzuty vobec nie je, ani neviem ze mu zubky idu. ale to mozno este len pride ...

mona1111
15. okt 2009

iron tak vy uz budete mat aj horne zubky? nam spodne vysli na 4,5 mesiaca a na vrchne si asi trosku viac pockame, lebo zatial nic nebadame....

lenka138
15. okt 2009

dnes mi drobec kakal už 4-tý krát a neviem z čoho, 2x mal aj také úplne riedke a z večernej kašičky aj vygrcal, neviem čo mu môže byť. Inak je čulý, usmieva sa, neviem čo sa mu deje v brušku 😒

kucina1
15. okt 2009

mona ale my nemame este spodne, skor budu horne

lenka138
15. okt 2009

pasoa tak to s tým kúrením nie je veľmi dobré 😖

ste tu spomínali tie cestoviny, to akože malému už môžem po 3 týždňoch prikrmovania spraviť taký mix zeleninka, ryža a mäsko?

ja v tom mám stále nejaký hokej

mona1111
15. okt 2009

kuci este som ti chcela napisat, aky Tomasko je rozkosny v tom overale.... taky maly macko na zjedenie 🙂 🙂 🙂

egyptanka
15. okt 2009

Ajka, este som nestihla premerat malu ... dnes bol narocny den ... da sa povedat, ze od osmej rana neustale pokusy o uspavanie a za cely den spala mozno tak hodinu dokopy. A aj to prehanam.

A Natalka ma za sebou prvu kasu ... na odporucania som kupila Bio Babylove ryzovu. A moja mama ... ze daj jej to do flasky, ved aj vy ste ju jedli z flasky ... aaaa. No mala som dost. Boli aj naznaky otvarania ust, ale sotva zjedla 50 ml. S tym jedenim to bude beh na dlhe trate. Ale musim do nej pchat jedlo, lebo ked do troch mesiacov zavazne nepriberie tak mi na rizikovej poslu na sondovanie. A to nechem. ☹ ... takze bud sa Natalka rozpapa, alebo si to mozem hodit.

Lubi, dnes si mala den blbec ... ja taky tak. Mala mi vykopla misku s obedom, cela kuchyna od toho, este sa moci obrus vo vani ... zistila som ze paradne pusta farbu tak ho musim oprat samostatne. A to svokor silou mocou chcel vymalovat kuchynu tak som ho pribrzdila, ze to je zly napad, lebo ked mala zacne jest tak moze malovat kazdy tyzden. Do toho nechcela spat. Boli sme u nasich, ti tam maju studeny odchov.

Som dnes dost unavena ...

mona1111
15. okt 2009

a ja som este chcela pochvalit mojho Samka dnes sme prvykrat kakali na nocnik.... a trosku aj piskal tak sa zapla melodia tak sa cudoval ze co to hraje .....

lenka138
15. okt 2009

egy neboj, pomaly a hlavne trpezlivo, ked budeš dávať stále viac a viac, tak sa pekne rozpapká a aj priberie. Ved ona príde na to, že je to dobré.
A nechutia jej viac kupované príkrmíky, ked by si jej dávala to, potom do toho niečo domáce až postupne úplne len doma uvarené?

iron
15. okt 2009

egy..nestresuj, moja uz papa mesiac a tyzden a niekedy do nej napcham max 5 lyziciek. Takze neboj,...ono sa to rozbehne...radsej ju pomaly zacni ucit na flasu, aby si sa mohla dat zdravotne do poriadku. My s tym bojujeme a flasu nechce ani vidiet. Drzim vam palce.
Inak moja skor zbasti kupovane ako domace urobene.

lenka138
15. okt 2009

iron aj môjmu veľmi chutia tie kupované príkrmy, včera sme boli mimo domu, tak mi zjedol skoro celý ten veľký pohárik, čo má 190g

a s fľašou máme aj my trochu problém, radšej má, ked mu aj čajík dávam lyžičkou a veľmi ho to baví

vlalu6it
15. okt 2009

ahoj dievcata,,
tak nam teplotky ustupili,uz mame len 37,7som rada,,ja sa citim stale pod psa,,ale asi lepsie trolinku,,stale len lezkam,,,
no zajtra po 4dnoch uz musim vist aspon na hodinku von,,inak sa zblaznim,,a aj malicka,,,mame kosu,,ze dnes na teplomery v tieni vonku 12stupnov,,teraz nejakyćh 9,,,brutaaal,,,,len uz cakam,kedy aj snezit zacne,,huuu

vlalu6it
15. okt 2009

iron a spol,,vy vsetci uz zubky a my stale ani nechyrujeme,,,moja mamca vravi,,ze mne vysli az v 10mesiaci prve,,,,he,,to ako vazne bude cela po mne???hmmm

iron
15. okt 2009

vlalu...a manzela trafi slak z dvoch rovnakych 😀

vlalu6it
15. okt 2009

mgk,,,naozaj,,najkrajsi darcek pre maleho asi das ten stromcek a svetielocka na nom a ked sa budete vsetci smiat a budete sa radovat,,to bude velmi krasne a silne,,a ak tak mu daruj v obalke vas spolocny list a na pis nan,,,nech si ho otvori na 18stkum,m,,a odloz,,,napis tam vsetko zo srdca a vyznanie,,uvidis o par rokov,,,ake krasne to bude,,tu ani nejde o dary,,ale skor o to,,ze ked napr ja sa kuknem uz v nasom bytiku oknom a uvidim tam snehove vlocky sa poletovat,,vedla mna stoji manzel a ma na rukach malu a tulime sa spolu a kukame sa tym oknom a hraju koledy a blika stromcek,,ja si len toto prajem,,uz 7rokov som to tak naozaj nezazila,,stale pracovne v zahranici ,,alebo minuly rok tehu sme sa tlacili u nas,,, ☹ strasne sa tesim na tento rok,,,

vlalu6it
15. okt 2009

iron,, 😀

vlalu6it
15. okt 2009

iron,,dnes ideme angelicu vecer ocvakat,,ja sama,,vsak uz ich ma take dlhe a stale jej idu tie kucierky do okalov,,aby si neposkodila zrak,,boojiim,ze strati uplne tie kucery,,, 😅

vlalu6it
15. okt 2009

dnes som volala cez skype s mamkou,,,a povedala ,,ze nas maly chlupak uz nie je chlupak,,ale ze je nadherna babika,,ze ako velmi opeknela,,ze uz je dievcatko,,a stevko sa rozcertil 😀 a ja som sa radovala 🙂

vlalu6it
15. okt 2009

on by jej kupoval vsetko hnede a strakate,,,ani ja nejak tie ruzove a spol nemusim,,ale jej to ide,,,a vsak je to princezna,,,

vlalu6it
15. okt 2009

hodim vam jednu fotku spred par dni do coho ju pooblekal,,ako chlapca male

vlalu6it
15. okt 2009

no uz som ju nahodila kuk,,,angelica alias oliver 😅

matja
15. okt 2009

pasoa, ani zajtra nepôjde voda a kúrenie. Tepláreň má nejaký problém. Povedali nám to už ráno na plávaní, že niečo nie je v poriadku a teraz s tým prišiel manžel, že majú výpadok. My tiež dnes radšej nekúpeme malého.

vlalu6it
15. okt 2009

a ja som koli chorobe malu uz 4den nekupala,,smrdi ako spinava ponozka 😖

pasoa
15. okt 2009

vlalu, no aká zlatá. a ako sa tvári, že bože, čo ste mi to urobili 😖
😀

som rada, že ste už zdravučkí, resp. že vám je už ako-tak lepšie.

a s tou predstavou o vianociach, aj ja sa teším iba na to, ako bude matúško pozerať na stromček. Na darčeky som vôbec nemyslela, ani nemyslím, ani mi na nich nejako nezáleží, len tie matúškove kukadlá, keď budú farebné svetielka a gule na stromčeku...jooojjj....

som si predstavovala vlani, ako bude sedkať pod stromčekom, no... začínam si nebyť istá, či dovtedy bude sedieť.. ale to je fuk. 😉

iron
15. okt 2009

vlalu...kludne ju mozes okupat, to nevadi. Ja som moju kupala. Taka rychlovky, lebo teraz ked jej davam papat, tak ma zeleninku vsade na kompletku....

A myslim si,ze tvoj drahy ti takto taktne naznacil, zeby sa nebranil aj nejakemu chlapcekovi.

Pasoa...neboj sa, sedkat tu pod stromom nebudu viaceri. Nas to tiez neberie. 😉

matja
15. okt 2009

my nejdeme malému nič veľké kupovať, kúpili sme už jeden labyrint, niečo takéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4890861 ale s melódiou a dookola chodí ešte vláčik. Dokúpim ešte niečo a dosť.

pasoa
15. okt 2009

som sama samušká, začína mi byť riadne clivo. nemám rada samotu... ani keď sme boli len sami dvaja, tak som tu blúdila po byte a počítačovala do odpanutia, ako som nevedela ísť spať do prázdnej postele, ani teraz s matúškom, stále len chodím hore dole po byte a neviem sa akosi "usadiť".... nech už je zajtra večer... 😒

iron
15. okt 2009

matja to je super...take nico podobne mala nsoci na stretku alebo kto.

Kto to tam mal a odkial ja to chcem...de to kupim?

egyptanka
15. okt 2009

este stale nespi ... ja uz som zufala ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre